Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

fanfilmu.pl

Powiedziałbym, że jest bardzo miły i inteligentny, chce wypowiedzieć wojnę krótkim postom. Na avatarze widnieje Troll (nie ork, ani ogr... Tylko TRoll). Nabija się z mojego imienia (tak jak paweusz - 12 to nie moja waga, ani wiek!!!). fanfilmu.pl lubi gry i filmy! Powiedziałbym tak gdyby nie to, że nie jestem lubiany na tym forum... "On mnie bardzo nie lubi (Piotrek K. pisał o kilku zdaniach nie linijkach... ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM!" ;]

kolos12
Zaprawdę powiadam Wam, dziwny jest to człowiek. Nie zrozumiał ironii w moim poście, ale mniejsza z tym. Tajemnicza cyfra "12" przy jego nicku nie oznacza ani jego wagi, ani wieku. Czymże może być ten twór z cyfer? Nikt, oprócz niego samego nie wie. Spoczywając przed monitorem śmieje się, widząc nieprawdziwe spekulacje na temat tej liczby. Pewnie nigdy nam tago nie wyjawi, a my do końca będziemy wymyslać bzdurne hipotezy. Taki nasz, zwykłych, szarych śmiertelników, los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl (Delegat) to wytrawny myśliciel, ale jego wnioski prowadzą do wielu rzeczy...choć nie wiem jakich ;) Na awku ma białego trolla, jest fanem Gothica i gra w forumowego Gothica II i jest tam paladynem (kiedyś były podejrzenia, że go opętało, ale nie jestem pewien). Dołączył się do Alexieia (nie wiem jak się to pisze) i razem prowadzą wojnę krótkim postom. Wita delegatów i forumowych mafiozów (pierwszy zginął w obecnej edycji). Podaje gg, i prosi o podawanie nicka (wiadomo). Spoko się z nim rozmawia i jest to też dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

Jest on już brugadzistą (nie dawno był jeszce przdownikiem, gratuluje awansu), na awatarze ma jakiegoś psa albo wilka w kapturze (czyżby to był dres ? <żart>). Użytkownik którego opisuję ma na imię Wojtek i urodził się w 1994 roku (co oznacza że jest młodszy odemnie o 4 lata i ma 12 lat). Jak na takiego młodzieńca jego posty są dobrze formułowane, nie spamuje i przestrezga regulaminu. Jes nastawionu otymistycze do życia i śiwata który nas wszytkich otacza. Lubi MGS3, i gra na PS 2 (ble, stara generacja, takie konsole to już w egpicie są odkopywane przez archeologów :D), cieszy się z tego że może pisać na forum gram.pl. W podpise podaje sój numer gadu-gadu co oznacza że lubi sobie pogadulcować w sieci z innymi osobami tylko w tedy kiedy ma dobry dzień, jeżeli ma zły dzień użytkownika wpisuję na tzw. czarną listę. Ogólnie bardzo dobry i (przezemnie) lubiany user forum gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papishon

Widywałem już wiele razy tego zacnego Człowieka. Nie jest to wszak drow co widać wyraźnie na jego awatarze. Jest osobą towarzyską o czym wnioskuję z tego że w swoim podpisie podaje numer gadu gadu. Jest fanem hitmana, Splinter Cella itd. Jest delegatem co oznacza ze w hierarchii (mam nadzieję ze napisałem bez błedów ortograficznych) stoi wysoko. Przed nim jeszcze stopnie Przewodniczącego i Sekretarza a przyszłości kto wie? moze nawet zopstanie moderatorem. Serdecznie mu tego zyczę. Jak mozna zauważyć _ stosuje się on do ustanowionego przez zacnego Piotrka K. ograniczenia ( a raczej rozszerzenia) ilości znaków w poście. Mozna z tego wywnioskować ze jest uzytkownikiem stosującym się do przyjętych zasad i zapewne bezkonfliktowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14
Jest brygadzistą. NIe widuje ga czesc własciwie chyba pierwszy raz ale to chyba wina jesgo nowego avka z złym Anakinem . Mysle ze on lubie Star Wars i jest mroczny i tajemniczy ... brrr az mi dreszcze przeszły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barteg(Robotnik) dostał dwa degrady, a potem wylewał żal w temace Kącik Zdegradowanych (będę to pamiętał do końca życia, bo to widziałem i nie będę już spać spokojnie ;) Nie czytał przypiętego posta, a wsyscy dobrze wiemy czym to grozi. W podpisie ma jakieś zdania, o których sensie wiedzą nieliczni (ja tam nie widzę sensu). Na awku ma chyba zagubionych. Jest jednak spoko gościem, choć trochę spamował, i stąd te degrady.

P.S. barteg - jesteśmy z tobą, nie martw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barteq
Robor
Robotnik. Dostał dwa degrady był brygadzistą. Jest tu już dosyć długo. Ma na avartarze jakąś bestie. Pisze że Robek to jesgo ziomek. Pyta się jakie są najlepsze rzeczy w ekwipunku (mój to komputer:)). Udziela się często.
Często pisze mądre posty (nie zawsze:)). Ogólnie spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Udziela się w tematach poświęconych muzyce metalowej i z tego co zdążyłem wywnioskować - zna się Chłop na sprawie. Ma istnie defetystyczne poglądy co można wywynioskować z jego podpisu. ;) Fan sagi Gothic (na pewno też lubi mroczne klimaty - gothic metal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lurynowicz

dlugo juz "okupuje'' to forum , w avku ma noktowizor sama fishera wiec zapewnwe lubi splinter cella
w podpisie podaje swoje gg wiec lubi poznawac nowe osoby, procz gg uzywa on takze tlena i 2 innych komunikatorow ma nawet wlasna stronke co doceniam ogolnie rzadko go widuje lecz jesli juz cos pisze to wyczerpujaca

ogolnie spoko gosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:51, lurynowicz napisał:

Ma istnie defetystyczne poglądy co można wywynioskować z jego podpisu.

Możesz powiedzieć co to słowo znaczy bo nie wiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lurynowicz

miły i spokojny delegat, często się udziela w forumowych grach, np. słowna zabawa. ma noktowizor w avku-to pewnie jego ulubiona zabawka ;) ma na imie łukasz i podaje wszystkie swoje komunikatory, czyli jest otwarty na nowe kontakty i znajomości, z avka wynika, ze lubi serię splinter cell (chyba) ;D ogólnie spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magwisienka
Przed chwilą została przyparta do muru, nie potrafiąc przedstawić śladów potopu. Teraz rozmowa schodzi na Trójkąt Bermudzki. Jak widać, skaczemy po tematach. Lubi rozmawiać przez gadu-gadu, w tej chwili o tym temacie ;] Straszne dzieją się tam rzeczy...
Nie spamuje, czeka na Gothica, była [zmień podpis] najemniczką w G2 forumowy, ale uśmierciła swą postać. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl

Przypomina zapominalskim o zmianach w podpisie (dzieki ;D) na wszystko chce miec dowody i nie wierzy w koniec swiata w 2012 roku. ogólnie mało przesądny człowiek :) Za to wierzy w dziwne przypadki w Trójkącie bermudzkim bo ogłądnął kiedyś jakis bardzi mądry program na bardzo mądrym kanale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magwisienka

Jest ona brygadzistą (brygadzistką), kocha Gotchia, Gothica II i czeka na Gothica II, zresztą jak większość (nie wiem co ludzie widzą w tej, jak dla mnie kpeiskiej grze). Avatar nie podoba mi się zabardzo, przedstawia on jakąś minke jak siedzi przy kompie. Nie przestrezga regulaminu ustaloengo przez Piotrka.k dla tego tematu. Mimo surowego opisu tej userki uważam że jest to dobra forumowiczka, w podpise nie podaje żadnego kontaktu do sibie co może oznaczać że nie lubi gadać w sieci ani poznawać nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Jest On delegatem, kocha strzelanki a przede wszystkim Hitmana, którego to twarz ma w avatarze. Podobnie jak ja lubi Call Of Duty i Unreal Tournament. PAPISHONA widuję często na forum i kilka razt już miałem okazję Go opisywać. W swoim podpisoe podaje numer GG. więc jest osobą kontaktową. Pisze On długie i wyszerpujące posty, co oznacza, że przestrzega regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uther1

Przodownik, na forum chyba od niedawna. Na forum widzę go bardzo rzadko, praktycznie tylko w tym temacie, jest wielkim miłośnikiem turówek fantasy (w szczególności serii Disciples, choć "Hirołsami" też nie pogardzi :P). Podobnie jak wielu innych forumowiczów (no może poza PAPISHONEM :P), czeka na nadejście Gothica 3 (3 listopada!). W opisie podaje swoje gg, co oznacza, że lubi nawiązywać nowe znajomości, a na awku ma młodego Uthera - syna króla z gry Disciples II, nie znam go zbyt dobrze, ale zdaje się być fajnym forumowiczem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Widziałem go dużo razy w tym temacie, spoko forumowicz, raczej nie spamuje, fan Gothica, NApewno zniecierpliwością czeka na 3 część tej wspaniałej gry, jak na fana przystało, musi też grać w forumowego Gothica, jest paladynem, podaje gg, musi być otwarty na nowe znajomości, spoko przodownik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889

Delegat, często spotykam go na forum, w szczególności w tym temacie, jest wielkim miłośnikiem serialu animowanego japońskiej produkcji - "Dragon Ball". Z pewnością najbardziej przypadła mu do gustu seria "Z" (jak pewnie większości - w tym mnie :P). Podobnie jak ja lubi serię Gothic i z niecierpliwością wyczekuje 3 listopada. Przepada również za Zapomnianymi Krainami. Podaje swoje gg, co oznacza, że lubi nawiązywać nowe kontakty, fajny forumowicz, który przestrzega regulamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Jest przodownikiem więc trochę długo jest i by było mu głupio jakby dostał degrada, ale chyba nie dostanie bo jest chyba dobrym forumowiczem. Lubi Half Lifea i Gothica 2 i czeka na ,,przebudzenie Gothica III". Podaje numer gg więc jest rozmownym i gotowy dołączyć nowych do swojego grona kolegów i przyjaciół. Jego zapewnie ulubioną kastą w Gothicu II jest Paladyn. Życzę my kolejnego awansu i miłego forumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować