Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2009 o 21:04, Citkowsky napisał:

> kryzys.
ta, jasne. Kilka razy zadawałem pytanie co dalej z tym programem partnerskim w konsulacie
ale oczywiście jak zawsze mydlenie oczu i nic poza tym. Se czekać możemy i do konca roku.
A juz 5 miesiąc leci teraz jak ten wypierd ledwo co zipie.

W konsulatach są zwykli szeregowi "robole". Decyzję w sprawach finansowych podejmuje albo prezes CDP, albo ktoś upoważniony (o ile się nie mylę sądownie bądź notarialnie) po konsultacji z prezesem. O ile nic się nie zmieniło to prezesem w dalszym ciągu jest pan Michał Kiciński. Wszelkie inne osoby nie mają prawa podejmować takich decyzji bez ich zgody. W obecnej sytuacji wiele ruchów oszczędnościowych jest tłumaczonych kryzysem (w wielu firmach w tym w tej dla której pracuję). Nie zdziwiłbym się gdyby upadek wPLNomani był tym spowodowany. Stąd też treść mojego poprzedniego posta.
Komentarze na temat polityki CDP w w sprawie wPLNomani wydają mi się niepotrzebne. Od siebie mogę dodać tylko to, że kiedyś zwykło się konającego konia dobijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 19:04, Evil_Khan napisał:

Czy ktoś ma jakieś przecieki co do przyszłości akcji ? Może jakąś reklamę widziliście
czy coś ?


żadnej reklamy, żadnych przecieków, żadnych info ze strony CD-P, przyzwyczajaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 08:03, Budo napisał:

Nie rozumiem o co Ci chodzi- /.../

Chodzi o jeden mały, sympatyczny drobiazg. Akcja była mocno rozreklamowana. Oferta miała być aktualizowana na bieżąco. Powtórzę raz jeszcze - na bieżąco. Jak na razie widzę, że niektóre gry się "kiszą" niemalże od początku akcji. A tu nie dość, że nie ma zmian praktycznie żadnych (kilka, kilkanaście pierwszych rzutów było przeprowadzonych dobrze, w terminie, gry były atrakcyjne i niedrogie), to jeszcze żadnych konkretów się raczej ludzie nie dowiedzą.

Z innego Twojego posta...
>Na 1 bluzgającego w tym wątku jest 10, którzy się nie wypowiedzieli, a kupili grę.
Myślę, że jest dokładnie na odwrót. Na 10 niezbyt "chwalebnych" postów (a dlaczego miałoby być inaczej?!) jest 1, który kupił grę.

Wiesz jak masz sklep to chyba z czasem zmieniasz towar, a ten, który nie schodzi przeceniasz, nie? Dajesz nowości i tak dalej. Robisz jak to się mówi... aktualizacje. A tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 22:04, MasterOfBlaster napisał:

> Bida z nędzą :P
No chyba.....jak za marne Juiced 2 chcieli 60 WPLN i 160 zł (albo odwrotnie)

Oczywiście w wersji na konsole.


co? przecież to super oferta!! ;>
masz w tytule jak byk: wPLNomania! super oferta ..więc skoro tak jest napisane to tak musi być :>
...
aż strach pomyśleć co to dalej z tą ofiarą.. ups sorry, ofertą będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nowego roku i zapowiadanych szumnie wspaniałych zmian na lepsze minęły ponad trzy miesiące. W tym czasie doczekaliśmy się TRZECH mizernych aktualizacji (bodajże cztery czy pięć nowych tytułów i to niezbyt atrakcyjnych się pojawiło). Niezła statystyka. Ciekawe, ile czasu jeszcze zajmie, zapowiadane trzy miesiące temu przez "zielonego" ruszenie "NA DNIACH" z akcją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla CDP za pełne profesjonalizmu przeprowadzenie akcji wplosrania. A co najbardziej profesjonalne to to, że całe CDp ma ta akcje głęboko w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepszy jest tekst o tym, ze "WKROTCE" zostanie wznowiona mozliwosc odbioru osobistego.

WKRÓTCE!

Czekamy od stycznia... i od stycznia trwa ten enigmatyczny okres "wkrotce".

Dobrze, ze nie napisali "niebawem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Johnny_Garrland z tego co mówiła Akne jakiś czas temu to odbiór osobisty miał być dodany z dniem 1 kwietnia (i ponoć to nie był żart...) ale i tak lecą sobie w kulki z tego co wszyscy widzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nawet nie mogę zobaczyć tej super oferty za wPLN-y.

1. Próba wejścia na tę stronę będąc zalogowanym na gram.pl powoduje automatyczne wylogowanie i prośbę o ponowne zalogowanie.

2. Próba wejścia na tę stronę klikając link zaloguj się powoduje, że po ekranie logowania pojawia się ta sama strona z 1.

Super CDP/GRAM.PL - macie razem duże poczucie humoru...., ale do mnie jakoś to nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

APEL do CDP. Proszę o zamknięcie WPLnomani, gdyż ta kampania, jak wielokrotnie podkreślałem nie ma sensu. Zamykając ją przestaniecie robić nam nadzieję, że coś się może zmienić. Jednakże po tak długim okresie "nic nie robienia" jesteście u nas przegrani, więc przyznajcie się z honorem do błędu i zamknijcie akcję. Gdy to zrobicie i ten wątek zniknie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 13:25, paczek_11 napisał:

APEL do CDP. Proszę o zamknięcie WPLnomani, gdyż ta kampania, jak wielokrotnie podkreślałem
nie ma sensu. Zamykając ją przestaniecie robić nam nadzieję, że coś się może zmienić.
Jednakże po tak długim okresie "nic nie robienia" jesteście u nas przegrani,

Człowieku, wypowiadaj się we własnym imieniu ...
>więc przyznajcie

Dnia 07.04.2009 o 13:25, paczek_11 napisał:

się z honorem do błędu i zamknijcie akcję. Gdy to zrobicie i ten wątek zniknie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 13:26, Tokix napisał:

> APEL do CDP. Proszę o zamknięcie WPLnomani, gdyż ta kampania, jak wielokrotnie podkreślałem



bardzo dobrze mówił i go popieram. Zgadzam sie z jego wypowiedzią czyli jest już nas dwóch i liczba mnoga zastosowana w jego wypowiedzi jest juz prawidłowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 13:25, paczek_11 napisał:

APEL do CDP. Proszę o zamknięcie WPLnomani, gdyż ta kampania, jak wielokrotnie podkreślałem
nie ma sensu. Zamykając ją przestaniecie robić nam nadzieję, że coś się może zmienić.
Jednakże po tak długim okresie "nic nie robienia" jesteście u nas przegrani, więc przyznajcie
się z honorem do błędu i zamknijcie akcję. Gdy to zrobicie i ten wątek zniknie.

Pozdrawiam.


też się do Was dołączam, troje to już tłum ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czterech? zapewne więcej niż trzech Naprawdę to żal patrzeć na to co się dzieje z tą pseudopromocją, CDP po prostu totalnie już ją olał, traci na tym CD-P traci też samo gram, przez którego strony ta promocja jest oferowana, mimo wielkiego uśmiechu na samym początku pojawienia się tegoż programu powiem tylko tyle, przez cały okres nie wykożystałem żadnego WPLN-a z prostej przyczyny te ceny były i dalej są po prostu zaporowe, niech zatem umrze w końcu ta pseudopromocja i tak więcej negatywnych wypowiedzi jest o niej niż pozytywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze się zgodzić z przedmówcami. nie ma sensu tego ciągnąć skoro nic nowego się nie dzieje w tej "akcji". A jak miałaby byc kontynuowana to chociaż mogłoby to być sensownie - tak jak to było zapowiadane (a nie rzuty "co jakiś czas" i w dodatku takie tytuły w takich cenach że nikt tego nie chce kupić), ale na to już chyba niestety za późno. W świetle tego co napisałem, ta "akcja" straciła dla mnie jakikolwiek sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować