Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Atukam72
Jest Przodownikiem widze go po raz drugi . Ma emotikonke zgolona na jakiegoś szpanera . Jego gg to 8557499 . Ma jakis podpis z którego absolutnie nic nie rozumiem oprócz polskich liter.Po jego nicku wygląda na to ze ma 72 lata i nie mozna do nie podskakiwac bo jest duzo starszy .
Podsumowanie : Doswiadczony 72 letni forumowicz , piszacy ,,coś,, czego chyba nikt na forum nie rozumie . ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barteq

Jest robotnikiem, dlatego na forum pisze od niedawna, lubi grać w Hack''n''slashe (w szczególności w Titan Questa, choć Diablem pewnie też nie pogardzi :P). Ma zapewne na imię Bartek, lub żałuje, że rodzice nie dali mu takiego :-), jego ziomkiem jest Robek (RobeN?), na awku ma jakiegoś robota (nie wiem dokładnie co), nie podaje żadnych numerów, dlatego pewnie jest nieśmiały, na razie nie moge powiedziec o nim nic innego, niż to, że widzę go po raz pierwszy na naszym kochanym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777
Miły forumowicz. Pisze w miarę dużo, ale z umiarem. Gdy zas cos napisze to w tematach dla ''''nudziarzy'''', czyli takich, którzy pisz, bo nie mają co innego do roboty, a tylko w takich tematach mogą nabic posta (bez obrazy). Ma 777 lat, czyli urodził się przed pierwszym królem polski. Lubi kosić trawę kosą, ale chętnie korzysta z ''''ułatwiaczy'''' jak kosiarka. Jest wielkim fanem Gothica, a jego ulubiona jest 2 część, w którą często gra. Z pewnościa będzie to za niedługo 3 a dokładniej stanie sie to pod poczatek przyszłego tygodnia, gdyż premiera została przesunięta. Na forum od czerwca, a dokładniej 2 tygodnie przed wakacjami czy zakończeniem roku 2005/2006 jak kto woli :P Ogólnie fajny ziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Marcos na forum piszę pod dwiema ksywkami, druga to Speedraid (tylko nie mam pojęcia po co pisać pod dwoma ksywami), jest przodownikiem, kocha gry tupu NFS MW lub Flatout 2. Na avatazre ma kadr z trailera (chyba nawet pierwszergo) z gry Need For Speed Most Wanted. Podaje swój kontakt co oznacza że lubi gadać i poznawać nowych ludzi. Jeżeli wziąść jego drugie kotno (speedraid) pisze często i przestrzega regulaminu. Ogólnie dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się posłuże moim postem leczlekko zmienie :P

PAPISHON

Fajny koleś. Fajny jest, ma młodszego brata Goyaka, który czeka na Need for speed Carbon oraz lubi gry na forum czyli jak swo brat, czyli widać podobieństwo na pierwszy rzut oka. Obaj są fajni więc wywodzą się z rodu szlacheckiego :P Obaj mili i niespamerscy ale skupmy się nad tym pierwszym. Ma władzę na drugim bratem (chyba). Lubi podejmować ryzyko i czerpać przyjemnosć z życia. Jest tutaj prwie od początku istnienia forum gram.pl. Pisze w miarę mało i nie spamuje. Wypowiada się często po to aby naliczyć sobie posta ale nie mam nic przeciwko. Bardzo czesto tu zaglada (tu to znaczy ten temat). Jest różnorodny czyli wszędzie jest a nei ma wybranego tematu. Jego ulubionymi grami są Splinter Cell Player | Hitman Fan | UT 2004 Fan | Call of Duty Player | Sid Meier`s Pirates ! Fan . Podaje swoje gg czyli jest otwarty na nowe znajomosći :D Ogólnei bardzo fajny forumowicz. Lubi Markus89 jak wszyscy i ostatnio zauważyłem, ze bardzo dużo pisze...(chodzimi o posty). Nie łamie regulaminu, więc przykład warty naśladowania :P Chyba pisze recenzje...chyba :P
Niestety nie czytał mich postów, gdzie pisałem, że miałem konto na cdprojekt.info juz 3 lata temu. Gdy weszłem na tą stronke i klinknąłem info gry niespodziewanie wyskoczyła mi strona gram.pl i było yświetlone: zaloguj się lub zarejestruj. Od razu załozyłem nowe konto - speedraid. Gdy na temacie o wPLN wchodżcie tu napisałem, że nei dostałem pln za trzy gry w wydaniu premierowym forumowicz slave, któremu jestem niezmiernie wdzięczny podał mi link do napisania na odpowiedni adres. Napisałem, a oni na to, że ma pan dwa konta. Jak wiecie hasła na cdprojekt.info były przydzielane automatycznei i składały się z 7 znaków. Oczywiscie, że nei pamietałem, gdyż nei zaglądałem tam prawie rok. Wpisywałem wszystkie adresy e-mail aby wreszcie wysłano to przypomnienie. Wreszcie doszło na jakieś stare konto, ale znowu nei pamietałem hasła poczty. Jakoś do tego doszłem ale nei bedę się rozpisywał i teraz mam dwa konta, a piszę z obydwu, gdyż nadmierne pisanie jednym kontem nei przyspieszy mi awansu, więc przy okazji piszę z drugiego aby podnieść go :P I to na tyle.
----------------------------------------------
Sorry za off top. Wytłumaczyłem. zeby było jasno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON
Fan Hitmana.Lubi grać w Splinter Cella i tego typu inne gry.Podaje swoje gg więc bez problemu zawiera nowe znajomości.Na forum jest Delegatem i pomaga wszystkim nowym forumowiczom (mam nadzieje ! :P).Lubie go ponieważ też jestem fanem gier typu Hitman (a mianowicie gatunku,mrocznego itd.).Lubi tez Call of Duty i chyba ma poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cybekziom

widziałem go kilka razy w tym temacie, jak i w "Gothic 3-jaki będzie?", nie wiem o nim zbyt dużo, mało się wypowiada, nie ma ostatnio na to czasu(często wypowiadał sie w Gothic3, to ciekawe czy będzie miał w tą wspaniałą gre zagrać:P), w podpisie podaje gg i maila, musi być otwarty na nowe kontakty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - nie wiem czy 889 to liczba jego podopiecznych, czoć wątpie, by gramowicz prowadził lecznicę dla zwierząt, ale wszystko jest możliwe. Do tego nie wyobrażam sobie żeby zwierzęami zajmował się jakiś Saynianin, tym bardziej Vegeta. Nie wiem gdzie on łazi z tymi lisami, gdzie pisze ale bądź co bądź, delegatem został. Nie wiem jak długo tu jest ale chyba nie dłużej niż ja, hrabia degradów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 09:52, ciusiek i luka napisał:

lis899 - nie wiem czy 889 to liczba jego podopiecznych, czoć wątpie, by gramowicz prowadził
lecznicę dla zwierząt, ale wszystko jest możliwe. Do tego nie wyobrażam sobie żeby zwierzęami
zajmował się jakiś Saynianin, tym bardziej Vegeta. Nie wiem gdzie on łazi z tymi lisami, gdzie
pisze ale bądź co bądź, delegatem został. Nie wiem jak długo tu jest ale chyba nie dłużej niż
ja, hrabia degradów.

sorry - 899

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malevyn

Widziałem go tylko raz, no dobra, może dwa. Ma ciekawy avatar, chociaż nie mogę go rozszyfrować. Jest Przodownikiem, czyli już trochę siedzi na forum. Lubi World of Warcraft, witaj w klubie, ja też. Pisze różne posty... Ogólnie spoko kieca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vyrtix - szalony człowiek! Ma oczy wielkie rzeby mógł łatwo ludzi wzrokiem zabijać, lubi kreskówki. Jest brygtadzistą, nie karany, pisze rzadko posty bo go nie widuje, ogólnie...chyba....dobry forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mallard ---> gdzieś go już widziałem, ba! nawet chyba go opisywałem już... W avatarku ma jakiegoś twardziela z gnatem - pewnie ktoś z mafijnej rodziny. W podpisie pisze o sobie, że jest człowiekiem pokoju. Mało o nim wiem (w sumie to nic) jest robotnikiem więc albo dostał degrada, albo rzadko udziela się na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89
Mój ulubiony forumowicz jak i innych. Jest super, bo możan z nim pogadać o wszystkim. Piszę recenzje i lubi symulatory piłki nożnej. Prowadzi seris GameArena. Lubię z nim rozmawiać. To on mnie ostrzegał przed spamerstwem ale nei posłuchałem i dostałem 2 degrady, czego żałuję. Jego kumplem jest PAPISHON który mu pomaga, a syriusz.b jest konkurentem ,ale lubi rozmawiać z tym osobnikiem. Na forum od ...maja? Krócej ode mnie, ale nie dostał degrada więc wyższy status. Często z nim rozmawiam i to dzięki niemu wchodzę na gg, bo był pierwszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcos jest przodownikem. często go widzę. w awatarze ma bmw z gry need for speed most wanted (widocznie lubi nocne pościgi z policją w tyle) podaje swoje gg oraz swoją pocztę więc jest otwarty na nowe kontakty. Dostał 2 degrady ale za bardzo się tym nie przejmuje i ma rcję bo nie ma czym się przejmować. Spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 21:41, pawel1990 napisał:

Marcos jest przodownikem. często go widzę. w awatarze ma bmw z gry need for speed most wanted
(widocznie lubi nocne pościgi z policją w tyle) podaje swoje gg oraz swoją pocztę więc jest
otwarty na nowe kontakty. Dostał 2 degrady ale za bardzo się tym nie przejmuje i ma rcję bo
nie ma czym się przejmować. Spoko forumowicz



paweł1990

Wiem tyle o nim,co nic:)Zapewne urodził sie w roku 1990,czyli ma 16 lat...respect:)Wierzy,ze jutro świat nas pokocha(ja w to wątpie:D)od czasu do czasu na forum,status Przodownika o tym świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel 1990

Jako że jest przodownikiem to jakiś czas siedzi tutaj, lubi film animowany którego nie pamiętam ale w czasie premiery nie pzowolili nam o tym filmie zapomnieć.Ma na imię Paweł, urodził się w 1990 roku więc ma 16 lat. Ma na podpisię napisane ,,Jutro świat nas pokocha" chociaż niektórzy by tak chcieli jak ma napisane. Życzę mu kolejnego awansowania i przyjemnego forumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atukum72

Jest przodownikiem co oznacza że z forum się już zaznajo,ił dosyć dobrze, na avatarze ma jakąś emotikonke przypominającą mi postać z Dragon Balla. Jego nick to skrót od Atak, Triumf, Urwaniec, Koszmar, Azyr, Morderca ale z tym ostatnim coś mi się widzi że jak by miał kogoś zabić to ładnie powiedziawszy narobił by w gatki :P. W podpisie podaje numer GG co oznacza że lubi poznawać nowych ludzi. (to ostanie zdanie jest często używame prezemnie jeżeli osobnik którego opisuję podaje w podpise numer GG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papishon
Jest delegatem bardzo lubi gry w których używana jest broń palna i nie tylko. rzadko go widzę ale jednak często musi siedzieć na forum bo delegat to nie byle co. Podaje swoje gg więc jest otwarty na nowe kontakty. myśle że w przyszłości będzie dobrym żołnierzem. Spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990

16-sto latek, lubi Lilo i Stich (a w każdym razie swojego avka). Sympatyczny, inteligentny i otwarty forumowicz, w podpisie zamieszcza zaszyfrowane informacje do tylko jemu znanych osób. Miło się z nim pisze, rozmawia pewnie też, pisze dość długie i przemyślane posty. Nie widziałem jeszcze żeby spamował, więc można powiedzieć że na razie jest wzorowy. Ogólnie dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować