Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 03:59, lama123 napisał:

Może ktoś kompetentny z CDP w końcu znajdzie odrobinę odwagi by stanąć naprzeciw nam,
masie gramowej, i odpowiedzieć na tzw. trudne pytania?
O wiele nie proszę, CD-P na pewno ma kogoś od marketingu społecznościowego :)

Szczerze to nie liczył bym na coś takiego, za dużo od nich oczekujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styczeń zawsze jest ciężki w każdej firmie. Spokojnie rozkręcą się ! (mam nadzieje)

BTW od 1 lutego miala wrócić opcja odbioru osobistego - gdzie ona KU.....jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 07:35, mariog4 napisał:

Styczeń zawsze jest ciężki w każdej firmie. Spokojnie rozkręcą się ! (mam nadzieje)

Na pewno.

Dnia 02.02.2009 o 07:35, mariog4 napisał:

BTW od 1 lutego miala wrócić opcja odbioru osobistego - gdzie ona KU.....jest?

Ej, no nie denerwuj się. Styczeń jest ciężki w każdej firmie, a czasem i luty. Rozkręcą się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, czy z tej całej sytuacji, jaka tu zachodzi w stosunku do wPLNomanii, czyli łaskawych rzutów raz na miesiąc, nie wywiązywania się z haseł promocyjnych, olewania własnych obietnic marketingowych, nabierania wody w usta itd. itp - słowem, z tego, o czym wszyscy dobrze wiemy już od okresu przedświątecznego (półtora miesiąca!!!) nie zrobić długiego, popartego cytatami z FAQ, informacji i regulaminu, artykułu (w końcu jestem dziennikarzem) i nie puścić do wszelkich tytułów prasy branżowej a także opublikować na wszelkich poważniejszych portalach zajmujących się grami. Jako tekst non-profit, po prostu jako informację o tym, jak firma wywiązuje się z własnych obietnic, jaki "wspaniały" program lojalnośiowy dla klientów (w porównaniu do konkurencji) przygotowała i jak to w ogóle wygląda w oczach wszystkich - a przede wszystkim klientów, którzy - nie oszukujmy się - niezależnie od formy wyrażania swojego żalu i rozczarowania, mają święte prawo to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 11:44, Colidor napisał:

nie zrobić długiego, popartego cytatami z FAQ, informacji i regulaminu, artykułu (w końcu jestem
dziennikarzem) i nie puścić do wszelkich tytułów prasy branżowej a także opublikować
na wszelkich poważniejszych portalach zajmujących się grami.


popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że jak już umieszcza się hasło w stylu:
"Zaglądaj do nas często - co tydzień nowe rewelacyjne gry i gadżety!"
to wypada się z niego wywiązywać. W innym wypadku zawiesić akcje i podać odpowiednią informacje na stronie.
Jest to na pewno lepsze rozwiązanie niż nabieranie wody w usta i podejście "a niech sobie gadają, mamy większe problemy, a i tak wszystkim nie dogodzisz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nibyś dziennikarz, ale błędów interpunkcyjnych i tak nawaliłeś. :P
Jeśli masz możliwość zorganizowania takiej akcji, czyń swoją powinność. I tak pewnie nic z tego nie wyjdzie ... -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71 --> Poproszę o zaznaczenie błędów interpunkcyjnych w mojej wypowiedzi. Z poparciem definicyjnym, jeśli łaska. chętnie dowiem się, gdzie - Twoim zdaniem - owych błędów "nawaliłem", jak to raczyłeś określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Twojego adresu mailowego, gdy jest potrzebny, nie ma. Dobra, napiszę tu.
1. Może nie jest to błąd interpunkcyjny, ale przyznaj, że "nie wywiązywania" dziwnie brzmi. "Wywiązywanie" to rzeczownik, więc "nie" z tym słowem powinno tworzyć jeden wyraz.
2. "słowem, z tego, o czym wszyscy dobrze wiemy już od okresu przedświątecznego (półtora miesiąca!!!) nie zrobić długiego, (...)"
"o czym wszyscy dobrze wiemy już od okresu przedświątecznego" jest zdaniem wtrąconym, określającym słowo "tego", więc powinno być oddzielone dwoma przecinkami. Tam, gdzie go postawiłeś (po "tego"), i tam, gdzie nie postawiłeś (po nawiasie, w którym dokładnie opisałeś to, ile już na nowy rzut czekamy).
PS Drobna rada: używaj opcji "Odpowiedz", inaczej Twój post może nie zostać odczytany.
EDIT: Żeby nie było OT.
Mam nadzieję, że już jutro będzie nowy rzut (mhm...). Ostatnio zamówione przeze mnie gry (Gears of War + Unreal Tournament III) przyniosły mi wiele radości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak więc DWA błędy, z czego jeden nawet nie interpunkcyjny, a przypadkowo wstawiona spacja (a cały post pisany z dzieckiem na ręku). Faktycznie... NAWALIŁEM tych błędów, że powinienem jako dziennikarz spalić się ze wstydu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem płoń, podaj adres, wskoczę z karnistrem paliwa poleję, byś się dłużej nie męczył.
Oh wielkie jest serce me, bowiem gotowe do tylu poświęceń. ;););)

Nie liczył bym na nowy rzut szanowny panie xbit71, nie było go tydzień temu, nie było go dwa tygodnie temu, i teraz go też nie będzie, będą jak się skończy wielka zimowa wyprzedaż CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To błąd. Następnym razem, gdy się na kogoś rzucisz w takiej sprawie, przeczytaj swojego posta bardzo dokładnie ... -.-''
Jak już pisałem - jeśli masz możliwość zorganizowania takiej akcji, zrób to. Zobaczymy, co powie na to CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadny puryzm językowy, także jest błędem... Ba świadczy o złym wychowaniu (niekiedy)... bez wycieczek osobistych :D
W mowie (piśmie ;) ) potocznej dopuszczalne są błędy :P
Jak CDP mam nas nie olewać jak się sami olewamy :P

pozdrawiam wszystkich grypowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:50, Dymolion napisał:

Przesadny puryzm językowy, także jest błędem... Ba świadczy o złym wychowaniu (niekiedy)...

Ja nie wypominam nikomu błędów językowych, stylistycznych itd. Jednak jeśli widzę, że dziennikarz je popełnia, no to muszę zareagować ...

Dnia 02.02.2009 o 17:50, Dymolion napisał:

W mowie (piśmie ;) ) potocznej dopuszczalne są błędy :P

No cholera, z takim podejściem to daleko polski naród nie zajdzie. ;)

Dnia 02.02.2009 o 17:50, Dymolion napisał:

Jak CDP ma nas nie olewać jak się sami olewamy :P

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Przede wszystkim przepraszam wszystkich za opóźnienia z wprowadzeniem kolejnych tytułów do oferty. Mieliśmy trochę problemów technicznych związnych z wplnomanią i właśnie nad nimi pracujemy. Na dniach w ofercie pojawi się coś nowego. Od razu poinforumjemy o tym m.in. tutaj na forum.

Równocześnie chciałem zapewnić, że pracujemy właśnie nad ulepszeniem całej akcji. Więcej na razie nie mogę powiedzieć, ale zmiany będą spore. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 10:09, Krzysiek Szulc napisał:

Hej,

Przede wszystkim przepraszam wszystkich za opóźnienia z wprowadzeniem kolejnych tytułów
do oferty. Mieliśmy trochę problemów technicznych związnych z wplnomanią i właśnie nad
nimi pracujemy. Na dniach w ofercie pojawi się coś nowego. Od razu poinforumjemy o tym
m.in. tutaj na forum.

Równocześnie chciałem zapewnić, że pracujemy właśnie nad ulepszeniem całej akcji. Więcej
na razie nie mogę powiedzieć, ale zmiany będą spore. :)

W końcu jakaś wiadomość i widzę, że dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować