Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 10:15, Citkowsky napisał:

Mamy, i co z tego. Może ty lubisz jak się ciebie oszukuje ale nie ja.

A może lubisz sobie po prostu beztrosko pospamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 08:38, Budo napisał:

/.../

Śmieszny jesteś. Nie podoba Ci się promocja dystrybutora gier, to się obrażasz, tak?
Usprawiedliwiasz piractwo tym, że wplny są wg. Ciebie kiepskie? Weź się zastanów trochę,
każdy by chciał gry za darmo, ale cdp to nie Caritas.


1) Nie obrazam Ciebie, jak śmiesz do mnie tak smarkaczu mowic
2) Przeczytaj moze jeszcze raz, bo najwyrazniej nie skumales. Powiem wiec Twoim jezykiem: w gram.pl moglem nie wydac PLN a wPLN i miec gry. Teraz nie moge. Bilans (wytlumaczyć slowo?) ujemny. Znaczy jestem w plecy w stosunku do tego, co mialem. Jak mialem, a przez kogos nie mam, to jestem okradziony. Proste teraz?

Reszte juz mowilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 13:29, PaSStor napisał:

1) Nie obrazam Ciebie, jak śmiesz do mnie tak smarkaczu mowic


Spuść ciśnienie, bo Ci gumka od gaci pęknie. Aha i naucz się czytać, bo napisałem coś innego:
"Nie podoba Ci się promocja dystrybutora gier, to się obrażasz"

Dnia 15.06.2009 o 13:29, PaSStor napisał:

Reszte juz mowilem.


Nie wiem jakich Ty tam Harrych Potterów miałeś za wpln, ale w sklepie gram.pl od dawna jest tak, że płacisz gotówką, a tylko niewielką część możesz opłacić wplnami, każda inna sytuacja była promocją, chyba, że dany artykuł od początku był tylko za wpln. Promocja cdp ma na celu zmniejszenie sumy do zapłaty pln, a zwiększenie wpln i tyle. A że nie wszystkie ceny są atrakcyjne, to trudno, nikt Cię do kupna nie zmusza i nikt Cię nie okrada. Nie wiem co chcesz osiągnąć buntując się w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:37, PaSStor napisał:

z premedytacja bede sciagal z netu.


Ja Ci zaraz sciagne gre z internetu. Do widzenia - BAN za propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektóre komenty to aż mnie krew zalewa. LUUUDZIE!!! Dostajecie te wplny jako taki bonus które możecie dodawać do normalnych pieniędzy i jeszcze narzekacie?!! EA nie ma takich bonusów i jakoś ich nie jedziecie. Fakt, dawno nie było aktualizacji, ale jestem pewien że niedługo zrobią. CDP w przeciwieństwie do innych wydawców dba o klienta. Osobiście nie kupiłem żadnych gier w tej promocji, ale dlatego że mam w co grać(poza tym wąpie żeby mój komp uciągnął najnowsze produkcje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 16:40, mavikrz napisał:

Jak czytam niektóre komenty to aż mnie krew zalewa. LUUUDZIE!!! Dostajecie te wplny jako
taki bonus które możecie dodawać do normalnych pieniędzy i jeszcze narzekacie?!! EA nie
ma takich bonusów i jakoś ich nie jedziecie. Fakt, dawno nie było aktualizacji, ale jestem
pewien że niedługo zrobią. CDP w przeciwieństwie do innych wydawców dba o klienta. Osobiście
nie kupiłem żadnych gier w tej promocji, ale dlatego że mam w co grać(poza tym wąpie
żeby mój komp uciągnął najnowsze produkcje).


Tak, a ta swoja dbalosc pokazuja takimi ofertami ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 16:40, mavikrz napisał:

Jak czytam niektóre komenty to aż mnie krew zalewa. LUUUDZIE!!! Dostajecie te wplny jako
taki bonus które możecie dodawać do normalnych pieniędzy i jeszcze narzekacie?!! EA nie
ma takich bonusów i jakoś ich nie jedziecie. Fakt, dawno nie było aktualizacji, ale jestem
pewien że niedługo zrobią. CDP w przeciwieństwie do innych wydawców dba o klienta. Osobiście
nie kupiłem żadnych gier w tej promocji, ale dlatego że mam w co grać(poza tym wąpie
żeby mój komp uciągnął najnowsze produkcje).


Wiesz, fakty sa takie, ze te wplny ktore sie "dostaje" to z reguly ledwo wystarczaly do tego, zeby zbic cene gry do innych rynkowych ofert, ktore na takie wynalazki jak wpln sobie leja. Tak wiec do tej pory to nie byl zaden "bonus" a jedyny sposob dla cdp/gram.pl zeby konkurowac ot chocby z takim wirtusem, zeby daleko nie szukac.
Akcja z cotygodniowymi ofertami na lepsze uzycie wpln-ow miala przelamac ten schemat i pokazac, ze faktycznie warto wplny zbierac. Niestety wyszlo jak zwykle badziewnie. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP mógłby wydać jakieś oświadczenie, co się stanie z wPLNomanią po przejęciu gram.pl przez Action. Czy kampania będzie kontynuowana, czy też już upadła. Czy tając te wszystkie posty, to pewnie za jakiś czas rzucą znów jakieś ochłapy i połowa narzekających wpadnie w niekończącą się euforię, bo coś rzucili. Nie rozumiem takich ludzi, bo są jak chorągiewka na wietrze. Szanuję tych, co konsekwentnie obstają przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej ni zniknie, co najwyżej przejmie ją w pełni CDP. Raz przeniesione wPLN i konta na ich stronkę, dwa banner i odnośnik do tejże na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 16:40, mavikrz napisał:

Jak czytam niektóre komenty to aż mnie krew zalewa. LUUUDZIE!!! Dostajecie te wplny jako
taki bonus które możecie dodawać do normalnych pieniędzy i jeszcze narzekacie?!!

Tylko, że normalna cena, którą możesz zobaczyć w sklepie często jest niższa nawet niż cena z gramu z wplnami... no i doliczasz koszt przesyłki, wiec nie wychodzi to tak różowo. Przykładem jest choćby kolekcja wszechczasów Heroesów. W Wpl-manii (gdzie to jest program lojalnościowy i powinno naprawdę się opłacać!) jest za 179 + ileś tam wplnów + przesyłka dla mieszkańca "nie-Warszawy". Razem niecałe 200. Ja wczoraj tę grę widziałam w jednym ze sklepów za 149... bez tracenia wplnów, bez płacenia za przesyłkę, bez ryzyka, że poczta/kurier coś sknocą.

Dnia 15.06.2009 o 16:40, mavikrz napisał:

Fakt, dawno nie było aktualizacji, ale jestem
pewien że niedługo zrobią. CDP w przeciwieństwie do innych wydawców dba o klienta.

Proszę ja Ciebie, świecenie po oczach napisem: "co tydzień nowe gry bla bla" i nie wywiązywanie się z tego nie jest dbaniem o klienta, a jego okłamywaniem. To powinno być w ich interesie, żeby przyciągać a nie odciągać klientów promocjami ><
Sama promocja wyglądała całkiem fajnie, ale ze wszystkich zrzutów tylko ze dwa były naprawdę warte uwagi: z Wieśkiem i FEAR-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszedłem na konto a tam informacja (wiem, że stara ale chyba nie wszyscy widzieli):


Drogi użytkowniku,

"Informujemy, iż w dniu 30 kwietnia firma CD Projekt uruchomiła nową oficjalną stronę, która dostępna jest pod adresem www.cdprojekt.pl. Wraz z uruchomieniem nowej strony wszystkie usługi dla klientów CD Projekt, które dotychczas funkcjonowały w portalu gram.pl zostaną przeniesione na nową stronę www.cdprojekt.pl. To oznacza, że :

* Rejestracja elektroniczna
* Wirtualne Pieniądze, czyli wPLN-y
* Dożywotnia gwarancja
* Pomoc techniczna

zostają przeniesione na nową stronę CD Projekt i będą wdrażane sukcesywnie. Pierwszymi usługami, które już działają na nowej stronie są rejestracja elektroniczna oraz pomoc techniczna.

Równocześnie informujemy, że wszystkie Twoje wPLN-y zebrane dotychczas na koncie zostaną przeniesione na nowe konto na stronie CD Projekt. Wkrótce też na nowej stronie CD Projekt pojawi się nowa, odświeżona oferta wPLNomanii.

Dodatkowo informujemy, iż na nowym serwisie cdprojekt.pl możesz się logować tymi samymi co na gram.pl."

Czyli jakaś oficjalna deklaracja jest, tylko to i tak jest traktowanie nas jak nie powiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 11:51, Bart_GT napisał:

Dziś wszedłem na konto a tam informacja (wiem, że stara ale chyba nie wszyscy widzieli):

Stara jak świat i wątpię czy ktoś zainteresowany tematem o tym nie wiedział.

Dnia 17.06.2009 o 11:51, Bart_GT napisał:

Czyli jakaś oficjalna deklaracja jest, tylko to i tak jest traktowanie nas jak nie powiem
co...

To tylko jeszcze jednak porcja bzdetów bez pokrycia, podobnież jak te rzuty co tydzień, które zmieniły się w rzuty "jak się przypomni i znajdziemy ochłap".

Wystarczy to jednak, by publika rzucała się na crapy w stylu Empire: Total War tylko dlatego, że za pół ceny. Mało kto myśli przyszłościowo i nie zastanawia się, że później przyjdzie sprzedać ten towar razem z kontem na Steam i przypisanym do niego kluczem, bo bez Steam gra jest nie do użytku.

Od ponad pół roku, jak tylko wystartowała ta pożałowania godna farsa, nie zmienia się w niej na lepsze nic. I dlatego też nie widzę sensu, by wierzyć w kolejne porcje bzdetów i czczych życzeń od CDP. Po prostu nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imieniu całego CDP chciałbym przeprosić wszystkich za zamieszanie wokół wPLNomanii. Wiemy, że realizacja akcji pozostawia sporo do życzenia i Wasze niezadowolenie jest w pełni zrozumiałe. Miały być co tydzień nowe gry i gadżety a tak nie jest. Na to, że sytuacja z wPLNomanią wygląda tak, a nie inaczej, złożyło się sporo czynników. Jedno jest pewne – wina leży całkowicie po naszej stronie.
Obecnie robimy wszystko żeby taka sytuacja się nie powtórzyła. Chcemy żeby oferta wPLNomanii była stale uzupełniana o fajne tytuły gier (na razie niestety bez gadżetów), tak żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie i wykorzystać z trudem uzbierane wPLNy.
Po weekendzie, na stronie http://wpln.cdprojekt.pl pojawi się nowa oferta – zarówno nowości, jak i to co już było w ofercie, a cieszyło się Waszym dużym zainteresowaniem (np. FEAR2 i Empire Total War).
Równocześnie chcemy poprawić komunikację z Wami dotyczącą tej akcji. To, że tak długo nikt z nas nie odpowiadał na Wasze zapytania, jest karygodne i chcemy to naprawić. Wasze opinie są dla nas ważne. Zdajemy sobie sprawę, że dzięki wam ta firma istnieje i dalej się rozwija. Po pierwsze obiecuję, że będziemy regularnie zaglądać do wątków poświęconych wPLNomanii i odpowiadać na Wasze pytanie. Po drugie, uruchomiliśmy adres wpln@cdprojekt.com, na który możecie wysalać wszystkie swojej pytania oraz dawać nam sugestie. Obiecujemy, że nie pominiemy żadnej wiadomości i na wszystkie jak najszybciej odpiszemy. Mamy nadzieje, że dzięki nim uda nam się tworzyć kolejne atrakcyjne oferty wPLNomanii.
Jeszcze raz w imieniu całego CDP przepraszam za całą sytuację i obiecujemy poprawę. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 105 wpln i chciałbym je wydać , przy czym zaznaczam że chciałbym wydać jak najmniej PLN.
Nie ukrywam że chciałbym
Counter Strike Anthology , gierka nie młoda nie kosztuje fortune za WPLN chętnie bym kupił

można mieć chociarz cień nadzieji że niebawem będzie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 13:22, Lutador napisał:

W imieniu całego CDP chciałbym przeprosić wszystkich za zamieszanie wokół wPLNomanii /.../


Szkoda że tak późno, ale lepiej późno niż wcale.
Od razu mam też pierwsze pytanie. Czy jest szansa na wprowadzenie możliwości pokrycia przesyłki z wPLN-ów? Koszty przesyłki nie są wcale takie niskie, zwłaszcza w przypadku tańszych gier co czyni w większości taki zakup nieopłacalnym a tym samym odstrasza wielu potencjalnych nabywców. Kiedyś taka opcja była i dobrze by było jakby nie tylko mieszkańcy Warszawy mieli taką samą możliwość skorzystania z tego programu lojalnościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile ta wiadomość to nie fake (pracownik CDP a nie zielony ?) to proszę o informację czy będzie można nabyć Heroes Kolekcję Wszech Czasów za więcej wplnów ? Obecnie w Saturnach jest do kupienia po 99-119 zł (w zależności od placówki) a u was stoi jak byk po 179,90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować