Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Markus89
Chorąży. Kiedy rusza na wojnę, zawsze niesie ze sobą sztandar, dzieki czemu podnosi morale swych wojoników. Używa Długiego Miecza. Lubi walczyć na Arenie - wczhodzi dwóch, wychodzi jeden; ale my już to znamy. W popdpsie reklamuję tą właśnie Arenę. Liczba 89, oznacza byc może rocznik. Jest fanem swojego numer gg co widać w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi

Rosyjski sierżant, broni mateczki Rosji wraz ze swoimi towarzyszami. Nie ma avatara, jest więc pewnie szpiegiem i boi się rozpoznania. Wypowiada wojnę krótkim postom, wierzy że po śmierci pamięć o jego bohaterstwie przetrwa i daje nam kilka praktycznych rad. Zdaje się że widzę go któryś raz, pisze dość długie i sensowne posty, jest kulturalny itp. czyli to dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222
Sierżant stopniem ale na serio jest brygadzistą. Wielki fan Gwiezdnych Wojen a także lubi Władce Pierscieni tyle że u niego WP nazywa sie Władca Paluchów :) Z ciemnością jest na dzieńdobry. a tak naprade to jest bardzo spoko forumowicz i super ziom zarazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91

Chorąży, na wojnie stał sie bohaterem narodowym, niestety gdy dowiedziano się żę współpracował z Gumisiami, które podarowały mu sok z GumiJagód został ukarany na 10 lat ciągłego oglądania Złotopolskich, po takim wtrząsie nie mógł się kontaktować się z ludźmi, lecz dzięki forum gram.pl wraca do zdrowia. Było trochę "śmieszno", a teraz na serio. Jest wanem Władcy Pierścieni, często się udziela w tym temacie. Na avatarze posiada.... elfa...z dwoma parami skrzydeł i... toperem, którego nazwy dokładnie nie pamiętam, chyba jakoś na h.. hal... nie wiem, nie ważne. Lubi otwierać się na nowe kontakty, bo podaje GG. Na forum jest trochę czasu, piszę dużo postów, nie spamuje, nie poniża innych, nie wyraża sie "brzydko" i lubi CD-Action. Ogólnie spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91

Chorąży. Ma bardzo dziwny awatar,a w podpisei tylko gg. Pilnie pilnuje tajemnicy wyrobu butów miki ( rocznik 91) dostarcza je na cały zachód dzięki czemu jest monopolistą wśród szefców. I tak sie to ciągnie tyle lat, że on sam już nawet nie pamięta. Jak i dlaczego tak się stało. Ogólnie fajny forumowicz, dosyć często go widuje, mimo iż nie wdałem się z nicm (chyba) w dłuższą dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze
Tępy jestem, dopiero teraz odszyfrowałem nick: Alexei Kau - ma - na - vardze :D
Ma długi podpis, po prostu ma nam dużo do powiedzenia - pisze o tym, że nie lubi krótkich postów, lubi rozmawiać przez gg, nie lubi się wyróżniać, czeka na Gothica 3, a gdy ten wyjdzie, Alexei''a Kau - ma - na - vardze nie będzie na forum. Cały dzień i całą noc będzie grał w G3, nie będzie jadł, nie będzie spał - jedyne, co go będzie interesować, to Gothic. Nie lubi sprawiać nikomu bólu, ale zachęca do czytania NeverEnding Story. To podobno nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl - pl pokazuje, że fanfilmu przyznaje się do bycia Polakiem i jest z tego dumny (?). Można skrócić jego nick do FF (FanFilmu), wnioskuję więc, że korzysta z FireFoxa (bo to też FF). Nie lubi krótkich postów, co zrozumiałe jest. Jest Chorążym na Delegacji. Jego gg ma w wymaganiach podany nick. Na awatarze Troll z G3. Jeśli chodzi o samego fanafilmu - rpg gracz i mieszkaniec początkujący :P Ale nieźle mu idzie :) Ogólnie normalny forumowicz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl


Jest to polski chorąży, który bardzo lubi oglądać filmy. Każdy pieniądz wydaję na filmy, na avatarze ma trolla z Gothica III. Wyowiada wojnę krótkim postom, gra w forumową grę RPG "Gothic II" w której jest paladynem (podobnie jak pan Cossack777). Wita Delegatów (czyli między innymi mnie) i mafiozów z forum.gram.pl. Podaje numer GG co może oznaczać że jest otwart na nowe znajomości. Ogólnie spoko gramowicz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adham
Kiedyś rzadko przeze mnie widywany. Teraz coraz częściej i to własnei na tym temacie. Całkiem fajny forumowicz. Jego wysoki status mówi o antyspamerstwie, które jest liczne na forum gram.pl. Lubi grać przez neta WarCraft. Z niecierpliwoscia w tym roku czekał na Heroes of Might and Magic. Coś ma wspólnego z szeszeniem -forumowicz- albo poprostu korzysta z drugiego konta co jest mało możliwe. Coś mu czasami odbija do czego sam się przyznaje. Lubi poznawać nowych forumowiczów i przyjaciół. Lat - bo ja wiem, nie podaje. Niestety. Długo jest na forum ,a posty umieszcza regularnie. Bardzo lubi Baldurs Gate 2. Można sie spodziewać już nidługo następnego przewodniczącego. Ogólnie jest fanem RPG.

PAPISHON

Przemontowany ziomal. Fajny jest, ma młodszego (chyba) brata Goyaka, który czeka na Need for speed Carbon. Obaj są fajni więc wywodzą się z rodu szlacheckiego :P Obaj mili i niespamerscy ale skupmy się nad tym pierwszym. Ma władzę na drugim bratem (chyba). Lubi podejmować ryzyko i czerpać przyjemnosć z życia. Jest tutaj prwie od początku istnienia forum gram.pl. Pisze w miarę mało i nie spamuje. Wypowiada się często po to aby naliczyć sobie posta ale nie mam nic przeciwko. Bardzo czesto tu zaglada (tu to znaczy ten temat). Jest różnorodny czyli wszędzie jest a nei ma wybranego tematu. Jego ulubionymi grami są Splinter Cell Player | Hitman Fan | UT 2004 Fan | Call of Duty Player | Sid Meier`s Pirates ! Fan . Podaje swoje gg czyli jest otwarty na nowe znajomosći :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Marcos jest na naszym forum od prawie 2 miesięcy. Jego ksywa kojarzy mi się z miom bardzo sympatycznym kolegą;)
Uwielbia wyścigi samochodowe, szczególnie serię Need for Speed. W temacie o tej grze wypowiada się najczęściej. Dokonuje bardzo szczegółowych opisów użytkowników. W podpisie podaje maila i gg co śwaiadczy chyba o chęci zawioerania nowych znajomości. Pierwsza raz spotkałem go na formum właśnie teraz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Jest Plutonowym podobnie jak ja, z czego się bardzo ciesze. Spędził na tym forum 20 dni,czyli jest z nami od niedawna. W sumie napisał 304 posty, z czego najwiecej w "Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne". Dlatego śmiem myśleć, ze interesuje się naszym krajem, jak działa i w ogóle. Jak narazie spoko forumowicz. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wilkas
Plutonowy/przodownik. Lubi wilki albo zespół wilki. Nie wiem kogo ma na avku ale na pewno jest to facet. Ma jakiś dziwny podpis (prztłumaczył byś). Jest tu już sporo czasu pisze długie i mądre posty (chyba;)). Za dużo o nim nie wiem. Ciekawe czy sam sobie robił avka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.(plutonowy), który uważa że seia Gothic jest super. Sądzi, że Metal to jedyna muzyka, która do niego przemawia, tylko gdzie usta :D Podaje gg, ale przedtem jakieś tajemnicze znaki o znaczeniu wiadomym tylko upoważnionym. jednym zdaniem: Spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.
Moje specjalne wywiady donoszą mi o rzekomej chęci założenia nowego konta przez niejakiego Adama K. Adam K., starając ukryć swą przeszłość, planował zmienienie nicka. Jego tajne plany są na tyle tajne, że nie wiadomo, czy już zdążył popełnić nowe konto ;]
Na tym koncie Adam K. dostał jednego degrada, co stara się ukryć. Chociaż moim zdaniem to nie powód, żeby zmieniać konto ;]

Avalon67
Co o nim można powiedzieć, niewinny, posądzony o morderstwo, nawet nie jedno ;] Jak się okazało, został niesłusznie oskarżony i zlinczowany. Ale, koniec końców, udało mu się dojść do celu, jakim była Częstochowa. Ktoś wie, o czym mówię? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GameManiak

W jednej z gier nie mógł wysyłać obrazków ( żal mi Go). Można poznać, oczywiście jeśli ktoś zna angielski:) , że jest maniakiem komputerowym. O chyba paru dni na forum. Nie wiem dokładniej. Na avaku ma jakiegoś potwora ze SpellForce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GameManiak

Fajny i miły szeregowy... Na avatarze widnieje cyklop z Dark Messiah of Might & Magic... Na forum jest nowy, ale już zdążył dużo na forum napisać, głównie w grach...

deih

Deih lubi gry forumowe (np. Historyjka, Mad-Max itd...), jest miły i inteligenty, nosi rangę Plutonowego, lecz sądzę, że niedługo będzie Sierżantem... Czeka na Gothica3. Na awatarze ma fajnego wojownika... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi

jest sierzantem wiec nowy na forum nie jest spotykam go pierwszy raz lecz forumowym zapalencem nie jestem
w avku ma chyba jakis napis Nox bi czyli po prostu swojego nicka w ladniejszym wydaniu
w podpisie ma chyba swoja maksyme:) podaje swoje gg wiec jest otwrty na nowe znajomoscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri - od niedawna go widzę na forum, ma bardzo ciekawy moim zdaniem avatar. Jest tak jak ja plutonowym. Nie lubi znaków interpunkcyjnych, daje swój numer GG co oznacza, że lubi gadac i jest otwarty. Mam nadzieję, że spox forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 23:06, Zauri napisał:

Noxbi

jest sierzantem wiec nowy na forum nie jest spotykam go pierwszy raz lecz forumowym zapalencem
nie jestem
w avku ma chyba jakis napis Nox bi czyli po prostu swojego nicka w ladniejszym wydaniu
w podpisie ma chyba swoja maksyme:) podaje swoje gg wiec jest otwrty na nowe znajomoscie

Noxbi

Po pirwsze jest plutonowym więc trochę już jest, po drugie jako się dużo udziela to trudno go nie zobaczyć, po trzecie jest bardzo rozmowny i posiada chęć do zapoznawania bo podaję gg, a poza tym jest fajnym forumowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować