Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2008 o 15:36, damianlaskapl napisał:

ja miałem kiedys konto ale mi je usuneli i jak moge odzyskać wpln muj nowy email to damianlaskapl@o2.pl
miałem tam poad 150 wpln :( prosze o pomoc i odpowiedz !!

Pisz do BOKu gram.pl. Tu nie zaglądają. Ewentualnie spytaj akne na forum konsularnym.

A poza tym co to znaczy, że usunęli? Jeśli coś przeskrobałeś to raczej nie liczyłbym na litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm zastanawiam się, jeżeli wycofam swoje zamówienie na NN to na stronkę wróci jeden egzemplarz nn czy przepadnie?;)

edit: pomału zaczynam żałować, że nie brałem wiedźmina za 20 zł...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już NWN Kolekcję Wszech czasów mam, nie żałuję. A szczególnie opłaca się za taką cenę kupić.
Na razie czekam na jakąś ofertę która mnie zainteresuje. Najbardziej żałuję że nie zdążyłem na Edycję Rozszerzoną Wiedźmina, tak tanio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja, ze jakoś w tym tygodniu oferta nie poraża. NWN kusi, ale jedynie dodatkami :P bo resztę w końcu już mam :>

Generalnie cieszę się, że załapałem sie na wiedźmina :>20 zł to jednak okazja :> co do innych gier - to chwyt marketingowy: dajmy jedna dobra w super cenie, a może przy okazji i reszta zejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 15:35, Melchah napisał:

Nie każdy lubi strategie, to raz.


To fakt, ale jak jest jakaś super okazja to często bywa tak że nawet takie osoby które sie takimi grami nie interesuje ją kupią. Mogę sie założyć, że tydzień temu jak był Wiedźmin sporo sie takich nabywców znalazło.

Dnia 05.11.2008 o 15:35, Melchah napisał:

Chyba najlepiej na tym wyszli Ci, którzy kupili wieśka. Nie uważam tej gry za objawienie
i ósmy cud świata jak niektórzy, ale nie kupić za niecałe 20zł to głupota


Sam żałuje że tej gry nie kupiłem, a nie zrobiłem tego dlatego że liczyłem że w przyszłości trafie na coś co mnie bardziej interesuje za niewielkie pieniądze. Druga sprawa że irytowały mnie te przechwałki na temat tej gry i ten cały szum, ale żałuje że nie kupiłem go za te pieniądze, bo to na pewno była korzystna oferta. Mam nadzieje że w przyszłości (niedalekiej) jeszcze będzie taka okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak skusiłem się na NN. Przeważyło to, że dzisiaj powiększyło się moje konto wpln do 150 ;) a w zamówieniu mam również 4x wotlk więc stracone 100 wpln szybko się odzyskają:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znalazłem żadnego "kontaktu" na wPLN.cdprojekt.pl , więc piszę tu (z linka "skomentuj")

Jest literówka w opisie kategorii gier konsolowych. napisane jest: "Gry konslowe".
niby to nie zbyt ważne, ale w poważnym serwisie chyba lepiej żeby było poprawnie ;)

co do samej akcji - podobuje mje sie to!
mam dużo "kurzących się" wPLNów i może teraz je w końcu do czegoś wykorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, w tym tygodniu już mniej atrakcyjnie (przynajmniej dla mnie), chociaż CoH za 19zł się jak najbardziej opłaca (z tym Gears of War za 39zł to się nie wysilili- w sklepie gram.pl jest droższe tylko o 7zł :P). Chyba najbardziej atrakcyjny był ten Wiedźmin i Stalker w tamtym tygodniu jak na razie. Ja zamówiłem sobie wtedy Mass Effect i od wczoraj się nim delektuje ;] (jak dla mnie gra warta swojej pierwotnej ceny jak najbardziej ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ostatnia Sztuka Neverwintera zgarnięta! Do udanego zakupu dochodzi darmowe poczucie satysfakcji z wykiwania reszty kupujących (co to się działo, jak została jedna sztuka? Niby była, a dodać do koszyka było jej nie sposób)

Zostało mi już tylko 57 wPLNów, ale wkrótce z pewnością dojdą nowe ;)
A teraz dawać Red Alerta 3 za 19,90 + 50 wPLN* xD

* inb4 głupie odpowiedzi - tak, wiem, że to absolutnie niemożliwe. to tak jakby ktoś nie miał poczucia ironii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2008 o 15:28, dave03 napisał:

Jak dla mnie to żaden interes, bo tej kowty musisz jeszcze dodać koszy przesyłki, czyli
praktycznie jesteś do przodu AŻ o jakieś 5zł. Moim zdaniem nie warto.

A moim zdaniem warto i tak nie widzę nic ciekawszego dla siebie , ale może jednak zaoszczędzę te 30 złotych i dorzucę sobie do Penumbry z Platynowej Kolekcji.

Dnia 05.11.2008 o 15:28, dave03 napisał:

Zresztą chyba nie tylko jak tak sądzę, bo wystarczy zobaczyć jakie jest zainteresowanie
Company of Heroes czy takim Gears of War. Praktycznie zerowe, towar jak leżał tak leży.

Ciekawe gdzie masz zerowe zainteresowanie ? Dzisiaj rano widziałem 77 sztuk Company of Heroes teraz jest 67 , Gears of War też od rana o parę sztuk stopniał. Zainteresowanie nie jest jakieś oszałamiające , ale jakieś tam jest i gdzie to niby zerowe zainteresowanie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:12, Sebat1 napisał:

Ciekawe gdzie masz zerowe zainteresowanie ? Dzisiaj rano widziałem 77 sztuk Company of
Heroes teraz jest 67 , Gears of War też od rana o parę sztuk stopniał.


To była przenośnia, co w niczym nie zmienia faktu, że zainteresowanie jest znikome. Czy naprawdę uważasz że te kilka sztuk na CAŁY kraj to tak dużo? Tydzień temu z Wiedźminem to była okazja, ale to teraz? Cały nakład sie wówczas rozszedł w kilka godzin. Teraz nie ma sensu wydawać wPLN na siłę tylko po to aby coś kupić, bo wydaje mi się że Wiesiek sie tutaj jeszcze pojawi, a wtedy będą jęki że nie mam już wPLN. Ofertanie jest jednorazowa i nie ma sensu kupować czegoś byle tylko coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:36, Magwisienka napisał:

> Noo a ja juz se bluze zamowilem :)
Ja wiem, że jestem ślepa ale - jaką bluzę? Ja nie widzę nic takiego w wPLNomanii :P



Noo zdaza sie :)

Juz jej nie ma
bo zamowilem w zeszlym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2008 o 20:37, dave03 napisał:

To była przenośnia, co w niczym nie zmienia faktu, że zainteresowanie jest znikome. Czy
naprawdę uważasz że te kilka sztuk na CAŁY kraj to tak dużo?

Aha , że przenośnia , sry zupełnie niepotrzebnie wziąłem to dosłownie. ;0

Dnia 05.11.2008 o 20:37, dave03 napisał:

Tydzień temu z Wiedźminem to była okazja, ale to teraz? Cały nakład sie wówczas rozszedł w kilka godzin.

A ta promocja ze S.T.A.L.K.E.R.-em to też była nie byle jaka okazja i też nakład rozszedł się dość szybko.

Dnia 05.11.2008 o 20:37, dave03 napisał:

Teraz nie ma sensu wydawać wPLN na siłę tylko po to aby coś kupić, bo wydaje mi się że Wiesiek
sie tutaj jeszcze pojawi, a wtedy będą jęki że nie mam już wPLN. Ofertanie jest jednorazowa
i nie ma sensu kupować czegoś byle tylko coś kupić.

Ciekaw jestem kto tak robi , bo to jakieś dziwne postępowanie. ;)
Chyba jednak w tym tygodniu nic nie kupie z tej oferty , kto wie może niedługo pojawi się coś mega interesującego , a wtedy wPLN-y będą na wagę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2008 o 17:14, Leman napisał:

co do innych gier - to chwyt marketingowy: dajmy jedna dobra w super cenie, a może przy
okazji i reszta zejdzie :P



Leman święta racja:)

Osobiście zajrzałem w to coś i jakoś tak niespecjalnie jest w czym wybierać. Może jakby jakiś sprzęt dodali do tego np myszki Logitecha (muszę kupić) itd to by było ciekawie. No ale zobaczymy podobno to początek. Nie wiem jak jest z tymi meilami od nich ale dostałem dopiero dzisiaj więc może spóźniłem się na to co było ciekawsze. Z drugiej strony na coś trzeba ta kasę wydać.

Poczekam zobaczę za tydzień jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować