Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rise of the Argonauts później i bez dema

18 postów w tym temacie

co to za nowa moda na wypuszczanie gier bez dema ... :/ a potem sie dziwią zę gracze ściagaja piraty bo nie mają gdzie przed zakupem gry wypróbować ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez dema = nawet nie zastanowię się nad zakupem. Kurde, czy naprawdę wyszło im w badaniach, że demo odstrasza więcej użytkowników niż przyciąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawca gry - Codemasters - nie podzielił się informacją, co spowodowało opóźnienie. Ujawnił natomiast, że nie ma co czekać na demo - wycięcie skrawka rozgrywki ponoć w żaden sposób nie oddałoby sprawiedliwości pełnej wersji.

skąd ja znam to marne wytłumaczenie....... a no tak betsheida.. widać wirus "płać a potem będziemy mieć cię tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę" się rozprzestrzenia (jak by gra była chociaż dobra to demo z pewnością by jej nie zaszkodziło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i demo by nie oddało tej "sprawiedliwości" (o co w ogóle chodzi?) pełnej wersji, ale i tak lepiej jest pokazać cokolwiek, niż mieć nadzieję, że ludzie kupią w ''pól-ciemno'' cokolwiek producent zapoda. Ktoś zachęcony demem może sięgnąć po grę, mimo że o niej wcześniej ledwo co słyszał (przykład wielce życiowy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:38, DArkon1990 napisał:

Oco chodzi z tym Sleeper Hit?? że można się tej grze uśpić?? czy jak??


Sleeper hit - średnio popularna/nieznana gra, którą mało kto podejrzewa przed premierą o wysoką jakość/sprzedaż, a która po premierze przewyższa te oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że może to być gra, o której mało się mówi, a sporo zamiesza. Raczej casual z założenia, ale z kilkoma potencjalnie świetnymi patentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem miauczą że piractfo ich bije...

Zgadzam sie z Babuskiem, prawdziwe hity wyjdą dopiero w nowym roku, przez pierwsze trzy miesiące.
No bo Fallout3 wyszedł ale gra okazała się słaba, Far Cry 2 może miał kilka wad ale jest najwyżej dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 23:17, Bambusek napisał:

Obecnie to raczej mamy nadmiar faili. Gier, gdzie oczekiwania duże, a efekty końcowe
najwyżej średnie.

Przesadzasz - masz przecież KB:L czy S2:FA. Ilość przereklamowanych premier nie przekracza normy, a przynajmniej mamy miłe zaskoczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam mitologie ale i tak nie kupie tej gry na razie. Bo trzymam kaskę na inne większe premiery. A co do dema szkoda pograłbym sobie w demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zachęcający bo lubię kręcić się w mitologicznych światach, ale nie przyciąga mojej uwagi na tyle abym rzucił całą resztę tego natłoku gier listopadowo-grudniowych i poddał się jego woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to, ale jedno mogę stwierdzić. Jeśli faktycznie stanie się, że gra zamiesza to wypuszczenie demka mogło by w tym trochę pomóc, :)) a tak to trochę olewka.

Ja osobiście w tym roku czekam i liczę, że będzie dobrze tylko na jedną grę. Jest nią LBP. O tak już jutro. Ah, a tak to nic ciekawego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 01:10, Lucas the Great napisał:

Przesadzasz - masz przecież KB:L czy S2:FA. Ilość przereklamowanych premier nie przekracza
normy, a przynajmniej mamy miłe zaskoczenia :D


Ano mam. dlatego jeszcze nie stwierdziłem, że strzelam focha i dla mnie rynek rozrywki elektronicznej może nagle zdechnąć, a mnie to nic nie obchodzi ;)

W Sacred 2 jeszcze się nie wbiłem, chociaż gra kupiona i Inkwizytor ze Strażnikiem świątynnym czekają - za dużo czasu pochłania mi KB: Legenda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:46, Renor Mirshann napisał:

> Oco chodzi z tym Sleeper Hit?? że można się tej grze uśpić?? czy jak??

Sleeper hit - średnio popularna/nieznana gra, którą mało kto podejrzewa przed premierą
o wysoką jakość/sprzedaż, a która po premierze przewyższa te oczekiwania :)


Możesz dopisać, że Damnation też zostało przesunięte przez Codemasters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować