Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2009 o 10:46, dave03 napisał:

No tak tylko że te nowe rzuty miały być co tydzień a nie raz w miesiącu.


Chyba w to nie uwierzyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej towaru bo nie ma co kupować za wPLNy - wszystko praktycznie wysprzedane jak za komuny został ocet, musztarda i Unreal Tournament 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 11:31, Galnospoke napisał:

Chyba w to nie uwierzyles?


Nie uwierzyłam, spodziewałem się właśnie takiego obrotu sprawy, nawet już to napisałem w dniu w którym był ten rzut. Jedak mimo wszystko miałem cichą nadzieje iż tym razem wszystko przebiegnie inaczej a my zostaniemy mile zaskoczeni, ale niestety nic z tych rzeczy, bo wszystko wróciło do "normy". Nic też nie wskazuje mi na to aby w przyszłości miało się tutaj coś poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA się wam naprawdę dziwię, rozumiem takowe postępowania wśród dzieciaków z przedszkoli które to bardzo szybko się "napalają" na wiele róznych rzeczy, sam osobiście już od początku tej promocji śledzę ten wątek i muszę przyznać jedno - nie wiem czy tu jest tyle naiwnych gramowiczów czy po prostu wielu z was nie potrafi myśleć racjonalnie, wpierw albo wszyscy jęczą "bo nic nie ma" a dlaczego tak jest, a czemu - ojej - albo popadają w totalną ekscytację która przybiera niemal formy szczęśliwego całowania Ty..ów CD-P bo coś się pojawiło, wtedy tylko widać ochy, i achy, i westchnienia zadowolenia, oj ludzie więcej umiaru, bo zaczyna się z tego tematu robić jakiś pudelek, jedni albo jęczą albo pieśni pochwalne śpiewają, nic was ta długotrwała promocja CD-P nie nauczyła..?
Najwyraźniej nie skoro ciągle są takie a nie inne reakcje, dadzą coś to dadzą nie dadzą to będzie trzeba czekać samo dudranie, bądź mówienie a myślałem/myślałam nic nie dają tak samo jak nic nie wnoszą to ogólnej dyskusji tutaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 19:04, Saladyn81 napisał:

BANDA NIEWYKSZTAŁCONYCH PARTACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!

Odezwał sie wykształcony ale najwyraźniej źle wychowany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś "ale" ?????
A z czego się tu mamy niby cieszyć o dobrze wyhowany co !?
Może z tego że za te wszystkie wPLN-y nie ma czego kupować. 90% towarów ma status "niedostępny" a o kolejnych rzutach ani słychu choć w ofercie są naprawde fajne tytuły. Sytuacja faktycznie jak za komuny, kasa jest natomiast towarów brak ... Też mi promcja :(
Jeżeli nie planują już kolejnych rzutów to niech zakończą wreszcie to żałosne przedstawienie i nie robią ludziom złudnej nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:54, wolverine napisał:

Święta prawda. Ludziom nie dogodzisz, zawsze znajdzie się jakies "ale".



A co tu niby takiego dogodnego dla ludzi? Nie widze nic co by mialo dogodzić ludziom to też ludzie mają prawo wyrażać swoją negatywną opinie o tym projekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunęli by "(...)co tydzień nowe(...)" i wszyscy byliby zadowoleni. No, może nie od razu zadowoleni, ale byłoby przynajmniej mniej pretensji ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Pierwsze:
Ileż można wysłuchiwać tych samych pretensji..? To wszystko zaczyna się już zapętlać, każdy jojczy i dudra a robi coś z tym..?
Stawiam na to, że nie, bo mentalność wielu polaków właśnie jest taka pojęczeć podudrać i od razu zrobi się im lepiej, ilu było takich jak ja, co wzięło sprawy w swoje ręce i napisało pismo do CD-P oceniające ich promocję ICH, ilu..?
Stawiam na to, że może z 3 osoby poza mną to zrobiły reszta siedzi tutaj i jojczy...... jak by to wszystko zsumować to 110 stron to są stale negatywne opinie o projekcie wiele razy powtarzające się - pisane palcami tych samych osób - co to ciemnica panuje by jeden z drugim nie pamiętał co pisał kilka dni wcześniej..?
Może - kto wie...
Vatiel
Usunęli by... i co..?
A powiedzieć szanownemu koledze co..? Od razu znalazła by sie grupa osób która przyszła by tutaj po to tylko by zapytać
"A kiedy będzie nowy rzut?" - ile razy w tym temacie wypowiedział się ktoś z CD-P?
Odp: Ani razu
Macie problemy stale te same dotyczące WPLN-manii...? to siądzie przy wordzie skreślcie kilka słów i wyślijcie je do CD-P tak to katujecie innych użytkowników którzy muszą przekopywać się przez 20 stron wiecznych dziecinnych pretensji - tylko po to by MÓC wyłapać na którejś N-tej stronie z kolei ważną wiadomość...
3 osoby nie zdziałają nic, 30 gdy coś napisze da to do myślenia - 300 już robi wrażenie, więc zróbcie raz coś sami od siebie zamias siedzieć tu i wyrażać swoją "konstruktywną" - lecz bardzo bezsensowną krytykę - gdyż takie coś nie wnosi ze sobą nic do tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Malcollm że lubisz wysyłać makulaturę do ludzi żeby mieli czym palić w kominku? Bo przejąć się twoim "braniem sprawy w swoje ręce" to raczej nie w CD-Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Malcollm że lubisz wysyłać makulaturę do ludzi żeby mieli czym palić w kominku? Bo przejąć się twoim "braniem sprawy w swoje ręce" to raczej nie w CD-Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już coś do nich wysyłałem, oczywiście bez odpowiedzi ;) Cóż, nie dzieje się dobrze. CD-P podnosi ceny, oferta jest wg mnie dość uboga no i wplnomania też kuleje. Cenega dodała nawet niedawno kostkę ocieplającą dłonie Cryostasis do nagród :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym projekcie znajdzie się ktoś kto będzie wyrażać negatywne opinie - dlatego napisałem że ludziom się nie dogodzi. Nie było co robić z wplnami, były narzekania. Teraz było trochę gier do kupienia znacznie taniej, ludzie narzekaja ze za mało. Nikt się nie zastanawia jak na tym wszystkim wychodzi czy wyszedłby gram ekonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 18:57, Saladyn81 napisał:

A z czego się tu mamy niby cieszyć o dobrze wyhowany co !?
Może z tego że za te wszystkie wPLN-y nie ma czego kupować. 90% towarów ma status "niedostępny"

Kto pierwszy ten lepszy. Była promocja z ograniczonym nakładem, nie załapałeś się i wylewasz tu swoje frustracje. Przeczytaj regulamin dotyczący wplnów i postaraj się zrozumieć zasady na jakich działa ten program lojalnościowy a oszczędzisz sobie niepotrzebnych nerwów.

Dnia 12.05.2009 o 18:57, Saladyn81 napisał:

Jeżeli nie planują już kolejnych rzutów to niech zakończą wreszcie to żałosne przedstawienie
i nie robią ludziom złudnej nadzieji.

Ja tam sobie nie robię żadnych nadziei i nie wiem co masz na myśli mówiąc o "żałosnym przedstawieniu". Chyba że mówisz o narzekających bez sensu ludziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 13:53, wolverine napisał:

Przy każdym projekcie znajdzie się ktoś kto będzie wyrażać negatywne opinie - dlatego
napisałem że ludziom się nie dogodzi. Nie było co robić z wplnami, były narzekania. Teraz
było trochę gier do kupienia znacznie taniej, ludzie narzekaja ze za mało. Nikt się nie
zastanawia jak na tym wszystkim wychodzi czy wyszedłby gram ekonomiczne.



po pierwsze nie gram tylko cdp.
po drugie ile osob ma na koncie znacza ilosci wplnow a ile sztuk gier rzucili? Policz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz było trochę gier do kupienia znacznie taniej, ludzie narzekaja ze za mało. Nikt się nie

Dnia 13.05.2009 o 13:53, wolverine napisał:

zastanawia jak na tym wszystkim wychodzi czy wyszedłby gram ekonomiczne.


Nie bądź śmieszny. Wyżej wyraźnie jest napisane: "co tydzień, do asortymentu będą trafiały nowe pozycje" i przeciętnego Kowalskiego mało to interesuje jak po tym wszystkim będzie stał CDP. Nikt im nie zabronił wszystkiego sobie najpierw przeliczyć i wtedy zdecydować czy da rade co tydzień coś nowego tutaj wrzucać, więc nie rozumiem tego marudzenia, bo skoro coś obiecano to chyba należy słowa dotrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 21:01, Malcollm napisał:

A powiedzieć szanownemu koledze co..? Od razu znalazła by sie grupa osób która przyszła
by tutaj po to tylko by zapytać "A kiedy będzie nowy rzut?"


Bardzo prawdopodobne. Z drugiej strony, trochę śmieszne są takie puste hasełka. W momencie kiedy zdecydowali, że nie będzie cotygodniowych aktualizacji, mogli to usunąć. Po jakiego groma reklamować coś, czego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nikt się nie zastanawia jak na tym wszystkim wychodzi czy wyszedłby gram ekonomiczne.

Phi! Dla mnie moga splajtowac, byleby dotrzymywali slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować