Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2009 o 20:10, mefito1996 napisał:

CHCIAŁBYM KUPIĆ ,,SAGĘ SETTLERS I-V'''' ZA WPLN''Y. CZY MÓGŁBY TO KTOŚ WYSTAWIĆ???

Tak, ja jutro wstawię.. ale najpierw poproszę bana dla tego pana za CL

@Rafael102: Nazywają je nowościami w promocji. Zresztą czy F.E.A.R. 2 albo Total War to według Ciebie gry stare? Zresztą czy gra musi być nowa/aktualna, żeby była grywalna? Czy może po prostu musisz grać w nowe gry nie dla frajdy, tylko po to, żeby się pochwalić przed kumplami z podstawówki / gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byverter nie musze sie niczym chwalic ale nie oszukujmy sie ze the wheelman na allegro mozna kupic za 50zł a tutaj trzeba placic 40 i chyba 80 wirtualnymi pieniedzmi wiec to sie calkowicie nie oplaca.jak ma byc atrakcyjna akcja od CDP to musza byc atrakcyjne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jeśli masz szczęście to i nówkę sztukę w folii takiego np. FEAR 2 można kupić za 1zł. ;] Porównywanie jakiejkolwiek promocji do allegro jest IMO bezcelowe, bo oczywistym jest, że na allegro możesz dostać gry/telewizor/łóżko etc. dużo taniej niż w promocji jeśli tylko masz szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 22:46, Bambadil napisał:

Na allegro jeśli masz szczęście to i nówkę sztukę w folii takiego np. FEAR 2 można kupić
za 1zł. ;] Porównywanie jakiejkolwiek promocji do allegro jest IMO bezcelowe, bo oczywistym
jest, że na allegro możesz dostać gry/telewizor/łóżko etc. dużo taniej niż w promocji
jeśli tylko masz szczęście.


kolega miał na myśli aukcje ,,kup teraz" a nie licytacje a to jest bardzo duża i znacząca rożnica. Nie przekręcajcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę...nie, ja błagam - wskaż mi w tamtym poście słowa "kup teraz". Jeśli ich tam nie znajdziesz to słowa "miał na myśli" mam w głębokim poważaniu, bo ja też mogłem mieć na myśli 1zł. - Kup Teraz (Co mnie obchodzi, że taki przypadek to 1 na miliard ? Pisałem przecież "jeśli ktoś ma szczęście" -.-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 23:16, Bambadil napisał:

Proszę...nie, ja błagam - wskaż mi w tamtym poście słowa "kup teraz". Jeśli ich tam nie
znajdziesz to słowa "miał na myśli" mam w głębokim poważaniu, bo ja też mogłem mieć na
myśli 1zł. - Kup Teraz (Co mnie obchodzi, że taki przypadek to 1 na miliard ? Pisałem
przecież "jeśli ktoś ma szczęście" -.-).


myślenie nie boli, naprawdę.
I rozumienie tekstu czytanego też by się przydało. Oczywiste jest, że tej osobie chodziło o aukcje kup teraz na których są ,,stałe" ceny.
I porównywanie jakichkolwiek promocji do cen z allegro ma jak najbardziej sens bo co po podniecac się jakąkolwiek promocją skoro na allegro od sklepu int można nabyć ów produkt po jeszcze lepszej cenie? I nie trzeba czekać i liczyć na jakiś fart. Tam takie ceny po prostu są na co dzień. Jak w jakiejś promocji gra x kosztuje 79zł a na allegro taką samą i od sklepu int mam za 72zł i z mniejszymi kosztami wysyłki to dziekuje za taką promocję. Dlatego też powtarzam, porównywanie promocji z cenami na allegro MA SENS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę pytanie..
Czy jezeli mam 36 wPLN to mogę kupić gry tylko ze strony "wPLNOMANIA" ? a nie z calego serwisu gram.pl??
Chciałem kupić Guild Warsa EoTN i chyba go u was nie kupie bo chciałem pokryć cześć kwoty własnie tymi wirtualnymi pieniędzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ze kupie za 69.99 i wszystko place gotówką a nie mogę użyć tych wPLNów a chcialem kupić gre taniej i zużyć na nią te wPLNy.. ;/
Chcialem sobie polowe z tych wPLNów kupic reszte dorzucić bo czytalem ze tak można.. no ale gry nie ma w ofercie wiec lipa.. GO TO ALLEGRO .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro też jest dzień.
BTW. Jeżeli dalibyście do WPLNomanii jakieś pady, byleby z analogami to byłoby przemega miło ;D
Przydałoby się w końcu coś na co mogę wydać moje wirtualne piniondze XD No, nie licząc tych kilku stów wydanych dawno dawno przed tą akcją ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 19:39, NikiNicoo napisał:

Jutro też jest dzień.


Rzuty zawsze we wtorek były. Sprzętu w życiu nie widziałem na wpln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 20:00, sevrond napisał:

Rzuty zawsze we wtorek były.


Masz już nieaktualne dane :). Przykładowo ostatni rzut był w piątek, utkwiło mi to w pamięci, bo właśnie tego dnia zamówiłem sobie Czyste Niebo. Zasada wtorkowych rzutów obowiązywała w zeszłym roku, na początku akcji, potem to już każdy wie jak było ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 20:00, sevrond napisał:

> Jutro też jest dzień.

Rzuty zawsze we wtorek były. Sprzętu w życiu nie widziałem na wpln.



nie chodzi o nowy rzut tylko informacje co dalej z tą akcją która miała zostać podana przed końcem tygodnia bieżącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 21:27, Citkowsky napisał:

nie chodzi o nowy rzut tylko informacje co dalej z tą akcją która miała zostać podana
przed końcem tygodnia bieżącego.


Póki trwa ta wakacyjna wyprzedaż to chyba nie ma co liczyć na wznowienie tej akcji, bo teraz gry w sklepach kosztują praktycznie tyle samo co tutaj po tej promocji, na dodatek trzeba jeszcze do tego dokładać sporo wirtualnej waluty. Chyba że gry miałyby jeszcze bardziej tutaj potanieć, ale w to to chyba nie wierzą nawet najwięksi optymiści. W końcu w ostatnim czasie i tak sporo zeszli z ceną. A tak w ogóle to mam pewną propozycje co do tej całej wPLNomanii. Skoro nie ma możliwości pokrycia kosztów wysyłki z wPLN-ów to można by tak obniżyć cenę wyjściową o 16-20zł tylko dla tych którzy gry zamawiają pocztą/kurierem. Wtedy każdy by płacił tyle samo i oferta by się stała znacznie bardziej atrakcyjna dla wszystkich a nie tylko dla tych z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 22:24, dave03 napisał:

trzeba jeszcze do tego dokładać sporo wirtualnej waluty.

Taaa... "rewelacyjny" dodatek do Gothica 3 w wPLNmanii za 39.90 + wPLNy, a tyle samo w sklepach bez wirtualnej waluty. Takich przykładów było kilka. No i jeszcze koszty przesyłki.

Dnia 18.07.2009 o 22:24, dave03 napisał:

bardziej tutaj potanieć, ale w to to chyba nie wierzą nawet najwięksi optymiści.

Bardziej potanieć? Eee... :P

Dnia 18.07.2009 o 22:24, dave03 napisał:

Skoro nie ma możliwości pokrycia kosztów wysyłki z wPLN-ów to
można by tak obniżyć cenę wyjściową o 16-20zł tylko dla tych którzy gry zamawiają pocztą/kurierem.

Cóż... to nie jest ich wina, że nie mieszkasz w Warszawie i muszą Ci wysłać. To trochę tak jakby np. zamawiać coś na empik.com i dostać to 20 zł taniej niż na sklepie bo w końcu "musi zapłacić za przesyłkę". Wyszłaby z tego po prostu darmowa przesyłka. A co do tego pokrywania kosztów przesyłki... Lutador coś mówił o umowach podpisanych z kurierami. A ciekawe co z Pocztą Polską?

Dnia 18.07.2009 o 22:24, dave03 napisał:

Wtedy każdy by płacił tyle samo i oferta by się stała znacznie bardziej atrakcyjna dla
wszystkich a nie tylko dla tych z Warszawy.

Cóż... tak samo działa wiele innych sklepów internetowych. Kto mieszka w mieście w którym sklep ma siedzibę jest niejako uprzywilejowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 18:25, jendrek1988 napisał:

Promocja fajna, ale pytanie do kogoś kto zajmuje się GRAMem: Czy nie lepiej by była jedna
strona? Albo GRAM.PL, albo CDPROJEKT.PL?


Wplnomania to jest promocja cdprojekt na gram.pl. Gram.pl od dawna nie należy do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 18:33, rybisiu napisał:

Wplnomania to jest promocja cdprojekt na gram.pl. Gram.pl od dawna nie należy do CDP.


Po pierwsze nie od dawna, tylko od niedawna. Po drugie nie nie należy, tylko należy w częsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować