Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2009 o 14:55, xbit71 napisał:

Oczywiście Twojego adresu mailowego, gdy jest potrzebny, nie ma. Dobra, napiszę tu.
1. Może nie jest to błąd interpunkcyjny, ale przyznaj, że "nie wywiązywania" dziwnie
brzmi. "Wywiązywanie" to rzeczownik, więc "nie" z tym słowem powinno tworzyć jeden wyraz.
2. "słowem, z tego, o czym wszyscy dobrze wiemy już od okresu przedświątecznego (półtora
miesiąca!!!) nie zrobić długiego, (...)"
"o czym wszyscy dobrze wiemy już od okresu przedświątecznego" jest zdaniem wtrąconym,
określającym słowo "tego", więc powinno być oddzielone dwoma przecinkami. Tam, gdzie
go postawiłeś (po "tego"), i tam, gdzie nie postawiłeś (po nawiasie, w którym dokładnie
opisałeś to, ile już na nowy rzut czekamy).
PS Drobna rada: używaj opcji "Odpowiedz", inaczej Twój post może nie zostać odczytany.
EDIT: Żeby nie było OT.
Mam nadzieję, że już jutro będzie nowy rzut (mhm...). Ostatnio zamówione przeze mnie
gry (Gears of War + Unreal Tournament III) przyniosły mi wiele radości. :)


Sorry, że ciągne ten temat, ale w jaki sposób "wywiązywanie" to rzeczownik ?! Ja bym raczej stawiał na czasownik :P Może i wyjde na idiote, ale jesli tak to chciałbym się chociaż czegoś nauczyć :P Wytłumacz mi.

A co do odpowiedzi CDP, to super że jest. Mam nadzieje, że wyjdzie z tego coś wiecej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://tnij.org/ctm7
Jak widać, zdania są podzielone (no cóż, zapewniam, że nie jest to przysłówek, jak to patka6 określiła. xD). :P
Na jedno wychodzi, i tak pisze się razem, nie oddzielnie.
PS Widzę, że odezwał się jakiś Konsul... Zarąbiście, po kilku tygodniach ... Mogę się założyć, że znowuż będą jakieś problemy z kontynuowaniem akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz ludzie zaczną się rajcować obietnicami pracownika CDP i udawać, że nic się nie stało, a lada moment będzie fajniej niż jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże właśnie mnie powaliło na kolana i coś zaczęło kopać mnie po brzuchu cóż bardzo ale to bardzo ale to bardzo spóźniona reakcja nie ma co..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:34, Mistic napisał:

A teraz ludzie zaczną się rajcować obietnicami pracownika CDP i udawać, że nic się nie
stało, a lada moment będzie fajniej niż jest teraz.


Jak widac, zawsze bedziesz wiecznie niezadowolony. Nie ma reakcji pracownika CDP to zaraz narzekania, ze firma ma graczy gdzies i nawet nie raczy nic powiedziec. Sa wyjasnienia to tez zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 12:56, Wojman napisał:

Jak widac, zawsze bedziesz wiecznie niezadowolony. Nie ma reakcji pracownika CDP to zaraz
narzekania, ze firma ma graczy gdzies i nawet nie raczy nic powiedziec. Sa wyjasnienia
to tez zle.


Bez przesady panie moderator, czasami taka reakcja jest jak żadna reakcja troszeczkę za późno i poniewczasie, a to, że wcześniej cały tłum był poirytowany i zły, że CD-P dał ciała to się nie liczy..?
I co teraz, za to, że jakiś zielony napisał ma piać peany z tego względu..?
Mnie osobiście też to specjanie nie przekonywuje i jestem jakiś taki nieufny, hmmm.. Ciekawe też dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienia, aczkolwiek na przyszłość prosiłbym, abym był informowany o jakichkolwiek problemach, które będą pośrednio lub bezpośrednio wpływać na wasze promocje, czy oferty sprzedaży na ich początku. Informowanie kogoś dwa miesiące po rozpoczęciu się kłopotów, iż wystąpiły jakieś problemy to co najmniej nietakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 10:09, Krzysiek Szulc napisał:

Hej,

Przede wszystkim przepraszam wszystkich za opóźnienia z wprowadzeniem kolejnych tytułów
do oferty. Mieliśmy trochę problemów technicznych związnych z wplnomanią i właśnie nad
nimi pracujemy. Na dniach w ofercie pojawi się coś nowego. Od razu poinforumjemy o tym
m.in. tutaj na forum.

Równocześnie chciałem zapewnić, że pracujemy właśnie nad ulepszeniem całej akcji. Więcej
na razie nie mogę powiedzieć, ale zmiany będą spore. :)


A to nie można było napisać o problemach miesiąc temu? Ludzie się tu gorączkują, a my nie mieliśmy przez cały ten czas żadnej informacji. Ale teraz cieszę się, że w końcu coś nowego będzie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak miło, jakiś Konsul zabrał w końcu głos i powiedział ... "coś". Faaajnieee ... tylko ''trochę'' późno co nie? Ale lepsze to niż nic. Nie spodziewam się cudów po tej nadchodzącej "rewolucji" jaka ma w tym ''projekcie lojalnościowym'' pojawić ale ... poczekamy zobaczymy. Już nie raz wplnmania"dała ciała".

Matias20 -> nie liczyłbym na to ;-D

Wojman -> no sorry, ale takie "przeprosiny" parę tygodni po tym jak akcja wyraźnie upadła mnie nie przekonują, albo trzeba było napisać na stronie akcji "przepraszamy, z powodów [ ... ] akcja zawieszona do ... [ ... ]" lub coś w tym guście lub w jakiś inny sposób to rozwiązać a nie, pozostawić klientów ot tak sobie. Nie licząc bodaj dwóch postów od akne nie pojawił się tu chyba nikt kto w jakikolwiek sposób przyznałby się do błędu i wyjaśnił całą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 10:18, Filip1010 napisał:

No i widzicie?:] Teraz wszycy będą zadowoleni (chyba);P

Ale co mamy widzieć? Parę zdawkowych słów po kilku tygodniach milczenia i wylewania na nich pomyj przez zdenerwowane - olewczym podejściem - masy.

"Po czynach ich poznacie, nie po słowach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 12:56, Wojman napisał:

Jak widac, zawsze bedziesz wiecznie niezadowolony. Nie ma reakcji pracownika CDP to zaraz
narzekania, ze firma ma graczy gdzies i nawet nie raczy nic powiedziec. Sa wyjasnienia
to tez zle.


hmm... wiesz, trzeba przyznać, że CDP swoją postawą zapracowało na takie podejście ;)

PS osobiście mnie satysfakcjonuje odpowiedź przedstawiciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 10:09, Krzysiek Szulc napisał:

Przede wszystkim przepraszam wszystkich za opóźnienia z wprowadzeniem kolejnych tytułów
do oferty.


przeproście nie za opóźnienie tylko z zlewanie wszystkich postów tutaj, które z tygodnia na tydzień domagały sie wyjaśnienia.

>Mieliśmy trochę problemów technicznych związnych z wplnomanią i właśnie nad

Dnia 03.02.2009 o 10:09, Krzysiek Szulc napisał:

nimi pracujemy.


z forum też mieliście problemy? palce pozamarzały ze sie nie dało odpisać OD RAZU? no ludzie...

>Na dniach w ofercie pojawi się coś nowego.

słowo klucz: "na dniach" :] jako że dziś znów mamy wtorek ......

>Od razu poinforumjemy o tym

Dnia 03.02.2009 o 10:09, Krzysiek Szulc napisał:

m.in. tutaj na forum.


a po co? jak sie coś pojawi to każdy to zobaczy. znów będziecie spamować niepotrzebną reklamą gdzie tylko sie da ?
cała sztuka w tym żeby tu, na forum, poinformować i wytłumaczyć jak cos sie NIE pojawi .. !

Dnia 03.02.2009 o 10:09, Krzysiek Szulc napisał:

Równocześnie chciałem zapewnić, że pracujemy właśnie nad ulepszeniem całej akcji. Więcej
na razie nie mogę powiedzieć, ale zmiany będą spore. :)


popracujcie lepiej nad sobą i swoim nastawieniem do klienta.
bo teraz to ja gdzieś mam wasze ''ulepszania''. po prostu straciliscie moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zastanawiam się teraz, ile może potrwać własnie to na dniach, bo może się okazać, że te dni to znów będą tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:46, Malcollm napisał:

Hmmm zastanawiam się teraz, ile może potrwać własnie to na dniach, bo może się okazać,
że te dni to znów będą tygodnie....


poki co jest jeszcze wyprzedaż cdp,wiec nie ma co narzekac, zrzut moze będzie w połowie miesiąca (:
a co do wietrzenia magazynow cdp to tez można coś upatrzyć, ja np w koncu kupilem soulstorma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:54, Aila napisał:

a co do wietrzenia magazynow cdp to tez można coś upatrzyć, ja np w koncu kupilem soulstorma

Ja osobiście czekam i to tak pewnie niepotrzebnie, na to, że może pojawiły by się dodatki do NN2 - nie chcialem kupować mega paki skoro podstawkę miałem, marzyły mi się gołe dodatki lecz na to chyba nie ma co liczyć..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 14:38, KŁEJK napisał:

O jak miło, jakiś Konsul zabrał w końcu głos i powiedział ... "coś". Faaajnieee
... tylko ''trochę'' późno co nie? Ale lepsze to niż nic. Nie spodziewam się cudów po
tej nadchodzącej "rewolucji" jaka ma w tym ''projekcie lojalnościowym'' pojawić ale ...
poczekamy zobaczymy. Już nie raz wplnmania"dała ciała".

Ogólnie chodzi o to, że dobrze, że ktoś coś powiedział, czemu np. nie ma nowych rzutów, ale zrobił to za późno. Niestety, ludzie byli niezadowoleni z powodu braku nowego rzutu jak i braku jakiejkolwiek informacji na ten temat, a teraz, kiedy już jest podana informacja (ale za późno) nadal są wkurzeni, ale już jest takich ludzi mniej. :)

Ja sobie osobiście odpuściłem tę ofertę... bądź co bądź, zamówiłem Jade Empire: Edycja Specjalna i było uszkodzone pudełko, a HoMM5 zamiast na DVD było na paru CD... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, poczekamy zobaczymy, choć żadnej rewolucji (na miarę zakupu gry tylko i wyłącznie za wPLN, a to chyba najlepszy sposób na ich pozbycie się)) raczej się nie spodziewam. Coś mi się też wydaje, że gdyby nie wczorajszy post Colidora to nadal nikt z pracowników CDP nie raczyłby w tej sprawie zabrać głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślę, że to przypadek z tą sytuacją, że akurat Colidor coś napisał...

Dziś zajrzałem na forum (komentarze) bo od jakiegoś czasu w tej promocji nic już tak dobrego jak wcześniej nie wychodzi i też od jakiegoś czasu nic nowego nie ma. Nie jestem tak sfrustrowany jak część forumowiczów tutaj... Bo w sumie WPLN''y nie uciekną a jak ma być wiedźmin za 30 zł + 40 WPLN to ok, ja mogę poczekać :)
Na pewno dodadzą jakieś lepsze gadgety, pewnie dojdzie jakiś sprzęt (tak mi się wydaje), kilka gier z extraklasyki za 5/10 zł + wplny i wtedy będzie można nazwać to jakąś dużą zmianą w promocji.
Ale czego moi drodzy więcej się spodziewać po tej promocji? Macie jakieś pomysły? To rzućcie na forum, z chęcią przeczytam :) Może CDProjekt też.

Fakt faktem, że z tego co widzę nieprzyjemnie było tyle czekać na wiadomość od kogoś kompetentnego tak dużą ilość czasu a i swoją drogą wiadomość też dość lakoniczna...

Miejmy nadzieję że "na dniach" to na dniach i na spokojnie w weekend będzie się można zastanawiać nad wyborem tytułu jaki się chce kupić :D Tylko przydałaby się jeszcze ponownie opcja odbioru osobiście w Centrum :) A to dopiero 9tego...

P.S. Colidor Colidor, przypomnij mi skąd Cię kojarzę. Z jakiegoś forum gdzieś? Gdzie byłeś/jesteś moderatorem, jakieś forum czy portal związany z cRPG? Na pewno forum... Może początki gram.pl a może coś innego. Pamiętam, że zawsze mnóstwo osób czekało na Twoje posty. I to było dawno temu kiedy byłem an tym forum, 3-4 lata temu? Jakoś tak ;)

P.S. 2 - jak już ruszy ta WPLNmania ponownie, mogłaby się pojawić jakaś wiadomość informacyjna na gram.pl, która by też od razu wyjaśniła cały problem... Chyba podobnie jak mnie wielu użytkownikom nie chce się codziennie zaglądać na nie zmieniajacą się stronę główną tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem. wpadli, z łaski odwalili formułkę ''sory wielkie'' pisane ogólnie i bez konkretów, typowy marketingowy bełkot jaki wkleja sie w takich przypadkach bna fora podmieniając nazwe ''promocji'' i tyle ich widzieli.

ZADNEJ konkretnej odpowiedzi na poszczegolne zarzuty. zwykły spław. zeeenaaadaaaaaaaaa.
w dodatku spław bez sensu bo to co napisali NIE TŁUMACZY ich postępowania wobec graczy.

wciaz czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować