Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony wstydzi się PSP-3000 i zamierza wycofać konsolkę ze sprzedaży?

26 postów w tym temacie

A co mają powiedzieć nabywcy tegoż urządzenia? Za taki bubel powinno Sony zwrócić pieniądze, a zapewne się tak nie stanie. Czekam na pierwsze kroki japońskiego giganta w tej sprawie, zobaczymy co wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taki obraz to faktycznie przegięcie. Nie zauważyli wcześniej? Niech stracą trochę kasy to może następnym razem przemyślą trochę sprawę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wcale się nie dziwie, gdyż obiecywali dużooo, a nic szczególnego nie zmienili... Pewnie boją się fatalnych opini na ich temat, na co już za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo PSP-3000 zapowiadało się naprawdę dobrze z tym wyświetlaczem.
Dziwi mnie, że taka "wada" wyszła dopiero po wprowadzeniu tego produktu na rynek i to gracze musieli się o nią upomnieć. Ciekawe co Sony zrobi z tym fantem... Jak patrzę na ten obrazek porównawczy, to wygląda to dużo gorzej niż w starszej wersji PSP-2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, jeśli przez słowa "na rynek trafiło na razie stosunkowo niewiele urządzeń" odnosisz się do sprzedaży PSP3000, gdzie w samej Japonii w ciągu pierwszych 3 dni od premiery, sprzedało się ponad 141 tyś konsol, to masz chyba lekkie zaburzenia oceniania proporcji ilościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła wpadka :(.Niech Sony szybko poprawi błędy i da do sprzedaży nie wadliwe urządzenia :).Tak swoją drogą czy oni nie sprawdzają tych KONSOL!!!!!A jak sprawdzają to by się przyznali do błędu przed wystawieniem na półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wpadli szkoda troche PSP-3000 ale co do ver: PSP 2000 to az takich fenomenalnych róznic nie ma pare zmian i tyle wyswielacz lepszy kolorystycznie wlasnie widac :P i mikrofonik ale i tak szkoda ja to tam wole jednak 2000 Slima mozna by uznac ze to prawie to samo softy pasója do tego i tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem PSP ale wersje bodajże 2001 dokładnie już nie pamiętam ale była rewelką :D a co do 3000 to jak ją mają wycofać to niech ją wycofają i niech zrobią PSP 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten felerny ekran to powoli składałbym zamówienie na PSP 3000... Ale z drugiej strony na co Sony liczy? Że wszyscy gracze są na poziomie Amerykanów? Że paski na ekranie przejdą niezauważone, ewentualnie zostaną uznane za fajny bajer i wszyscy będą się nim podniecać? Jakoś nie mogę zrozumieć jak można wypuścić taką konsolkę do sprzedaży wiedząc o tej dużej wadzie...
Chyba jednak zdecyduję się na starszy model. Raz, że po wprowadzeniu PSP 3000 na rynek ceny poprzednich modeli szybko stanieją, a dwa że poprzednie wersje PSP nadal trzymają się dobrze i nie ma z nimi większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wątpie, ze sony z tego wyjdzie obronną (obronioną?) ręką. jedno, co mnie dziwi, to jak to możliwe, że nikt tego nie zauważył przed premierą handhelda, co? pachnie mi to układem.

Dnia 27.10.2008 o 16:21, Keii napisał:

"It''s not a bug - it''s a feature"


muehehehehehe... świetnie zacytowane, Keii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no ja mam ostatnio dziwne wrazenie, ze sony coraz wiecej rzeczy partoli...
oby to littlebig planet okazalo sie wporzasiu bo buba bedzie... no eeh... microsoft daje popalic
ale to takie spostrzezenia czlowieka stojacego poza konfliktem x''a i ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zebym nazekal ale czytalem recki na kilku niezaleznych serwisach i wcale nie jest tak zle jak glosi wiesc. ogolnie zamieszczony tu obrazek przewija sie we wszytski info na ten temat a to dosc dziwne, natomias widzialem porowanie psp2000 i psp3000 na fotach w tych samych gierkach i momentach i grafa na 3k naprawde jest fajniejsza, niezle to bylo widac w FF:CC wiec podejrzewam ze trzeba samemu oblukac czy diabel jest taki starszny jak go maluja. Bo najczesciej spotykana konkluzja recek 3k jest ''jesli nie masz psp kup 3k jesli amsz, nie ma potzreby wimieniac''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować