Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

CD Projekt kiedy w końcu nowa oferta :D:D xD Miały być jakieś gadżety, a ich nie widzę ;PP Mam tyle tych wPLnów , anie wiem na jaką grę wykorzystać, bo albo ją mam, albo jej nie chcę ... Dodajcie więcej samochodówek np, Złota Edycja Test Drive Unlimited lub GTR Evolution.... Wie ktoś może kiedy nowa oferta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 13:41, sevrond napisał:

Wpln-ów można teraz używać tylko na wplnomani.


To też widać, że gram.pl przekazało wszystko dla CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w koszyku dwie rzeczy, klikam złóż zamówienie a liczba sztuk z 1 zmienia mi się na 0 i nie mogę złożyć :/ Może ktoś z zielonych móglby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 17:02, 143872 napisał:

Mam w koszyku dwie rzeczy, klikam złóż zamówienie a liczba sztuk z 1 zmienia mi się na
0 i nie mogę złożyć :/ Może ktoś z zielonych móglby mi pomóc?



bo tej rzeczy juz po prostu nie ma na stanie. widać dalej ich system szwankuje i na stronie wplnomanii pokazuje, ze produkt jest a w rzeczywistości go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakies smieszne jakies resztki z jedzenia dla psa no zal patrzec zadnej gry na xboxa360 same PC a i te nie sa za ciekawe. za malo gier za malo ofert dla konsolowcow a tych powinno byc najwiecej gdyz Pecetowcy moga grac na piratach i tylko jakis hit kupiom oryginalne a nie takie crapy jak tam poprostu rece opadaja mam tyle wplnow i nie mam co z nimi zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, zakupiłem Company of Heroes w XKhicie, zarejestrowałem, nie dodało mi punktów.
Przypomniałem sobie, że ktoś pisał że są lagi między rejestracją, a dodaniem punktów, poczekałem 2 dni, nadal nie mam punktów. Spojrzałem na kartę rejestracyjną, a tam nie ma w ogóle podanych żadnych punktów i nie pisze nic o wplomani. Czyżby w nowym rzucie już nie było wpln czy tylko ja dostałem taki egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 12:51, darkwind21 napisał:

ma w ogóle podanych żadnych punktów i nie pisze nic o wplomani. Czyżby w nowym rzucie
już nie było wpln czy tylko ja dostałem taki egzemplarz?


W Legendach RPG też nie było WPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 12:20, piramida23 napisał:

To jest jakies smieszne jakies resztki z jedzenia dla psa no zal patrzec zadnej gry na
xboxa360 same PC a i te nie sa za ciekawe. za malo gier za malo ofert dla konsolowcow
a tych powinno byc najwiecej gdyz Pecetowcy moga grac na piratach i tylko jakis hit
kupiom oryginalne a nie takie crapy jak tam poprostu rece opadaja mam tyle wplnow i nie
mam co z nimi zrobic.


Sam sobie graj na piratach... Skoro masz takie podejście to znaczy, że sam piracisz ile wlezie na PC.

Dzięki CDP za Frontlines''a! - za cztery dychy (tj. o 20zł taniej niż podstawowa wersja) dostałem edycję specjalną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 13:16, Mistic napisał:

W Legendach RPG też nie było WPLN.


A to ciekawa sprawa. Sam niedawno kupiłem dodatek do Company of Heroes - Chwała Bohaterom (oczywiście premierówka) i tam wPLN-y były, konkretniej to 20. Czyżby więc punkty, które znajdowały się w tańszych seriach zostały w nowych rzutach wycofane? Na to mi niestety wygląda a że ostatnio gry w wPLNomanii sporo potaniały (niestety dla mnie wysokie koszty przesyłki sprawiają iż ta oferta jest nadal niezbyt atrakcyjna) to jest to całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogos interesowalo: mam 2 razy po 26 zl w wPLNach. Sensowne ofery prosze na maila. Sprzedaje, poniewaz nie bede juz potrzebowal.

galnospoke >malpka< tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować