Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Oferta jest całkiem ciekawa jednak nieaktualna... Mogliby trochę częściej robić aktualizacje strony bo wielu gier pomimo opcji kup teraz po prostu nie ma :/ A taką mi zrobili nadzieję na tego DOW 2 i FEAR'' a ech... może jeszcze będą dostępne bo mam aż za dużo wpln''ów. Oby więcej takich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się z wami podzielić wypowiedzią pracownika CDP dotycząca niedostępnych tytułów cytuje ,,Na stronie pokazane są tytuły, które znalazły się w ostatniej ofercie wPLNomanii. Ilość sztuk jest ograniczona, więc produkty są już niedostępne. Na stronie są jednak pokazane w celach informacyjnych" więc raczej tych gierek do rąk nie dostaniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:13, DarkWolf_PL napisał:

pokazane w celach informacyjnych

A ciekawe co to znaczy "w celach informacyjnych" ;/ Pewnie tylko dlatego, żeby było tam cokolwiek. Ja tam na żadną grę specjalnie nie czekam z zapartym tchem, no ale dziwnie to brzmi. Co do aktualizacji to mimo wszystko powinny być robione częściej, bo na razie śmiesznie to wygląda, że niby jest oferta, ale większość tytułów niedostępna. No i coś zrobić z tym G3-ZB i Herosami. Przecież tyle to kosztują te gry w letniej wyprzedaży, wiec gdzie tu jest korzyść z wydania wplnów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dniu 07.07.2009(wtorek) złożyłem zamówienie na gry Lost Planet: Extreme oraz S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo z wPLNomanii odbiór osobisty w wawie status zam. :przyjete do realizacji Przewidywana data dostawy: do 72h w dni robocze.
Do dzis dzien nie moge zamówienia odebrać!!!! po telefonie do sklepu 10.07 (piątek) pan poinformowal mnie ze
CDProjekt nawalil z wysylka i towar bedzie na poczatku nast.tygodnia....dzis mamy czwartek 16/07 i nadal nic!!!!
w dodatku od wtorku mam kolejne zam.do odbioru (z dn.12/07) ktore za chwile pewnie zostanie anulowane po uplywie 5 dni....a raczej 2 razy nie usmiecha mi sie smigac do centrum wawy....
Najgorsze jest to ze nikt NIE RACZYŁ!!! nawet wyslac jakiegokolwiek @ z info o problemach czy z przewidywana datą dostawy!
!!!! ZERO INFORMACJI !!!!KOMPLETNE OLEWANIE KLIENTA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:02, DarkWolf_PL napisał:

właśnie dowiedziałem się że w niedługim czasie zostanie wydana kontynuacja akcji wplnomani
dokładna datę poznamy prawdopodobnie do końca tygodnia



jaka kontynuajcja?? nowy zrzut czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:02, DarkWolf_PL napisał:

właśnie dowiedziałem się że w niedługim czasie zostanie wydana kontynuacja akcji wplnomani
dokładna datę poznamy prawdopodobnie do końca tygodnia



skąd takie info? A do końca tygodnia to juz został tylko piątek i sobota wiec nei za dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:09, Citkowsky napisał:

> właśnie dowiedziałem się że w niedługim czasie zostanie wydana kontynuacja akcji
wplnomani
> dokładna datę poznamy prawdopodobnie do końca tygodnia


skąd takie info? A do końca tygodnia to juz został tylko piątek i sobota wiec nei za
dużo czasu.

z oficjalnego forum cdprojekt.pl człowiek z cdp odpowiedział mi na pytanie o kontynuacje serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:12, Citkowsky napisał:

> > >...........

Jakiej serii? Bo jakieś pojęcia mylisz chyba. wplomania to nei seria a akcja.

no dobra przejęzyczenie ale liczy się fakt że będzie kontynuacja. ale skoro łapiemy za slowka nie wplomania tylko wPLNomania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:58, darkwind21 napisał:

Ciekawe co mają zamiar wymyślić skoro do niektórych tytułów już nawet przestali dodawać
wpln?


Moze nastapi denominacja :] 100wPLN kiedys = 1 teraz. I darmowe gry za 2 nowewPLNy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 15:04, Garett napisał:

Moze nastapi denominacja :] 100wPLN kiedys = 1 teraz. I darmowe gry za 2 nowewPLNy.


Chyba jesteś zbyt dużym optymistą ;) Cały interes po prostu przestał się im opłacać. Wcześniej jak wiadomo ceny były zaporowe i kompletnie nie opłacało się tutaj kupować, później ceny znacząco spadły (niestety jak dla mnie nadal są za wysokie, bo ponad 15zł trzeba doliczyć za przesyłkę) i cały towar po dwóch / trzech dniach był wykupiony. Coś więc trzeba było z tym fantem zrobić i wgląda na to że padło na utrudnienie dostępności do wPLN-ów. Chcesz coś tutaj kupować po niskich cenach? Idź po premierze do sklepu i kup kilka gier za 100zł, wtedy pogadamy. Chciałbym się tutaj mylić, ale niestety wszystko na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:58, darkwind21 napisał:

Ciekawe co mają zamiar wymyślić skoro do niektórych tytułów już nawet przestali dodawać
wpln?


Pewnie będą dążyć do kompletnego zlikwidowania wPLNów z rynku :]. Teraz może wydaje się to abstrakcyjne, jednak za kilka lat, gdy obecne tytuły pojawią się w coraz to nowych reedycjach, a do nowych gier nie będą dodawać wPLN - jak najbardziej możliwe. Po prostu wraz z oderwaniem się gramu od CDP istnienie wirtualnej waluty straciło swój sens i stało się mało opłacalne dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lub też sami zauważają, że w wielu miejscach można kupic te gry po tej samej cenie lub taniej. No i pozbędę się problemów, w tym tego który by nadszedł wraz z nową walutą Euro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mich doświadczeniach z próbą zamówienia FEAR 2 (2 tygodnie bezskutecznych prób) i po wypowiedziach powyzej coraz bardziej umacniam się w przekonaniu, że lepiej kupować gry zagranicą, np. w UK. Po pierwsze często jest taniej, po drugie jeszzcze częściej wysyłka za darmo, albo w cenach niższych niż CDP, a po trzcie natychmiastowy dostęp do poprawek (kto czekał bezskutecznie na aktualizację do polskiej wersji Mass Effect ten wie o czym piszę). Ostatnia sprawa, tych komentarzy chyba nikt z CDP nie czyta, a myślę że powinni. Zmiana podejścia do klienta może pomogła by wyjść z problemów finansowych, bo chyba im się trochę zapomniało, że to głównie dzięki nam mają na bułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > właśnie dowiedziałem się że w niedługim czasie zostanie wydana kontynuacja akcji
> wplnomani
> > dokładna datę poznamy prawdopodobnie do końca tygodnia
>
>
> skąd takie info? A do końca tygodnia to juz został tylko piątek i sobota wiec nei za
> dużo czasu.

z oficjalnego forum cdprojekt.pl człowiek z cdp odpowiedział mi na pytanie o kontynuacje serii

No mam nadzieję, że będzie ta oferta do końca tygodnia i znajdę coś dla siebie. Mam tyle tych wPLNów a jakoś nie miałem ich na co wykorzystać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować