Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2009 o 13:22, vBoguSv napisał:

Cóż, to stali klienci je wyłapali.


Wylapali? To jakies lata 80'' i kolejka po papier toaletowy, ze trzeba "wylapywac"? Panie prezesie, temu misu oczko odpadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 14:22, Kerumel napisał:

Szkoda ze tylko dodali egzemplarze do starego zrzutu :(



Przykro mi, ze rozczaruje ale niczego nie dodali oprocz bledu w skrypcie/skryptach. Jakiekolwiek zamowienie konczy sie, przykladowo:
"Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż 0 Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena."

BTW: mnie to juz ani smieszy (na poczatku), ani irytuje (po koniec) - splywa to po mnie jak i caly CDP. Chce sie tylko pozbyc wplnow i definitywnie zamknac rozdzial z tym przedsiebiorstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś, że będzie nieograniczona ilość, zero chętnych żeby specjalnie dla Ciebie zostało?:-) Chodliwe głośne tytuły zawsze szybko się rozejdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 20:30, igor8472 napisał:

A czego się spodziewałeś, że będzie nieograniczona ilość, zero chętnych żeby specjalnie
dla Ciebie zostało?:-) Chodliwe głośne tytuły zawsze szybko się rozejdą...


Chce powaznego traktowania i tylko tyle. Ciebie moze cieszyc breloczek, ale ja mam troche wieksze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 20:31, Galnospoke napisał:

> A czego się spodziewałeś, że będzie nieograniczona ilość, zero chętnych żeby specjalnie

> dla Ciebie zostało?:-) Chodliwe głośne tytuły zawsze szybko się rozejdą...


Chce powaznego traktowania i tylko tyle. Ciebie moze cieszyc breloczek, ale ja mam troche wieksze wymagania.

PS
I nie pisze tego aby Cie obrazic, stwierdzam fakt.

No i zamiast edit, dalem odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by nie przeszkadzało jakby dodali jakieś gadżety do oferty
Początki oferty były najlepsze ale z czasem zaniedbali ją a ostatnio długi okres czasu upływał zanim pojawiło się coś nowego w ofercie
Inicjatywa jest dość ciekawa ale niestety wykonanie już leży od jakiegoś czasu
Miejmy nadzieje że to się poprawi
A co do KW Herosów to żałuje że przeszła mi koło nosa >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 09:38, MasterChiefGT napisał:

Mi by nie przeszkadzało jakby dodali jakieś gadżety do oferty
Początki oferty były najlepsze ale z czasem zaniedbali ją a ostatnio długi okres czasu
upływał zanim pojawiło się coś nowego w ofercie
Inicjatywa jest dość ciekawa ale niestety wykonanie już leży od jakiegoś czasu
Miejmy nadzieje że to się poprawi
A co do KW Herosów to żałuje że przeszła mi koło nosa >.>

Szczególnie, że cały czas jest dostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes za 159 zl na stronie sklepu (bez koniecznosci uzycia wpln) albo na stronie wplnomani za 159 + 100wpln . niezle nabijanie w butelke lojalnych klientow . Ja i tak czekam na gry konsolowe ktorych praktycznie nie ma od poczatku akcji, oraz jakies gry za wpln w calosci. Chcialbym sie pozbyc wpln na gry Konsolowe np Xbox lub na jakies sensowne gadzety i drogie CDP , nie mam checi doplacac(w cenedze po wydaniu takiej kasy [gdyby tak samo dawali punkty w pudelkach z gra a nie tylko przy zapupie w necie] mialbym niezle nagrody w kompani graczy a u was to nawet jednej gry za free nie dostane...) Chyba ten dysk do xbox to moj ostatni zakup od cdp , jesli cokolwiek jeszcze kupie to tylko dlatego ze cdp bedzie jedynym dystrybutorem :) i u cenegi tego nie znajde. Chcialbym tego uniknac ale wiecznie czekac mi sie nie chce az cdp w spadku po gram.pl dotrzyma slowa i kazdy znajdzie cos dla siebie... blagac was nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 20:58, sevrond napisał:

Riddicków było 30 sztuk około. Były całe 2 dni dostępne. Ile mieli dać 1K żeby wszystkim
starczyło ?


WOW, 30 sztuk na cala Polske. Rozumem, ze mam sie cieszyc ze nie 15 albo 10.
BTW: " Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż 0 Age of Conan 2009: Hyborian Adventures PL."
Powtorze: chce sie tylko pozbyc wplnow na COKOLWIEK sensownego i zakonczyc "przyjazn" z CDP dozywotnio. I nawet tego nie mam jak zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pseudowyprzedaze zakrawaja na zart... Przeciez to samo dostaniemy idac do sklepu w czasie wakacyjnej wyprzedazy! Te cale wasze WPLN''y to smiech skoro mam do wyboru gierke za 100 albo gierke za 200 z czego 100 pochodzi od tej Waszej wirtualnej waluty to ja sie pytam jaki jest sens! Zwykly MM posiada wszystkie wymienione przez Was tytuly za dokladnie ta sama cene (czasami nizsza). Nie mowiac juz o takim Saturnie, ktory tnie po calosci albo sezonowe wyprzedaze. Juz calkowicie nie wspominajac jak ciezko doicie za transport.

Dziekuje ale powiem pass, tak przy okazji czy kiedykolwiek pojawi sie chociaz JEDEN tytul z wyprzedazy na PS3? Bo jakos nigdy nie moge sie tego doczekac. Dajcie chociaz jakis sort pokroju Dark Sector, albo cos innego multiplatformowego zebym chociaz mial nikla nadzieje, ze pseudodbacie o te mikrokonsolowopolskie spolecznosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO CDP

Na poczatku akcji bylo info ze gry za wpln beda nie tylko na pc ale rowniez na konsole.
Czy wogole takie gry sie pojawia? Bo jezeli nie to zaoszczedze sporo czasu na wchodzenie tutaj...

Moglibyscie dac chociaz gry z xbox classic itp w calosci za wpln , na ps2 tez pewnie by brali jakies sensowne.
Na xbox 360 , ps3 i wii tez byloby milo ale tu juz na calosc za wpln pewnie mozna pomarzyc skoro nawet na pc gry warte 50zl wymagaja doplat :) .

Chyba nigdy sie nie pozbede wpln z racji tego ze nie chce doplacac skoro niby mam zyskac na ej akcji za to wlasnie ze wczesniej sporo nakupowalem... wychodzi na to ze tylko od cenegi mimo ich fatalnej organizacji cos moge dostac i nie placic heh (wlasnie za to ze kupilem od nich gry) . Jest roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoity rzucik, szkoda że Czyste Niebo tydzień temu kupiłem :\ ale chyba się skusze na premierówki World in Conflict i Stranglehold i poczekam aż się pojawi Test Drive Unlimited, Gears-a też bym chętnie zobaczył, samego nie w zestawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 09:47, Kerumel napisał:

DO CDP

Na poczatku akcji bylo info ze gry za wpln beda nie tylko na pc ale rowniez na konsole.
Czy wogole takie gry sie pojawia? Bo jezeli nie to zaoszczedze sporo czasu na wchodzenie
tutaj...

Moglibyscie dac chociaz gry z xbox classic itp w calosci za wpln , na ps2 tez pewnie
by brali jakies sensowne.
Na xbox 360 , ps3 i wii tez byloby milo ale tu juz na calosc za wpln pewnie mozna pomarzyc
skoro nawet na pc gry warte 50zl wymagaja doplat :) .

Chyba nigdy sie nie pozbede wpln z racji tego ze nie chce doplacac skoro niby mam zyskac
na ej akcji za to wlasnie ze wczesniej sporo nakupowalem... wychodzi na to ze tylko od
cenegi mimo ich fatalnej organizacji cos moge dostac i nie placic heh (wlasnie za to
ze kupilem od nich gry) . Jest roznica...



Płacisz za gry połowę ich sklepowej wartości, resztę płacisz w wPLNach, co jest korzyścią wynikającą z zakupu poprzednich gier. Przy kolejnych odsłonach wPLNomanii postaramy się dołożyć gry konsolowe, jednak w tej chwili nie chcę nic obiecywać, ponieważ nie zależy to tylko ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych rzutów. To pewnie za sprawą Czystego Nieba, na którego premierówkę polowałem parę miesięcy (w przyzwoitej cenie :>). Wziąłbym jeszcze World in Conflict, ale mój leciwy procesor jest na to za słaby :P.

[Edit]
Stalkera zostało 78 sztuk :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować