Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2009 o 19:26, manzi napisał:

Gdzie było ze w czwartek? Było ze w tym tygodniu chyba?


To popatrz wcześniejsze posty Lutadora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ma być nowa dostawa? Jak dla mnie od dawna wieje nudą. Chętnie bym nabył promocyjne Lineage 2, Packa Blizarda (star, war2, diablo) .....

Może byście chłopaki z CD Projekt stworzyli temat gdzie można by głosować na różne propozycje wrzutu. Więcej głosów to ewentualnie większy popyt dla was :) No i fajnie było by aby to gracze co jakiś czas mogli wybrać choć 1 tytuł jaki chcieliby widzieć w promocji. Takie podejście zorientowane na klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 20:48, Zeldan napisał:

Kiedy ma być nowa dostawa? Jak dla mnie od dawna wieje nudą. Chętnie bym nabył promocyjne
Lineage 2, Packa Blizarda (star, war2, diablo) .....

Może byście chłopaki z CD Projekt stworzyli temat gdzie można by głosować na różne propozycje
wrzutu. Więcej głosów to ewentualnie większy popyt dla was :) No i fajnie było by aby
to gracze co jakiś czas mogli wybrać choć 1 tytuł jaki chcieliby widzieć w promocji.
Takie podejście zorientowane na klienta :)



nowa dostawa ma być przed końcem tego tygodnia. tyle wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 20:51, Citkowsky napisał:

nowa dostawa ma być przed końcem tego tygodnia. tyle wiadomo.

Wiadomo że w czwartek - patrz forum cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 22:21, Evil_Khan napisał:

> nowa dostawa ma być przed końcem tego tygodnia. tyle wiadomo.
Wiadomo że w czwartek - patrz forum cda



a to nie wiedzialem:) czyli jutro trzeba być czujnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 08:45, XXX_PL1 napisał:

ja obserwuje cały tydzień i dochodzę do wniosku że dostawy mają w tych dniach : poniedziałek
, wtorek , czwartek


Albo środa i piątek, reguły nie ma. Kiedyś były głównie pn-wt, teraz już nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 08:54, igor8472 napisał:

> ja obserwuje cały tydzień i dochodzę do wniosku że dostawy mają w tych dniach :
poniedziałek
> , wtorek , czwartek

Albo środa i piątek, reguły nie ma. Kiedyś były głównie pn-wt, teraz już nikt nie wie.



patrz kilka postów wyżej. Nowy rzut ma być dzisiaj czyli w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy rzut będzie po weekendzie. Związane jest to z sezonem urlopowym i nieobecnością dużej ilości osób w biurze. Mam nadzieję, że nowa oferta zrekompensuje wam oczekiwanie. Będzie kilka ciekawych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 09:56, Lutador napisał:

Nowy rzut będzie po weekendzie. Związane jest to z sezonem urlopowym i nieobecnością
dużej ilości osób w biurze. Mam nadzieję, że nowa oferta zrekompensuje wam oczekiwanie.
Będzie kilka ciekawych tytułów.



haha, wiedziałem, że tak będzie.
Czyli co, jak pisaleś pare dni temu to nagle wszyscy w biurze byli a teraz tacy be i poszli na urlop akurat. No patrz, co za pech.
Żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 10:08, Citkowsky napisał:

> Nowy rzut będzie po weekendzie. Związane jest to z sezonem urlopowym i nieobecnością

> dużej ilości osób w biurze. Mam nadzieję, że nowa oferta zrekompensuje wam oczekiwanie.

> Będzie kilka ciekawych tytułów.


haha, wiedziałem, że tak będzie.
Czyli co, jak pisaleś pare dni temu to nagle wszyscy w biurze byli a teraz tacy be i
poszli na urlop akurat. No patrz, co za pech.
Żal mi was.


wPLNomania to wspólna akcja dwóch firm (w tej chwili)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 09:56, Lutador napisał:

Nowy rzut będzie po weekendzie. Związane jest to z sezonem urlopowym i nieobecnością
dużej ilości osób w biurze. Mam nadzieję, że nowa oferta zrekompensuje wam oczekiwanie.
Będzie kilka ciekawych tytułów.


Typowe... A po weekendzie okaże się, że nowy rzut pod koniec następnego tygodnia oO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 09:56, Lutador napisał:

Mam nadzieję, że nowa oferta zrekompensuje wam oczekiwanie.
Będzie kilka ciekawych tytułów.


Ja osobiście na nową ofertę mogę poczekać i do września byle było to coś naprawdę atrakcyjnego (i głównie chodzi mi tutaj o cenę jaką będzie trzeba za ten towar zapłacić a nie o jakość tytułów, choć to oczywiście też nie jest bez znaczenia). Żeby znowu nie było tak że po długiej przerwie jest nowy rzut, ale co z tego skoro i tak w sklepach wszystko można kupić taniej albo po tych samych cenach. Tak więc takie pytanie: czy pojawi się wreszcie coś za same wPLN-y (ewentualnie jakieś symboliczne 10zł dopłaty)? Zaznaczam że nie muszą to być nowości typu F.E.A.R 2, PK w zupełności by wystarczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 10:43, Lutador napisał:

wPLNomania to wspólna akcja dwóch firm (w tej chwili)...

To taki problem techniczny wrzucić 10 nowych pozycji na stronkę ?
z 30 minut pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 09:56, Lutador napisał:

Nowy rzut będzie po weekendzie. Związane jest to z sezonem urlopowym i nieobecnością
dużej ilości osób w biurze. Mam nadzieję, że nowa oferta zrekompensuje wam oczekiwanie.
Będzie kilka ciekawych tytułów.


Jest takie powiedzenie: nie rob pan z geby cholewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 09:56, Lutador napisał:

Nowy rzut będzie po weekendzie. Związane jest to z sezonem urlopowym i nieobecnością
dużej ilości osób w biurze. Mam nadzieję, że nowa oferta zrekompensuje wam oczekiwanie.
Będzie kilka ciekawych tytułów.


A ja zapytam - po ktorym weekendzie?

Teoretycznie twoje pojawienie sie i proby dialogu z graczami, poczatkowo rozpatrywalem pozytywnie.
Ale teraz w sumie musze przyznac, ze roznicy specjalnej nie widze. Tzn. jest niby lepiej - ktos przynajmniej mowi, ze jest obsuwa, albo czego sie spodziewac. Tyle, ze to zdecydowanie za malo.

Ja (i pewnie wielu innych tez) cenie sobie terminowosc. Znacznie bardziej, niz czestotliwosc. Jesli wiec nie masz 1000% pewnosci, ze terminu dotrzymasz, to nie mow, ze bedzie rzut. Bo tym sposobem oslabiasz swoja wiarygodnosc.
Kurcze, to sa podstawy - a wy wciaz w cdp nie mozecie ich ogarnac. Naprawde tego nie lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować