Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 11:34, Mistic napisał:

A teraz ludzie zaczną się rajcować obietnicami pracownika CDP i udawać, że nic się nie
stało, a lada moment będzie fajniej niż jest teraz.


Też to przeczuwam. Nie za późno to wielkie "sorry"? Zobaczymy ... ciekawe jak CDP zinterpretuje sformułowanie "na dniach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:54, Bart_GT napisał:

Ale czego moi drodzy więcej się spodziewać po tej promocji? Macie jakieś pomysły? To
rzućcie na forum, z chęcią przeczytam :) Może CDProjekt też.

Czego my się spodziewamy i jakie padały pomysły można wyczytać śledząc uważnie ten wątek. Widocznie nie uważałeś. CDP też. Chyba, że rzekomo nadchodzące zmiany uwzględnią choćby niektóre z uwag forumowiczów.

Dnia 03.02.2009 o 17:54, Bart_GT napisał:

Fakt faktem, że z tego co widzę nieprzyjemnie było tyle czekać na wiadomość od kogoś
kompetentnego tak dużą ilość czasu a i swoją drogą wiadomość też dość lakoniczna...

Wiadomość jest na "odpieprz się". Nic nie wyjaśnia za wyjątkiem obiecywania gruszek na wierzbie, a to już mieliśmy wcześniej. Być może jest to celowe i marketingowo przemyślane, żeby podnieść znowu temperaturę wokół wPLNów, bo ostatnimi czasy spadła ona poniżej zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:52, Melchah napisał:

Czego my się spodziewamy i jakie padały pomysły można wyczytać śledząc uważnie ten wątek.
Widocznie nie uważałeś. CDP też. Chyba, że rzekomo nadchodzące zmiany uwzględnią choćby
niektóre z uwag forumowiczów.


Nie uważałem bo jak wspomniałem wszedłem tu dziś po raz pierwszy z powodu lekkiej frustracji i przeczytałem tylko ostanie dwie strony.

Dnia 03.02.2009 o 19:52, Melchah napisał:

Wiadomość jest na "odpieprz się". Nic nie wyjaśnia za wyjątkiem obiecywania gruszek na
wierzbie, a to już mieliśmy wcześniej. Być może jest to celowe i marketingowo przemyślane,
żeby podnieść znowu temperaturę wokół wPLNów, bo ostatnimi czasy spadła ona poniżej zera.


Zgadzam się całkowicie.

Ktoś wie jak ten ''temat'' można podpiąc do ulubionych w forum?

EDIT: ok, już wiem - miałem wyłączone wyświetlanie "tekstów" na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 18:44, Outlander-pro napisał:

> A teraz ludzie zaczną się rajcować obietnicami pracownika CDP i udawać, że nic się
nie
> stało, a lada moment będzie fajniej niż jest teraz.

Też to przeczuwam. Nie za późno to wielkie "sorry"? Zobaczymy ... ciekawe jak CDP zinterpretuje
sformułowanie "na dniach".


Z "Na dniach" jest pewnie tak samo jak z "za chwilę" czy "za sekundkę".

W sumie dobrze, że tu zajrzałem bobym nieświadomie zaglądał na stronę promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jednak się dzieje, bo po wejściu na stronę wyskakuje

Microsoft VBScript runtime error ''800a0046''
Permission denied
/inc/common_lib.asp, line 3067

Dodam, że wchodzę na stronę zalogowany na gram.pl. Aktualizacja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:13, Malcollm napisał:

> Spora aktualizacja ju? dostepna.
Niez3y ?arciq:)


Ciekawe jaki żarcik, skoro właśnie przeglądam ofertę. Kusi mnie CoH, ale niestety muszę oszczędzać pieniądze.

Poza nowymi tytułami zostały też uzupełnione poprzednie zapasy.

Jeśli inni tego też nie widzą i szukają teorii spiskowych - nie, nie mam czasu na zabawy z PSem...

20090204171641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:16, Lesz3yk napisał:

> > Spora aktualizacja ju? dostepna.
> Niez3y ?arciq:)

Ciekawe jaki żarcik, skoro właśnie przeglądam ofertę.

Poza nowymi tytułami zostały też uzupełnione poprzednie zapasy.

No to chyba żyjemy w dwóch różnych krajach bowiem ja czegoś takiego nie mam, ciągle tylko te starocie co były ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:05, Ragnos napisał:

Coś jednak się dzieje, bo po wejściu na stronę wyskakuje

Microsoft VBScript runtime error ''800a0046''
Permission denied
/inc/common_lib.asp, line 3067

Dodam, że wchodzę na stronę zalogowany na gram.pl. Aktualizacja? :P


Miałem rację! Miałem rację! Haa! :P
Poza tym: całkiem fajny rzut. W ogóle dobrze, że jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:18, Malcollm napisał:

> > > Spora aktualizacja ju? dostepna.
> > Niez3y ?arciq:)
>
> Ciekawe jaki żarcik, skoro właśnie przeglądam ofertę.
>
> Poza nowymi tytułami zostały też uzupełnione poprzednie zapasy.
No to chyba żyjemy w dwóch różnych krajach bowiem ja czegoś takiego nie mam, ciągle tylko
te starocie co były ostatnio


ja też mam masę, CoH baaardzo kusi i STALKER, niestety jak an razie kasy nie mam :/ dlatego brakuje mi takich tytułów za CAŁĄ KWOTĘ W WPLN... ostatnio zarejestrowałem się w Kompanii Cenegi... Dużo lepsza oferta. Ni liczyłem ile bym miał punktów tym samym systemem co w gram.pl ale mógłbym spokojnie WYMIENIĆ punkty na sprzęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę a więc od odzewu "góry" do nowego rzutu nie minęło wiele czasu. Generalnie gry są dobrze dobrane, chociaż brakuje dla mnie jakiegoś killera. Promocji, dla której warto odświeżać stronę co minutę:D Ale i tak przecena rzędu dwóch czy trzech dyszek to już niezły interes, zwłaszcza jak ma się możliwość osobistego odbioru, bez dopłat w postaci przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:25, reykan napisał:

No proszę a więc od odzewu "góry" do nowego rzutu nie minęło wiele czasu. Generalnie
gry są dobrze dobrane, chociaż brakuje dla mnie jakiegoś killera. Promocji, dla której
warto odświeżać stronę co minutę:D Ale i tak przecena rzędu dwóch czy trzech dyszek to
już niezły interes, zwłaszcza jak ma się możliwość osobistego odbioru, bez dopłat w postaci
przesyłki.

Hmmm a ja dalej nie mam aktualizacji...:) słodko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:25, reykan napisał:

No proszę a więc od odzewu "góry" do nowego rzutu nie minęło wiele czasu. Generalnie
gry są dobrze dobrane, chociaż brakuje dla mnie jakiegoś killera. Promocji, dla której
warto odświeżać stronę co minutę:D Ale i tak przecena rzędu dwóch czy trzech dyszek to
już niezły interes, zwłaszcza jak ma się możliwość osobistego odbioru, bez dopłat w postaci
przesyłki.


Odbiór osobisty wróci dopiero 9 lutego.
Co do rzutu - wyjątkowo nic dla mnie - brak większej ilości pieniędzy, Guild Wars mam, a CoH może sprawię sobie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:30, Malcollm napisał:

> No proszę a więc od odzewu "góry" do nowego rzutu nie minęło wiele czasu. Generalnie

> gry są dobrze dobrane, chociaż brakuje dla mnie jakiegoś killera. Promocji, dla
której
> warto odświeżać stronę co minutę:D Ale i tak przecena rzędu dwóch czy trzech dyszek
to
> już niezły interes, zwłaszcza jak ma się możliwość osobistego odbioru, bez dopłat
w postaci
> przesyłki.
Hmmm a ja dalej nie mam aktualizacji...:) słodko..:)


a może spróbuj przez inną przegladarkę ;) zaloguj się ponownie i spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już to zrobiłem wszystko w przeglądarce wyczyściłem by była dziewiczo nieskazitelna... niemniej ejdnak ta strona z promocją tak głęboko się wżała, że teraz nie chce puścić..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:33, Malcollm napisał:

już to zrobiłem wszystko w przeglądarce wyczyściłem by była dziewiczo nieskazitelna...
niemniej ejdnak ta strona z promocją tak głęboko się wżała, że teraz nie chce puścić..:P


Wykup wszystko ze starej oferty, może dopuszczą Cię do nowej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:42, Ragnos napisał:

Wykup wszystko ze starej oferty, może dopuszczą Cię do nowej. ;)


Wiesz, że też się nad tym zastanawiałem niemniej po co mam kupwać to co i tak dawno już mam, niemniej jednak ostatecznie w akcie ostatecznej desperacji pewnie to zrobię, cóż z tego co widziałem to muszę powiedzieć, że to co by mnie interesowało to i jak już dawno mam, może ktoś mnie w końcu zauważy jak bedę głośno krzyczał, dodatki do NN2..;) jedyne dwa dodatki które mi brakują do kolekcji..:/ a niech to..:) dobra idę sprawdzić czy jest jakaś zmiana....
....
Nie dalej widzię to samo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować