Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Vaksus -
Cóż w tym temacie poznaje się wielu nowych użytkowników , np tego co teraz opisuje. Uważa że jaki jest Przewodnikiem niż przodownikiem. Jak narazie ten użytkownik jest Robotnikie tzw Robolem i ma awku ręke trzymającą oko(orginalny awek) W podpise przeprasza nas za jego liczne błędy ortograficzne <pamiętaj pisz TYHE nie TYCHE>:P Jako że jest nowy na forum , i nie zdążył jeszcze zabłysnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77
Znany użytkownik forum, pisze baaardzo dużo postów(nie wiem jak teraz, bo ostatnio widze go rzadko, ale chyba nadal pisze często). W pierwszą rocznice powstania gram.pl otrzymał awans na delegata forum(przypadek??:P, może odpokutował za wszystkie spamy, i otrzymał szybko awanse??). Chyba zamówił EK Gothica III(ja mam podstawke, wystarczy), to jego ostatnia nadzieja. Podaje gg, lubi rozmawiać z innymi forumowiczami, ma na imie Szymon, spoko delegat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Często widywany w tej okolicy. Jest fanem Dragon Balla i Gothica którego 3-cia czesc wreszcie udało mu się dostać (już doszedł ... to mi jakoś nie brzmi :)) podaje swoje gg i maila wiec chyba lubi rozmawiać i poznawać nowych ludzi. W awatarze ma kogos z DB którego imienia nie pamietam. Delegatem jest już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba 121
nazywa się Kuba i chyba ma 121 lat ale to tylko domysły.zna lokalnych forumowiczów i ma range Brugadziste więc chyba często przebywa na forum.Pewnie lubi Pink Floydów bo z tego co widze ma w avatarze genialny albumm The Wall.gra w GW(gdzie wania?) i ma nicka Hesgerfeld Martinez.reklamuje dziwną strone.daje swoje gg więc pewnie je ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaksus

Od niedawna na forum ale widziałem go pierwszy raz dopiero dzisiaj. Z tego co widze jest bardzo aktywny i nie spamuje to dobrze o nim świadzczy. Bardzo przeprasza za błędy ortograficzne. No z drugiej strony nie robi ich tak dużo ;p. Ja czasami mogę zrobić znacznie więcej :P. Nikt nie wie co ma na avatarze a tak się składa , że ja doskonale rozpoznaje ten obraz. Jest to bóg sekretów Vecna z gry przygodowej- RPG Dungeons&Dragons w , którą sam czasami pogrywam. Kto wie może Vaksus ukrywa coś przed nami no ale narazie się tego nie dowiemy. Jako początkujący dobrze mu idze i niech tak trzyma dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[B]Deih

deih rozgryzł mojego avatara :) . widzi mnie od wczoraj lecz ja jestem na Gram.pl zarejestrowany już od roku(jak ktoś wcześniej to zgadł)ma dziwnego avatara i nie moge zobaczyć co na nim jest.ma dopiero 71dni i ciągle czeka...młody jest ale ludzi się nie ocenia po wieku.jest aktywny na forumm...w końcu jest przewodnikiem :) deih napewno coś ukrywa! zdradził się tym żepodejrzewa mnie o ukrywanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaksus
pierwszy raz go tu widze, jak i na całym forum. Wydaje się, że na forum jest nowy, choć naprawde jest już ponad 300 dni!! Pewno chodził raz na pare dni, napisał jednego posta i dowidzenia:P, i tak do teraz? Napisał mało postów(49), ale jak na taka ilośc dał bardzo dużo obrazków(6). Na avatarze ma boga sekretów z gry przygodowje-RPG Dungeond%Dragons(dzięki deih:P). PRzeprasza za błędy ortograficzne, choć ja ich dużo nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Delegat

Kiedyś zdarzyło mi sie go opisać. Otatnimi czasy doszedł do niego Gothic 3... Szczęściarz. W awatarze ma Broliego z Dragon Balla: AF Dał GG i maila znaczy sie jest towarzyski.... Pewnie teraz siedzi i gra.... Znaczy sie musi mieć w miare dobrego kompa... Ogólnie spoko koleś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie gram, musiałem przejść kampanie w SpellForca:P

Alexei Kaumanavardze
Doświadczony forumowicz, który bardzo dobrze zna zasady na forum. Delegatem ejst krócej niż ja o 3 miesiące(ale przez wakacje napisałem kilkadziesiąt postów:P). Pisze długie posty, zamieściłbardzo dużo obrazków na forum(78!). Sam założył kilkanaście tematów(17). Najczęścij wypowiada się w grach i zabawach forumowych("Neverending story" czy "Słowna Zabawa". Spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

delegat, duzo udziela sie na forum, jest tu juz od ponad roku, pisze srednie posty, (tzn. sredniej dlugosci),
osobiscie go nie znam , bardzo bardzo duzo postow zostawil w tem temacie, bardzo lubi G3 , duzo tez pisuje w historyce. Zalozyl malo tematow. podaje swoje gg wiec lubi sie porozumiewac z innymi graczami,
delegatem jest juz kawal czasu (poand 4 miechy), dobrze zna zasady na forum, nigdy nie dostal degrada

miejmy nadzieje ze w najblizszym czasie poznam go lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri

Ech.. denerwójące jest to , że wszyscy awansują a tylko nie ja. Jaka jest sprawiedliwość na tym świecie!! No ale wielkie gratulacje dla tego forumowicza zasłużył sobię. Nie będe się długo rospisywał bo już wyczerpałem wszystkie możlwości w wcześniejszym opisie. Będzie to normalnie więc : Na avatarze ma łosia z HTF. Zepsuło Mu się GG i jest z tego powodu bardzo zasmucony. Sądzi , że najlepszą obroną jest atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih => zastanawia mnie jego nick, jest dość zagadkowy - dla mnie nie odgadniony. Czeka 72 dni, przypuszcza, że na awans, na stopień brygadzisty - sądzę że niebawem się to spełni. Ma raczej rozległą wiedzę, widzę go w temacie, gdzie zgadujemy co jest na zdjęciu. Najprawdopodobniej lubi forumowe historyjki. Osobnik raczej w porządku, niczym mim mi nie podpadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweusz

Przez ostatnie parę minut wymieniliśmy wiele poglądów nad zmianą avatarów i doszliśmy do kilku wniosków. Ciekawie się z Nim rozmawia no przecież jest przewodniczącym to raczej musi spełniaćten obowiązek :P. Zastanawia Go mój nick. Wiem wiem , że jest trudny do odgadnięcia i nikt jeszcze nie wpadł co może oznaczać więc pociesze Cię : nie jesteś sam!! :P. Narazie mu nie podpadłem i bardzo się z tego ciesze bo jak widziałem Jego umięśnine ciało to nie chciałbym się z Nim bić :)). Ogólnie jest spoko i długo siedzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz
Jego awki zawsze są mroczne,więc tera na kolejny.Chodż jego wcześniejszy bardziej mi się podobał.Przysiągł jednak,że nie zmieni awka...zobaczymy:)Jest przewodniczącym,więc w tabeli statusów jest naprawde niezły.Myślę,że lubi wampiry.Ogólnie spoko ziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb8 Przodownik

Już go raz opisywałem, więc... Jedenastoletni Przemek z Olsztyna. Uskrobał już 817 postów - dużo jak na Przodownika :) Raz zdegradowany z Przodownika na Robotnika. Lubi pisać Historyjki :P Często wypowiada się w tym temacie. Na forum od 95 dni ( niedługo 100 - szykuje się imprezka ;)) Dawno nie zmieniał swojego avatara. Przedstawia on... orka ? W każdym bądź razie jakaś postać z Warcraft''a ( chyba ). Ogólnie <spoko> forumowicz - niedługo czeka go avans na Brygadzistę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu410

Brygadzista tak jak ja:P Bardzo lubi słowną zabawę oraz grać w ostatnią literkę.W avatarku ma jakiegoś bobaska(śliczny ;]) co może sugerować iż Śmiechu jest bardzo mały lecz rozwinięty manualnie i psychicznie.Podaje swoje GG co oznacza że lubi rozmawiać z innymi.Podaje także swój imejl oraz swój temat:P Życze awasnu pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido

Adamido potwierdza moją tezę , że wszyscy awansują tylko nie ja :P. Ten pan z bolnd włosami to koleś z jakiejś gry ale nie wiem dokładnie jakiej. Adamido już po raz drugi gra ze mną w tą samą grę forumową : pierwszą był Mad Max a teraz jest Verpil , który nie cieszy się dużą popularnością. Zapisałem Go na mojej liście ulubionych forumowiczów i napewno zagrzeje tam długo i to bardzo. Co jeszcze mogę napisać podaje swoje GG i chyba ma już Dark Crusade. Chyba lubi Downa i świat Warhammera. Ma ciekawe zainteresowania i są one troszkę podobne do moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Na forum ponad dwa miesiące. Jest chyba fanem rasy mrocznych elfów, albo przynajmiej lubi jednego z jej przedstawicieli - Drizzta Do''Urdena. Uciekiniera i zdrajcę własnego domu, który zbiegł z ulubionego miasta Lolth - Menzoberranzan. Nie lubie tego bohatera (Drizzta), z wielu powodów.
W opisie, 72 i czekam, nie wiem na co czeka. deih jest chyba fanem Gothica, ponieważ uczestniczy w grach forumowych. Ciąglę Go widzę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar-----> Standarowo zacznę, użytkownik z "górnej półki". Nigdy nie prowadziłem z nim konwersacji, więc nie wiem za bardzo co napisać np. by nie przekłamać opisu. Skupię się na tym co zaobserwowałem. Na "dzień dobry" powiem, że jest aktualnie szefem tematu "Typujemy wyniki meczów Ligi Polskiej", odwala robotę w postaci liczenia typów poszczególnych graczy. Oczywiście upomina by pogrubiać mecz kolejki ale nikt się tym nie przejmuje (osoby mające dość wysoki status, np. ja, zapomniało mi się...:D, jak to czytasz to zaznacz sobie, jak chcesz, że typuję trzeci mecz - KK-ŁKS), więc jest człowiekiem, który nie poddaje się i spokojnie przypomina o tej zasadzie. Ja bym dostał słynnej "gorączki". Tym samym pokazuje, że interesuje się tą dziedziną sportu i często komentuje wydarzenia z tego kręgu w temacie o piłce nożnej. (Oczywiście nie tylko nasza piękna, cudna liga polska ale też i LM i inne spotkania, np. kadry narodowej). Często też widzę jego posty w temacie o statusach i o moderatorach (w tym ostatnim, wiadomo, po ostatnich zmianach też wyraża swoją opinię o zaistniałej sytuacji). Natomiast jak ktoś wpisze Vaxinara do listy "najlepszego forumowicza" i pozostawi swój wybór bez uzasadnienia lub będzie to baaaaaardzo ogólne stwierdzenie, Vaxinar napisze posta do danej osoby by wytłumaczyła swój wybór. Na nowym forum jest od początku (oczywiście granica tolerancji istnieje, więc +- ileś dni). Kiedyś zaliczył wtopę, po której dostał degrada (piękne słowo...), większość może nie wie (nowi forumowicze), więc wyjaśnię (powrót do przyszłości Vaxinara). Degrad był w temacie "Różowa Landrynka" czyli tym przypiętym na samej górze głównej strony, linka nie podam (sami poszukajcie) ale tak na początku instnienia tego tematu...od TYHE... Jutro będzie równo 400 dni na forum, kto ma zaproszenia ten wie gdzie odbywa się zakrapiana uroczystość. Posiada w podpisie hasło: "Prawo jest swięte, jak Bóg! Bóg z nami!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar

Ksywka mi coś mówi... Albo z nim dyskutowałem w jakimś temacie na forum, albo często go w jakichś widuję... Po spojżeniu w jego statystyki już wiem gdzie go widziałem... W temacie o stopniach i statusach na forum i o dziewczynach... Vaxinar to dobry forumowicz, jest na forum od ponad roku i jest przewodniczącym (dostał degrada, ale... Nic mi do tego)... pisze długie posty i jest ich dużo...
Fajny gość.

Vormulac

Vormulac to jeden z wielu moich ulubionych forumowiczów... Często spotykam go w różnych grach forumowych takich jak Ostatnia literka, jaka to gra (1 i 2), pisze dużo i zwyke sensownie... Vormulac jest bardzo fajnym uzytkownikiem forum. Jest delegatem (niedługo powinien dostać awans - tak sądę)... Jego charakterystyczny avatar przedstawia twarz jakiejś istoty, niestety nie wiem jakiej... Vormulac bardzo fajnym i miłym forumowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować