Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 20:55, Karq napisał:

O ***** muszę szybko kupić Dudusia, Franklina i Kocham Konia bo zabraknie !!!oneone111
Czekałem na to cały weekend i W KOŃCU !!
Tak na poważnie, to który taboret wystawia takie "gry" ?

No tak, lepiej popatrzeć tam gdzie gif "Nowość", a nie przeanalizować co faktycznie jeszcze doszło w ostatnim rzucie. Łeh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie doszliście jeszcze do wniosku, że wpln''omania ma służyć czyszczeniu gier z magazynów które nie schodzą ? Zastanowiliście się czemu często są niektóre tytuły ? Bo po prostu nie schodzą,a kasę którą się wydało na jej zakup, trzeba w jakiś sposób odzyskać. Ilu z Was kupiło by STALKER''a za 60 zł ? Niewielu, ale wydawca kasę zainwestował, i chcę ją odzyskać choć wzrok kosztów + minimalny zysk.

Osoby z CDP widzą, że na magazynie mają jeszcze załóżmy 1000 sztuk FEAR 2. Widzą, że gra schodzi im 200 sztuk miesięcznie, jednak spekulują że ta liczba za 2 miesiące spadnie do 50 sztuk i grą nie będzie już zainteresowania.
Teraz mają dylemat czekać jeszcze pół roku aż wszystko zejdzie i czekać rok i przepakować do re-edycji resztki
czy też może wrzucić 100 sztuk do promocji, odzyskać poniesione koszta, a resztę opchnąć w normalnej cenie w normalnym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam...easy man! Ciul mnie obchodzi, kto na tym zyskuje, czy to resztki i czy to będzie w przyszłości tańsze. Liczy się teraźniejszość. A poza tym można tanio kupić porządne gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pamięta ktoś jeszcze o jakiś samochodówkach np. Test Drive i GTR Evolution to s a super gry a nie :D:D Mogę się założyć, że ktoś by je kupił np. GTR Zlota Edycja ??? Piszcie jakie gry chcielibyście zobaczyć w tej promocji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mam nadzieję że następny rzut będzie wcześniej niż po wakacjach :P Drugi raz z rzędu nie załapałem się na Dawn Of War II, niby mógłbym kupić np. w Saturnie za 69zł, ale jestem chyba zbyt skąpy, poza tym po becie i demo nie wydaje mi się żeby ta gra była warta aż tyle (o cenie rynkowej nie wspominając). Może po prostu za bardzo jestem przywiązany do części pierwszej..
Cóż, pozostaje nadzieja że jeszcze raz dadzą to za 39zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zp*ep*zyli sprawe tragedia 23 gry od 1marca nie no normalnie bomba szybko sie uwijaja przez to w sklep gram stracilem mozliwosc kupowania przez wirtualne pieniadze wypas gier a tu 23 gry z czego 10 mam a reszta mnie nie interesuje bomba :EE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 19:35, Smooqu napisał:

@Soamid

Żyjesz złudną nadzieją zamiast dołożyć 10 złotych ? Bo przecież kurier w gram.pl kosztuje
18 złotych ;)


poczta 12.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku calej akcji brakuje gier na konsole a kazdy mial znalezc cos dla siebie. Po drugie, brakuje gier itp w calosci za wpln-y , jedynie za pare gier sie oplaca kasa + wpln. Moze byc chociazby prenumerata jakiegos pisma jak to robi cenega np za 100 - 150 wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 08:46, Kerumel napisał:

Moze byc chociazby prenumerata jakiegos pisma jak to robi cenega


Zauważ, że program partnerski Cenegi odbywa się na zupełnie innych zasadach. Tam nagrody wystawiają partnerzy Cenegi, natomiast w wPLNomanii wszystkie gry pochodzą od CDP i są opłacane z ich kieszeni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az dziw ze nie maja partnerow :) , a moze nie dziw? Mnie wystarczyloby aby zmienili podejscie i dawali cos w calosci za wpln oraz gry na konsole, o ktorych chyba zapomnieli praktycznie. W cenedze mam stala znizke + punkty na nagrody. W cdp brak znizek stalych i jedynie opcjonalne jesli posiada sie wpln-y. Mogliby troche to zmienic ale to pewnie malo realne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 17:11, CJ300 napisał:

Ej możecie dodać Fear 2 jeszcze raz ;d WIELKA PORŚBA !!!


Jasne, specjalnie dla Ciebie CDP wrzuci do oferty 50 egzemplarzy FEAR 2 w promocyjnej cenie, bo czego to się nie robi dla swoich wiernych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakas parodia hehe, wakacyjna wyprzedaz: gothic 3 39.90 , wplnomania: 39,90 + 40wpln :P , skad ja wiedzialem ze bedzie cos w tym stylu :D . Podobnie kolekcje wszechczasow, ta sama cena co przy uzyciu wpln ale bez ich uzywania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 10:01, CJ300 napisał:

JESZCZE RAZ NIECH DADZĄ FEAR''a 2 A NIE JAKIEŚ TAM GRY OD 5 LAT :/

Ja tu nie widziałem żadnej 5 letniej gierki, ale pewnie ślepy i stary jestem :/. A gry dla dzieci od lat 5 to idealny przedział wiekowy dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować