Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2009 o 21:26, mikid95 napisał:

Dzięki za odp. ale mi chodziło o Empire total war. To też jest w magazynie?


Tak, jest w gram-owym magazynie, ale sytuacja jest podobna jak w DoW2. Egzemplarzy od wydawcy nie ma, już nawet zaktualizowali na stronie na "Towar: niedostępny". Te dostępne produkty są sprzedawane po normalnych cenach. Musisz czekać na dostawę, ale CDP pewnie nie da o tym wiadomości na stronie, więc nawet jej nie wypatruj. Po prostu od czasu do czasu wchodź na stronkę o wPLNomanii i sprawdzaj dostępność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły rzut... ostatnio kupowałem DoW2, E:TW, SR2, Riddicka i zostało mi tylko 76 WPLNów. Wolę poczekać na coś, do czego jestem przekonany - World in Conflict to ponoć dobra gra, ale grałem w demo i jakoś mnie nie zachwyciła... wolałbym EndWara. Lost Planet... może, gdyby było w edycji Colonies (btw: ciekawa okładka na pudełku). Stalker, Stranglehold i inne... raczej nie, dziękuję. Ale - najs. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehehe Empire się chyba rozeszło najszybciej :P Jak zamówiłem to jeszcze były, kilka godzin później znikły :P

Dziękuję CDP =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko DoW II już na mojej półeczce teraz zastanawiam się nad Riddickiem. Kyos wie moze jak pójdzie na takim komputerze: 2GB Ram, AMD Athlon 64 X2 2,1Ghz 4000+, GeForce 9400GT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 14:49, sinir napisał:

EDIT: średnia 70% ocen w internecie to raczej nieźle, przynajmniej w porównaniu do takiego
Legendary(48%, lol). :D

A mi się demko Legendary nawet podobało, więc jak wrócę z wakacji za miesiąc i wciąż będzie to może zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem gry Frontlines Fuel of War, ale nie jestem do niej do końca przekonany :D:D . To znaczy jestem wielkim fanem gry Call of Duty bo ludzie piszą, że jak lubisz grać w CoD''a to bierz. Ale jest jeszcze jedna rzecz w FoW trzeba ustawiać swoje drużyny czy coś takiego, a ja nie lubię strategi. Mogę sięgać po ten tytuł bo nie jestem do końca przekonany ????? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 12:23, sliski_wojtas napisał:

Zastanawiam się nad kupnem gry Frontlines Fuel of War, ale nie jestem do niej do końca
przekonany :D:D . To znaczy jestem wielkim fanem gry Call of Duty bo ludzie piszą, że
jak lubisz grać w CoD''a to bierz. Ale jest jeszcze jedna rzecz w FoW trzeba ustawiać
swoje drużyny czy coś takiego, a ja nie lubię strategi. Mogę sięgać po ten tytuł bo nie
jestem do końca przekonany ????? proszę o pomoc

bierz spokojnie, grałem
cyt. "Sposób działania zależy od tego, jaką rolę wybierzemy dla naszego żołnierza oraz w jakiego rodzaju sprzęt go wyposażymy. Dzięki temu każdą misję możemy ukończyć na różne sposoby. Na przykład grając żołnierzem działającym w wywiadzie (rola) i zaopatrzonym w sprzęt snajperski możemy wyszukiwać ukrytych wrogów za pomocą szpiegowskiego robota, a następnie „zdejmować” ich z karabinu snajperskiego." - GOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się nad kupnem gry Frontlines Fuel of War, ale nie jestem do niej do końca
> przekonany :D:D . To znaczy jestem wielkim fanem gry Call of Duty bo ludzie piszą, że
> jak lubisz grać w CoD''a to bierz. Ale jest jeszcze jedna rzecz w FoW trzeba ustawiać
> swoje drużyny czy coś takiego, a ja nie lubię strategi. Mogę sięgać po ten tytuł bo nie
> jestem do końca przekonany ????? proszę o pomoc

bierz spokojnie, grałem
cyt. "Sposób działania zależy od tego, jaką rolę wybierzemy dla naszego żołnierza oraz w jakiego rodzaju sprzęt go wyposażymy. Dzięki temu każdą misję możemy ukończyć na różne sposoby. Na przykład grając żołnierzem działającym w wywiadzie (rola) i zaopatrzonym w sprzęt snajperski możemy wyszukiwać ukrytych wrogów za pomocą szpiegowskiego robota, a następnie „zdejmować” ich z karabinu snajperskiego." - GOL.


Dzięki FPSProjekt :D:D Za 39,90 zł można mieć Edycje Specjalną to jest bardzo małą jak za kolekcjonerkę na pewno wezmę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited Złota Kolekcja gdyba się pojawiło razem z Wiedźminem było by super . Szkoda, że Assassin''s Creed wydaje Cenega. Ale wPLNomania to bardzo dobra akcja. Nie wiecie co ile wchodzą nowe rzuty gier ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 22:36, HeX1981 napisał:

no i zniknal Ridick :|


Riddick jak to Riddick często znika w ciemnościach :) A tak na serio to spokojnie pojawi się,może w nast. tygodniu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 23:06, NecroVisioneR napisał:

> no i zniknal Ridick :|

Riddick jak to Riddick często znika w ciemnościach :) A tak na serio to spokojnie pojawi
się,może w nast. tygodniu...?



w wplnomanii nic nie jest pewne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować