Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

MARCOS

Jest on przodownikiem, na forum piszę pod dwiema ksywkami Speedraid i Marcos (swoją drogą nie rozumiem po co 0_o). Bardzo ceni sobie gry wyścigowe takie jak: Need For Speed Most Wanted i Flatout 2. Na avatazre ma kadr z wyżej wymienionej gry NFS MW. W podpisie ma numer GG, e-maile co znaczy że lubi jak ktoś go zagaduje. Przestrzega regulaminu i nie spamuje, ogólnie dobry user :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Bardzo czesto widze go na forum. Uwielbia Splinter Cella, Hitmana i gry tego typu. Jest wzrorowym delegatem wielkiej firmy sprzedajacej Podstawowe Zapasy Tajnego Agenta:) Pisze dlugie, czesto bardzo pomocne posty.
Ogolnie moge powiedziec ze bardzo go lubie i mam nadzieje, ze kiedys razem sie napijemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kowboj3

Najlepszy z najelpszych, najbardziej niebespieczny i najbardziej poszukiwany kowboj na zikim zachodzie to mój poprzednik kowboj3. Popełnił wiele przestępstw w małym miasteczku w stanie Texas. Jest ścigany przezsamego huska Norrisa który chce mu zasadzić swojego najbardziej znznego na świecie Kopniaka z Półobrotu. Kowboj wg najnowszych doniesień poszukujących jego ludzi znajduje się w Polsce prowadząc beztroskie życie na jednej z farm, które prowadzi jego wujek kowboj2 :P Ha ha... zostałeś przezemnie zrolowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85

Roluje kazdego bez wzgledu na plec, rase, wiek czy wyznanie. Roluje ostro nie zostawiajac suchej nitki na nikim.
Wyrolowal nawet samego Chucka Norrisa zadajac mu kop z pelnego, a nie z polobrotu. Jest delegatem (pewnie wyrolowal moderatorow:P) i zamierza umrzec bo skonczeniu 85 lat (chyba ze wyroluje nawet smierc oc jest w zasadzie pewne). A wiec drogi rolku85: Niech wyrolowana moc będzie z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kowboj3 (Brygadzista) pierwszy raz w życiu go widzę, a jest brygadzistą, co ja ślepy jestem??? Na awku ma jakąś czachę z świecącymi na czerwono oczyma, w podpisie widnieje maksyma muszkieterów "jedenz za wszystkich, wszyscy za jednego" co dowodzi, że jego życiowym marzeniem jest bycie muszkieterem (przykro mi ale trzeba poczekać na wehikuł czasu jeszcze trochę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 pierwszy raz go widzę, lubi grać w MGS3 siedzieć przed kompem na forum gram.pl. Ma na imię wojtek ma 12 lat. podaje swoje gg wiec jest otwary na nowe znajomości. Jest przodownikeim tak jak ja. Ogólnie jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990 jak sama nazwa wskazuje ma 16 lat(tak myślę), często go widuję i też jest przodownikiem tak jak ja :D.
W jednym zdaniu: normalny forumowicz, który uważa, że jutro świat nas pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mich160
ma na imie michał, podaje swoje gg wiec otwarty jest na nowe kontakty, ma pocztę na tlenie, uważa że szyt bezszczelności to nazwać wirusa click here, rzadko go widzę myslę że to spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawel1990

Jak sądzę po nicku ma na imię Paweł i jest z 1990 roku, więc ma 16 lat. W Jego avatarze widnieje postać z bajki Lilo i Stich, ale nie wiem,które to :P. Pawel1990 jest przodownikiem podobnie jak ja i twierdzi, że jutro świat nas pokocha. Widuję tego uzytkownika na forum i wydaje się On być fajny. Pisze trochę za krótkie posty, ale mam nadzieję, że się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uther1 - Przodownik , w awku ma coś ciemnego , co to dokładnie jest nie wiedzą najstarsi górale. Jest na forum 157 dni czyli tak średnio na jeża. Wypowiada się często w znanych nam s-gierkach Historyjka , Słowna Zabawa i Mad Max gra forumowa. Sam założył 2 tematy dokładnie nie wiem jakie :P Ogólnie teraz zaczoł się więcej udzielać na forum i bardzo dobrze niedegradowany spokojny forumowicz który lubi jajka sadzone i stare pierniki. Podobno lubi strasznie Gothica III i inne tego typu gierki . Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 - kiedyś był chyba najbardziej degradowanym użytkownikiem:) teraz uspokił się jednak. Ma na imię Szymon, wbrew domysłom po nicku. Obecnie jest brygadzistą i chyb jeszcze trochę poczeka na awans:) Nie może doczekać się premiery(jak wielu innych) Gothic''a III. W podpisie podaje swój numer gg, więc chyba lubi zawierać nowe znajomości. POdaje również cytat naszej drogiej Sol :P chyba z zabawy "Pokaż mi swój nick, a powiem Ci kim jesteś:)". Ogólnie spoko gostek, życzę awasnu,
Frogus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki777
ma na imię szymon, jest leniwy, z niecierpliwością czeka na gothica III, podaje swoje gg więc jest otwarty na nowe kontakty, Rzadko go widzę,jest brygadzistą tak jak prawie ja, w awatarku ma jakieś grafitti, może sam namalował, Ogólnie spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel 1990

ma szesnaście lat i kłopoty z wymyślaniem oryginalnych ksyw :)
jest Przodownikiem, więc na forum zmarnował masę życia :)
i nie wiem, co jeszcze, bo nie znam jeszcze wszystkich - jestem tu dopiero drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem o awatarze - to postać z bajki Disneya (imienia nie pamiętam) - więc albo ma młodsze rodzeństwo, albo lubi kreskówki :)

też je lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel

Tego użytkownia widzę poraz pierwszy raz na forum więc odkrywczych żeczy o nim nie napiszę. Jest to obywatel, co oznacza że na forum jest krótko, nie przestrega regulaminu tejże zabawy co oznacza że nie przeczytał posta napisanego przez jednego z moderatorów- Piotrka.k (jeszca parę takich numerów to coś czujęże nam temat zamkną :(). Na vatatazre ma jakąs świnkę morską która udaje że zna się na kung-fu., jego podpisu całkowicie nie kumam. Ogólnie nie mam o Nim zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Kolejny raz opisuję Tego uzytkownika. PAPISHON w avatarze ma Hitmana, którego jest fanem. Wogóle bardzo lubi strzelanki, w tym COD i UT które ja również bardzo lubię. Poza tym lubi On także Sid Meier''s Pirates!. Podaj On numer gg. więc lubi nawiązywać kontakty. Na x-fire ma nick Kapishon. Często widuję Tego uzytkownika i jest on Delegatem. Mogę powiedzieć, że Go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uther1

Na forum często go widze dziś został przodownikiem. Napisał 708 postów a na dzień pisze ich 4,50 naj więcej napisał w "Historyjka" (160). Wypowiedział się w 73 tematach a założył 2. W avatarze ma jakigoś biesa czy potwora ;) z czerwoymi oczyskami. Czeka na Disciples III i Gothica III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saref ---> Nowa postać na forum. W avatarku ma księcia Persji (przynajmniej bardzo mi go przypomina :P), w podpisie podaje nr GG oraz maila co pewnie oznacz, że lubi nawiązywać kontakty. Nigdy nie widziałem jego wypowiedzi na forum, ale nie dziwne - to forum jest ogromne a on na razie mało napisał.
Mam nadzieję, że spodoba mu się tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Jest on delegatem, pododnie jak ja, jest wielkim fanem Riddicka (ja też go lubię ale bez przesady, wolę Mr. 47 :P). Na avatarze widzimi jego idola Riddicka, nie wiem czy lubi Vin Diesla ale zaryzykuję stwoerdzenie że tak, mieksza na podkarpaciu ( tak jak ja), a dokładniej około 35 km. od Rzeszowa (ja tam mieszkam). Bardzo Go lubię, jest inteligentny, miły i ogólnie fajny. Tego użytkowanika mam zapisanego w kontaktach GG (co nzaczy że go lubię), w podpise podaje swój nr GG to chyba znaczy że lubi gadać na gg. Oglnie bardzi fajny gramowicz a dokładniej na 6+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Lubi program Xfire, za co go bardzo lubie. ;) Widuję go sporo ostatnimi czasy i musze przyznać, że gościu pisze dużo, konkretnie a przede wszystkim inteligentnie. Fan skradanek i FPSów. Pogrywa w Pirates! ilekroć widzę go na Xfire. Dobrze, bo mam sentyment do tej gry jeszcze z czasów Amigi. ;) Nie wiem tylko, czy też ma taka poważną minę jak 47 na jego avatarku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować