Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2009 o 12:59, sevrond napisał:

Macie trochę wpln pożyczyć ? Wydałem już 180 i 30 mi brakuje do Lost Planet''a :/


wplnów raczej nie da sie porzyczać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 12:59, sevrond napisał:

Macie trochę wpln pożyczyć ? Wydałem już 180 i 30 mi brakuje do Lost Planet''a :/


Hm...jw. ale jest druga strone medalu,zagadaj z kimś[ja ewentualnie będę miał wpl''n z LP ale jutro...jak chcesz mogę ci dać kod,ilu brakuje ci tych wpl''nów]??

edit.ok to poczekałbyś do jutra?czy niezabardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 13:17, Xanas napisał:

> Macie trochę wpln pożyczyć ? Wydałem już 180 i 30 mi brakuje do Lost Planet''a :/


wplnów raczej nie da sie porzyczać xd


Jak by ktoś miał jakąś gierkę nie zarejestrowaną to chyba to mógłby dać kod rejestracji, a ja jakby doszła gierka dał swój kod z nowej gry.

Edit: W sumie dzisiaj kupiłem już 2 gry, więc przyjdzie z 50 wpln,o czym nie pomyślałem. W sumie w tydzień kupiłem 3 gry więc nie będę dawać więcej powodów matce do obniżenia miesięcznych dotacji.


Szkoda tylko, że odbiór osobisty tylko w Wa-Wie, mógłby mieć chociaż 1 miejsce na 1 województwo do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 13:30, sevrond napisał:

Szkoda tylko, że odbiór osobisty tylko w Wa-Wie, mógłby mieć chociaż 1 miejsce na 1 województwo
do odbioru.

z pewnością niedługo będzie można odebrać w sieci Sferis a tych trochę jest sklepów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 15:14, FPSProjekt napisał:

> Szkoda tylko, że odbiór osobisty tylko w Wa-Wie, mógłby mieć chociaż 1 miejsce na
1 województwo
> do odbioru.
z pewnością niedługo będzie można odebrać w sieci Sferis a tych trochę jest sklepów ;)


No w sumie jest cała polska, oprócz mojego województwa ( Warmińsko- Mazurskie zadupie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 16:23, NecroVisioneR napisał:

No i super,zamówienie wysłane,czyli jutro POWINNY gry dojść, sevrond- czyli kody
nie są już ci potrzebne?



No w sumie już nie, ale to trochę niebezbiecznie egzystować z 30 wpln na koncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 11:53, karpiu777 napisał:

Będą jakieś gry na Xboxa 360?


W tej chwili ciężko mi powiedzieć dokładnie czy bedą gry na Xboxa i PS3. Dopiero przygotowujemy nową ofertę i w tej chwili nie zapadły jeszcze żadne wiążące decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 14:29, Lutador napisał:

> Będą jakieś gry na Xboxa 360?

W tej chwili ciężko mi powiedzieć dokładnie czy bedą gry na Xboxa i PS3. Dopiero przygotowujemy
nową ofertę i w tej chwili nie zapadły jeszcze żadne wiążące decyzje.



a kiedy nowa oferta ujrzy światło dzienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 14:29, Lutador napisał:

> Będą jakieś gry na Xboxa 360?

W tej chwili ciężko mi powiedzieć dokładnie czy bedą gry na Xboxa i PS3. Dopiero przygotowujemy
nową ofertę i w tej chwili nie zapadły jeszcze żadne wiążące decyzje.


Kiedy można się spodziewać nowego rzutu? Jest szansa, by był on w następnym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na gry na Xbox 360 juz od poczatku akcji bo na lapku cos moze nie dzialac mimo ze niby wymogi spelnia.

Na PC chetnie bym widzial tansze doladowania do gier online np Warhammer , chybaby cdp na tym nie stracilo skoro by grac trzeba je kupic, obnizona cena do tego zacheci. Gadzety i jakies uzyteczne rzeczy za wpln tez by sie przydaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem Lost Planet. Za takie pieniądze to grzech nie kupić a gierka spoko bo w demko grałem. Mam nadzieję że nie będę żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy wreszcie F.E.A.R. będzie dostępy, bo od niedzieli próbuję zamówić i klops "Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż -3 F.E.A.R. 2." <rotfl>. BTW, ktoś mógłby wreszcie ten status towaru zmienić, bo tylko niepotrzebne zamieszanie wprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 20:41, kaczek93 napisał:

Właśnie zamówiłem Lost Planet. Za takie pieniądze to grzech nie kupić a gierka spoko
bo w demko grałem. Mam nadzieję że nie będę żałował.


Ja też dzisiaj zamówiłem i jeszcze do tego Stranglehold. Będzie w co grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, jak używać tych WPLN? Mam ich 122 na końcie i na żadne gry anie mogę ich wydawać.
Mam na myśli te z Platynowej kolekcji... nic a nic.
Jak można wytłumaczyć ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:31, kuki288 napisał:

A ja mam takie pytanie, jak używać tych WPLN? Mam ich 122 na końcie i na żadne gry anie
mogę ich wydawać.
Mam na myśli te z Platynowej kolekcji... nic a nic.
Jak można wytłumaczyć ten problem?


Jak wchodzisz na kartę o jakiejś grze masz napisane przekreśloną cenę i twoją cene w wPLN. Potem przy zamówieniu masz napisane ile wirtualnych pieniędzy wydajesz na rabaty... Najłatwiej to zauważyć na tej stronie z wPLNomanią. Gra za 50zł, a kupujesz ją za 20 po odjęciu z wirtualnych 30 zł....

edit

Chodzi mi o cenę po odjęciu wPLN od całej kwoty... A tan nowa PK jest chyba o 10 droższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować