Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Jeszcze tylko małe wtrącenie. Sorki, że tu, a nie wyżej ale zapomniało mi się;p
Do Gufs-a-->"Jest to jego drugie konto (pierwsze zbanowane) więc na razie stara się nie narażać moderatorom"
hehe dobre, ale miałem już małe spięcie z jednym w temacie o "kwasach...";p Co ja poradzę na to, że mod nie zawsze mają rację, a ja walczę o swoje ;p Podobno mam już jednego warna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M S 13

Ostatnim razem gramowicz ten był Przodownikiem kiedy Yasioo go opisywał. Dokonał więc postępu, za który składam mu gratulację. Następny stopien jednak jest bardzo wymagający i na Brygadzistę trzeba ostro charować. Co do avatara i sygnaturki nic się nie zmieniło. Ten pierwszy przedstawia jakiegoś czarnego osobnika a tej drugiej jak nie było tak nie ma. Gramsajt to standardowy i normalny blog. W layoucie nic nie było zmieniane chyba nawet układ. Teraz dostrzegłem jeszcze jeden nowy fakt. Zmienił on jednak avatar. Niestety zanim forum go załapie to minie trochę czasu. Nie potrafię rozszyfrować co przdstawia. Gra w trzy doskonałe gry. Gothic, Morrowind i Fable. Pochwalam go bo to rozrywka na najwyższym poziomie. Lubię tego usera i nic do niego nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yasioo!! Odkąd go opisywałem zaszła jedna poważna(choć zapowiadana) zmiana. Mianowicie od pewnego czasu na GS-ie można czytać opowiadania jego autorstwa. Przy okazji są całkiem ciekawe. Pisz dalej! ;) A i jak znajdę coś to podeślę na Twoją stronkę jakieś kody czy zapowiedzi;) (albo sam je napiszę;p) Ale nieco odszedłem od tematu (póki jestem na stronce to będę opisywał-może kogoś puszczę albo ktoś wyprzedzi mnie o parę sekund;p-->mama dzisiaj dobry humor :):):) Do tej pory Yahoo trzyma się delegata. Choć do sekretarza(dobrze mówię?) chyba niewiele mu już brakuje;) Poza tym na GS-ie widać postulat o wsparcie Owcy. Całkiem to ciekawe chociaż nie wiem czy mówisz na serio czy chciałeś wrzucić coś humorystycznego. Avka się nie zmieniła, ale ja chyba znów będę musiał zmienić swoją, skoro ta jest nieczytelna;)
Słuchając bardzo dobrego utworu najlepszego MC kończę. Co się będę rozpisywał? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M S 13
Użytkownik - przodownik; na forum od dość dawna; udziela się głównie w forumowych grach i zabawach; ogólnie postów w ostatnim czasie umieścił niewiele, dopiero teraz, w styczniu, stał się bardziej aktywny; gramsajt zwykły, założył go chyba tylko po to, aby można było go opisywać, przynajmniej jest mi łatwiej, albo raczej nie bo user do pisania o sobie zbytnio skłonny nie jest, no cóż trudno; na szczęście odnalazłem dość obszerną rubryczkę "ulubione", z której można wyczytać, że: M S 13 lubuje się w wielu gatunkach gier, od RPG (Gothic), przez ścigałki (NFS), do przygodówek (Sherlock Holmes); z muzyki użytkownik lubi i Hip-Hop i Techno (cóż za miłe zaskoczenie); filmowe gusta usera oceniam jako "bardzo dobre"(wielki plus za Ojca Chrzestnego), M S 13 lubi filmy głównie akcji oraz komedie; user lubi bardzo dużo seriali i programów (po więcej szczegółów zapraszam na jego gs''a); jedynym znajomym usera jest boduczek; M S 13 gra ostatnio w Gothica. No to powodzenia i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PatrolPatryk

Użytkownik którego mam przyjemnoś widzieć nie po raz pierwszy, lecz po raz pierwszy przychodzi mi go opisywać. No więc do dzieła. Swój nick wyjaśnił już (na GS czy w tym wątku - no matter). Myślę, że ma duszę stratega. Chce dzielić się z innymi. I umie doskonale połączyć te dwie cechy. Dlaczego tak sądzę? Ano ostatnio na swoim GS''ie opisał spory kawał światowej kinematografii i uczynił to tak, że opisy filmów zawierają wystarczająco dużo treści, a mimo wszystko nie ciągną się podczas lektury, wszystko jest przejrzyste i nie zniechęca do przeczytania. GS przejrzysty, co prawda tło bardziej do prezentacji w Power Poincie ale ujdzie (żeby nie było że się czepiam :P) Ostatnio ma podnietę z powodu awansu na Bygadzistę :D (bez urazy)
To tyle. Życzę dalszego awansu i pozdrawiam z nadzieją na dalsze spotkania na tym wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Ostatnio zdarzyło się temu forumowiczowi opisywać skromną postać Yasia więc czekałem tylko na okazję do rewanżu i jak widać nadeszła. Jego nick kojarzy mi się z fusami od herbaty ale chyba nie takie miał założenia tworząc sobie konto na gram.pl. Avatar utzymany w zielono czarneh tonacji przedstawia jakiś znak, którego nie umiem odszyfrować. Jego GS równiez przedstawia takie klimaty i muszę przyznać, że jest bardzo czytelny. Piszę o sobie, że interesuje się montażem i obróbką amatorskich filmów. To coś w avatarze i na jego stronie to logo wytwórni. Jego komputer to maszyna marzeń każdego gracza. Aż zaparło mi dech w piersi jak ujrzałem jak dobry można mieć komputer. Niestety podoba mu się Wiedźmin no ale już tyle powiedziałem na temat tej gry, ze dam se spokój. Z książek lubi sci-fi i fantasy a w tym najlepszy przdstawiciel tej drugiej czyli Władca Pierścieni. Lubi oglądać też Lost w telewizji. Poza tym jest przodownikiem i życzę mu rychłego awansu na brygadzistę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Yasiu mordo moja... xD A więc mam kolejną okazję na opisanie tego wspaniałego (xD) usera jakim jest YahooPL. A więc zacznę od tego, że świetnie pisze się z nim na gg, jest dowciapny, nie owija w bawełnę i zawsze można z nim pogadać gdy nie gra ^^ Obecnie zachęca do współpracy z nim na stronie grymax.pl i mam nadzieję, że nadejdzie i szansa dla mnie na pokazanie kiedyś moich recek, itp xD Yasiu jest delegatem czyli statusem jest równy ze mną, z jedną małą różnicą - ja delegatem jestem trochę ponad 4 miesiące a Yasiowi za miesiąc stuknie roczek na delegaturze (czyżbyś tak polubił życie na delegaturze?) xD Lubi polski hip hop czyli wie chłopak czego się słucha w tych czasach (\m/), ma 17 lat i chodzi do liceum. O Yasiu można mówić w nieskończoność, ale pisałem już o nim kilka razy a nie chce się powtarzać, więc na tym zakończę ten mały opisik :)
Pozdrawiam Cię przyjacielu i życzę (wkońcu) Przewodniczącego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 10:46, Prince07 napisał:


Prince07
podejme sie ciezkiego zadania jakim jest opisanie usera imieniem... wlasnie to moze zaczne od poczatku:)
User z tajemniczym wojownikiem w awatarze ma na imie Konrad i jest 16 letnim licealista. Lubi jezyk arabski (a moze bawi go on) co widac po podpisie w jego postach:). Interesuje sie fantastyka kladac nacisk na Zapomniane Krainy (ja rowniez uwielbiam Forgottenki:p). User jest osoba bardzo kontaktowa i podobnie jak ja odsyla zainteresowanych do numeru gg:) (kto wie..?;p). NIe widuje go zby czeston w roznych tematach jednak pomoc juz mi w jednym zdazyl:) NA forum nie dlugo bedzie jego rocznica a widze ze znajomych dopiera bardziej dokladnie niz ja:) Gardzi blogami wiec pozostawia jeden jedyny wpis do skomentowania:) Gramsajt popularny wielce a sam user duzo wypowiada sie na forum widzac liczbe napisanych przez nieg postow. Jego znajomi to usezy o naprawde duzym doswiadczeniu na forum i statusach godnych uwagi:) Podobnie jak ja uwielbia opowiesci o bohaterze domu Do''Urden. W ulubianych widze iz wiele nas laczy:) Jak wiekszosc userow czyta CDA (ja tu jestem nielicznym wyjatkiem:p). Bawi sie w bannerowanie-reklamowanie. Sajt generalnie utrzymany,jak mam zgadywac, w klimacie forgtten realms a konkretniej drowim klimacie:) Posune sie dalej i patrzac w oczy bohatera sajtu powiem iz jest to sam Drizzt Do''Urden:) Narazie to tyle mam nadzieje ze wielu pomylek nie dalem:) Kto wie? Moze pogadamy jeszcze na forum lub nawet gg:)
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach

Brygadzista, którego po raz uno opisuję. Ostatnio zafascynowany pewną animowaną lasencją z Final Fantasy o imieniu Tifia Lockhart. No przyznam, że niezły byłby z niej kąsek... gdyby była realna :P No cóż ale pomarzyć można :) Jego GS też nawiązuje do FF. Jako tło możemy zobaczyć Clouda z broadswordem na plecach. No cóż FF nie oglądałem ani nie "grałem w" ale soundtrack miecie równióteńko także może niedługo sięgnę do filmowej wersji :) Samildanach Lubi również Grę HOMM (tak wnioskuję z tagu heroes i ostatnich gier, jeśli źle to proszę o sprostowanie) co podzielam, choć zatrzymałem się na III części gdy słyszałem że IV miała recenzje z mieszanymi uczuciami graczy. A potem jakoś nie zajmowałem się grami i tak jakoś wyszło. Generalnie jego ulubione filmy opowiadają o wspaniałych walkach wojowników. Wszystkie zostały zrealizowane mistrzowsko pod względem wizualnym i większość pod względem fabularnym. Tylko większość bo przyznam się że nie pamiętam jak wiele razy walnąłem się otwartą dłonią w czoło podczas seansu Transormers :D Graficznie majstersztyk, ale takie żalowe -.-. Ale mniejsza. Samildanach jeszcze interesuje się sportem także mamy wiele wspólego. To tyle. Życzę awansu i miłego wypoczynku na feriach :) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Rzadko widuje tego gracza, mam wrażenie, że po raz pierwszy. Nick kojarzy mi się tylko z firmą produkującą oleje Gulf. Pisze bardzo długie, ciekawe i rozciągnięte wszerz posty, w tym temacie jak widzę czasem się wypowiada (za każdym razem te okropnie długie posty xD) Zielony avatar, mam wrażenie, że z logiem jakiejś gry, lub kawałkiem napisu tytułowego. GS Też w tych klimatach (zielonych :) Od 2 miesięcy na forum, pisuje z umiarem spokojnie. Mam nadzieję, że się na forum nieco rozkręci :) Namaste... i powodzenia. :)

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

User, którego często można spotkać w tematach iście motoryzacyjnych, sam założył temat, który cieszy się bardzo dużą popularnością "Pokaż samochód - gra". Ogólnie pisze bardzo dużo i bardzo często, na forum wyskrobał już ponad 7700 postów czyli ściga pomału Budo :) W swojej karierze raz zdarzyła mu się wpadka i delegatem był dwa razy. Ogólnie mówiąc na forum jest krótko bo niecałe 300 dni a napisał ponad 3 razy więcej postów odemnie xD Od niespełna miesiąca jest Przewodniczącym więc poczeka sobie jeszcze trochę na Sekretarza. Ciemny styl gramsajta, więc taki jakie lubie ;] Po prawej stronie stoi dumnie choineczka, którą chyba czas najwyższy już rozebrać ;] Z informacji na sajcie chyba się nie dowiemy jak ma na imię oraz ile ma lat (nie ma tego w więcej o mnie) Z posiadanych sprzętów posiada PS2 i całkiem niezłego jak to mówi PC. Nie wiem co by tutaj jeszcze napisać ;/ Ogólnie rzecz ujmująć nie znam usera i na tym chyba skończę :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Wracam do punktu wyjścia. W tym bowiem temacie poznałem tego usera i była to dla mnie ogromna przyjemność. Opisuje mnie w samych superlatywach więc może dla odmiany ja opiszę go w minusach (nielicznych). Po pierwsze nie docenia sam siebie. Jest niechętny do pisania na mojej stronie ze względu na to, że zakłada, że jest słaby w pisaniu tekstów. Nie podoba mi się to bowiem każdy ma do czegoś talent. Trzeba go jednak odkryć a nie próbujac się do niczego nie dojdzie. Poza tym chce współpracować z takimi ludźmi jak on. kolejnym minusem jest to, że nie prowadzi gramsajta i nie mam gdzie komentować jego działalności. Chciałbym tez widzieć jak rozkminia we wpisach jakieś życiowe zagadnienia. To są jednak jego nieliczne wady i nie zwracam na nie uwagi gdy z nim gadam. Pozdrawiam i równiez Przewodniczącego przyjacielu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

mhmm.. avek taki średni, nick tez przeciętny bo z serwisu internetowego ale co tam :P. GS już elegancki dominuje co prawda wyłacznie prostota ale ogólnie fajny może sie podobać. Na sajce umieszcza bannery innych gramowiczów ciekawa sprawa może sam sobie zrobie takie coś. Statystyki ma bardzo wysokie spokojnie mógłby być już dawno przewodoniczącym ale te degrady - w sumie to mam gdzies te rangi. Z muzyki słucha właściwe tego czego ja najbardziej nie lubie czyli polskiego hip-hopu i Techno ale to zalezy od gusty wiec tez mam to gdzies. Ogólnie znany na forum, osobiście może przeze mnie kiepsko ale może da sie to jeszcze nadrobić.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

Już go chyba kiedyś opisywałem, ale nie zaszkodzi opisać go jeszcze raz :D Nick jakiś taki dziwaczny (ale fajny xD) kojarzy mi się z (nie wiem czemu) heavy metalem, avek tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu ;d Sam Vuko jest brygadzistą chociaż był już tak jak ja Delegatem; w swojej karierze forumowej awansował już 5 razy ale nie jest Przewodniczącym a to tylko dlatego, ze 2 razy miał wpadkę wyłapaną i ukaraną surowo przez moderatorów. Najczęściej pisze w tematach poswieconych piłce nożnej i w nocnych markach. Gramsajt zmieniony, choć przyznam szczerze, że ten lepszy był znacznie lepszy. Biała czcionka na tym tle jest nieczytelna ale sam sajt jest wykonany całkien nieźle. Vuko ostatnio gra w CS''a oraz GTA:San Andreas, w obydwie już skończył i maniaczy je teraz przez neta. W jednym z ostatnich wpisów pisuje o koncertach, na które z pewnością chciałby się udać. No cóż na tym chyba skończę bo rozpoczął się horror "Dom na przeklętym wzgórzu", który idę oglądać xD
Pozdrawiam i życzę Delegata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

Juz po samym nicku widac że lubi rocka/metala:)Nick ma ciekawy.GS ma o tematyce rocka,pisze długie wpisy;)
Statystyki ma dobre,choc miał 2 degrady.Ma w ....nosie:P modków za degrady i banowanie jego kumpli.Załozył pare tematów,niektóre z nich cieszą się niezłą popularnoscią.Zazwyczaj pisze w tematach o piłce nożnej,nocnych markach(dziwne że jeszcze się w tym temacie nie spotkalismy)Na forum juz jest równiutkie 300dni.Zrobił nowego laya na GS i choc jest nieczytelny to napisał że go nie zmieni:)Gra w CS i GTA po necie czyli w to samo co ja:)Może kiedys spotkamy się na jakims servie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj małe zamieszanie...więc opiszę dwóch userów ;).

Prince07

User troszkę mi znany ;).Wiem ,że ma tyle latek co ja (czyli 16 ;) ) i uczęszcza do "nieszczęsnego" LO (a czemu nieszczęsnego??Zły wybór ,czy co??).Na imię mu Konrad (dziwne imię...jeżeli jest prawdziwe xD).Mówi ,że jest osobą otwartą...też to wywnioskowałem ,gdy wypowiadał się w temacie o Tibii względem innych użytkowników :P.Musi też trochę pogrywać w Tibie ,bo chyba wszystko wie o nowych updatach (ja jestem daleko w tyle...kilka lat zaległości xD).Na awatarze widnieje chyba książę z Prince of Persja (tego nie jestem pewien...teraz strzelam xD).Strzelam też ,że jego opis jest napisany po hebrajsku :P...nie przetłumaczę tego ,bo nie wiem o co chodzi xD.Ostatnio jak widziałem GS''a to był on wystrojony świątecznie...teraz jest taki mroczny ;D.Obecny stan...też po hebrajsku (OMG).Widzę ,że dalej widnieje tylko jeden wpis...może kiedyś to się zmieni xD.

Memorr

Ten user jest mi znany zwłaszcza z tematu o "Nocnych markach" ;).Za każdym razem gdy jestem w tym temacie widzę go tam też ;D.Memorr jest otwarty wobec innych...ja tak wnioskuje (czy to prawda to nie wiem ;) ).Ma stopień przodownika ,ale tego taki nie jestem pewien ,bo chyba kiedyś już zaliczył degrada (chyba...ale kiedyś mi sie o uszy obiło :P).Piszę ,że ma na imię "Semir"...naprawdę dziwne imię O_o.Jest dwa roczniki młodszy ode mnie ;).Powiada ,że lubi grać w każdy rodzaj gier...ale nie jestem pewien ,czy podjął by się grania w Simsy lub Simso podobne gry xD.Powiadam w ostatnim poście ,że zakupił sobie na Xpudło 360 "Assassin''s Creed"...powiem szczerze ,że nie wiem co to jest ,bo nie grałem :P.Opisu własnego nie posiada...szkoda :P.Teraz nic więcej nie wymyślę...mój umysł jest w stanie kryzysu teraz :/.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw dwa słowa do Vuko Drakkainen. Zanim osądzisz kogoś, że ma degrady to sprawdź w statystykach bo tak się składa, że ja ich nie miałem. A teraz do rzeczy:

Nertis

Znany forumowicz. Jeżeli mnie pamięć nie myli to na Gramsajcie wymienialiśmy sie bannerami. W avku ma anioła odwróconego plecami i z rozłożonymi skrzydłami. Nick Nertis raczej nie wiem skad sie wziął ale jak pewnie większość forumowiczów tak i ten zainspirowany był jakąś krainą fantasy i tak się stało. Podzielam jego światopogląd zawarty w podpisie i ma u mnie za niego dużego plusa. Jego gramsajt jest tylko dla dorosłych czego raczej nie widać. W tle jakaś pani z klimatów anime. Użytkownik ów napisał ponad 150 postów więcej odemnie i również jest delegatem. Osobiście nienawidzę tej czarnej ramki wokół GSa i radziłbym ja zlikwidować. Poza tym życzę mu tak jak i sobie Przewodniczącego :D

PS. Jednak się jeszcze nie wymieniliśmy tym bannerem więc zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

YahooPL gdzieś tam widziałem, gdzieś słyszałem, gdzieś przeczytałem, ale nigdy słowa nie zamieniłem :P Na forum już bardzo długo, w tym miesiąca dwa lata. Czyste konto, żadnych degradów, chociaż na delegaturze już prawie rok siedzi. Chyba jako brygadzista miał epizod z wszelkimi quizami i zabawami, bo przez niecałe trzy miesiące napisał ponad 1000 postów. Ziuuuum... i jesteśmy na gramsajcie. Niebiesko strasznie i jakieś tańczące owce. O ulubionych rzeczach nie ma tu miejsca pisać, a ciężko jakoś uogólnić, bo gry różne, muzyka różna i wszystko różne. Na dole strony bardzo dużo bannerów i dzięki mojejmu szybkiemu internetowi, strona nieco zwalnia. Przez 2 lata na gram.pl, Yahoo dorobił się wielu znajomych, o kolekcjonerstwo chyba posądzić Go nie można, czas robi swoje. Ze statystyk wynika, że jest fanem Gothica 3, a z gramsajta dodatkowo dowiadujemy się, że całej serii Gothica (jak również wielu innych cyklów gier). Chyba lubi też opisywać lub być opisywanym, albo to i to. Tak więc chyba właśnie Go uszczęśliwiłem ;D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev

A więc zacznę od tego, że usera widzę pierwszy raz na forum, chociaż patrząc w statystyki jest na nim dłużej odemnie. Ostatnio chyba miał jakąś przerwę bo przez ostatnie pół roku pisał strasznie mało, ale po przełamaniu wrócił do nas w tym miesiącu. Jest Brygadzistą więc powinien wiedzieć co z czym się tutaj je ;) Gramsajt iście kosmiczny, całkiem niezły i co ważne czytelny. W swoich wpisać na blogu często zapodaję jakieś kawałki z youtube. Gra w gry typu RPG, słucha przeważnie Metalu a w TV ogląda Lostów, South Park oraz Review Terrirory. Czytając jego bloga chyba zbyt wiele o nim się nie dowiemy. W awatarze user ma bodajże krasnoluda w hełmie, na czarnym tle. Nick iście erpegowski. Hmm na tym chyba wypadało by skończyć bo szczerze mówiąc nie wiem co dalej można pisać o nim, ponieważ go nie znam. A więc trzymaj się ciepło, pisz na forum i staraj się o Delegata :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07


Tak, udało się ;] Wreszcie mam możliwość opisać księ... księcia ;D (wybacz, nie mogę zapomnieć o tej księżniczce xD ) Ów user jest osobą, z którą ostatnimi czasy sporo rozmawiam na gadu-gadu ;) Jest na prawdę bardzo miłym i ciekawym forumowiczem. Ostatnimi czasy jest zmuszony co jakiś czas zejść z komputera (bez skojarzeń proszę ;P ) i iść za głosem serca... ;] Albo do głosu serca :D Ale zawsze jest jakaś cena, dlatego też czasami owy user musi się czegoś pozbyć, bo jak to określił ''''przeszkadza mu to trochę'''' xDD Pora więc powiedzieć o nim trochę więcej. Na avku widać księcia Persji, a nick jest tak samo z nim związany. Sugeruje to więc, że człowiek ten bardzo lubi serię tej gry. Numer 07 oznacza, że w tym roku to On panował, a nie jakiś tak inny książę ;D W opisie ma bardzo ładnie wyglądające ''''napisy'''' po ''''chyba'''' arabsku. Na jego GS nie wchodzę, bo wiem, że od jakiegoś miesiąca Prince się leni i nie ma pomysłu na nowy wpis. Zrób coś z tym wreszcie ;P Skoro inni przekonali mnie bym zaczął pisać na GS, to i Ty powinieneś się ugiąć :D Będę jednak dobry i wejdę tam by powiedzieć, iż... Książę ma na imię Konrad, a już chciałem zaśpiewać ''''Król Maciuś, och, Król Maciuś ach...'''' xD Interesuje się fantastyką , lubi grać w gry RPG, i ogólnie mówi, że jeżeli nam się nudzić mamy po prostu do niego napisać, co warto zrobić , bo dobry z niego user ;) Wszakże to on napisał do mnie pierwszy ;P Dobra kończę już to opisywanie ^^ Prince jest dobrym userem, z którym bardzo fajnie się gada, można z nim pożartować i w ogóle ;) Na koniec życzę Ci abyś w końcu został Przewodniczącym i to w jak najszybszym czasie.

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować