Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order gry Empire: Total War

54 postów w tym temacie

JUŻ?! :P
Serio ten czas szybko leci. A ja jeszcze nie grałem w Shoguna, Rome i Medieval 2 z serii Total War... ;P
Najbardziej mnie interesuje Rome: Total War. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składać zamówienie tak wcześnie, przecież to się kompletnie nie opłaca ! Przez 3 miesiące można tymi pieniędzmi obracać. 10 % w bankach na 3 miesiące i już zarabiamy 10 zł zysku ! ci którzy złożą zamówienie teraz widać chcą wspierać CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co skladac zamowienie teraz? Po to, zeby dostac specjalna, dodatkowa jednostke, ktorej nie bedzie w podstawce. A poza ta wersja, jesli wszystko sie potwierdzi, CD Projekt bedzie mial w ofercie edycje specjalna, podobna, albo wrecz taka sama, jaka SEGA oglosila niedawno. Zawsze bedzie mozna zrezygnowac z obecnego zamowienia i wziac edycje specjalna (zmienic zamowienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą gierkę z niecierpliwością bo liczę na znaczny powiew świeżości w serii TW. Z zamówieniem jednak poczekam, do tej pory żałuję pieniędzy wydanych na Medievala 2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o wyjaśnienie: dlaczego ta gra jest taka droga?!? Medieval 2 99 zł to miał cenę sugerowaną, a można go było kupić za 80 zł :/ Oj coś CDP chce się nachapać jak tylko można, zwietrzyli dobry interes i nie popuszczą. A ja na złość zrobię i czekam na reedycję w tańszej serii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA bym zamówił, ale nie wiem czy mi pójdzie: Celeron 3,3 GhZ; 1 GB RAM; graf. X1600series (czy jakośtak ;p) 512mb; ewentualnie mogę 1 GB ramu dokupić. Kiedy będą podane jakieś wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie zwrócił na to uwagi: co to jest, do diabła, Imperium OSSOMAŃSKIE !?!?!? Może chodziło Wam o Imperium Ossolińskie? A może Ottomańskie? Wracać do podstawówki, ale już!

Po drugie: Rzeczpospolita w XVIII wieku była zaledwie cieniem dawnej potęgi, w połowie XVIII wieku stała już na skraju przepaści. IMO popełniono dwa katastrofalne błędy:

1. Za późno wprowadzono reformy ograniczające przywileje szlachty i magnaterii - skutkiem była anarchia w najbardziej krytycznych dla Polski momentach dziejowych jak XVII-wieczne wojny i XVIII-wieczne próby wprowadzenia zmian.

2. Zamiast przyjmować hołd trza było wypalić Prusy ogniem i poprawić żelazem. A potem dla pewności jeszcze raz spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:13, Baluk25 napisał:

A co to przeszkadza? Tak wiem, że to ,,ograniczenie", ale ktoś na to patrzy? :>


w tym problem żę moi rodzice patrzą xD jedno tylko gta:sa jakoś się uchowało, ale i to dobrze ukryte w pudełku za szafką... problem w tym, że moja kasa jest stale kontrolowana przez rodzinkę i mimo, że mogę sam sobie zamówić na gramie i w sklepie gramu odebrać to i tak to nie przejdzie- 20zł możeby nie zauważyli, ale 100? to nie z moimi rodzicami... takie życie...

ciekawe, czy seria TW dojdzie do współczesności? konflikt światowy w 2009 r. xDDD
codo Emipire to na szczęście będę miał okazję przetestować u kolegi, więc jakoś przeboleję, że nie będę miał własnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 22:54, Jay Z napisał:

Po co skladac zamowienie teraz? Po to, zeby dostac specjalna, dodatkowa jednostke, ktorej
nie bedzie w podstawce. A poza ta wersja, jesli wszystko sie potwierdzi, CD Projekt bedzie
mial w ofercie edycje specjalna, podobna, albo wrecz taka sama, jaka SEGA oglosila niedawno.
Zawsze bedzie mozna zrezygnowac z obecnego zamowienia i wziac edycje specjalna (zmienic
zamowienie).


Rozumiem że np. zamawiając teraz w pre-orderze "E: TW" i płacąc przy odbiorze (gotówką) nie otrzymam tego "specjalnego kodu"? Generalnie nie lubię dokonywania zakupów kartą (bo mam złe doświadczenie) ponadto jest to trochę niewygodne dla mnie bo nie zawsze przebywam w Polsce a moja karta ban. nie jest uwzgl. przez Was stąd wolę płacenie przy odbiorze na jeden konkretny (rodzinny adres) w Polsce.

Kiedy będzie informacja o Edycji specjalnej/Kolekcjonerskiej "E: TW"?

Vojtas

Czepiasz się literówki, im (gram.pl) oczywiście chodziło o Imperium Ottomańskie zwane jeszcze inaczej Osmańskim - ten kraj nosi nazwę Turcji dopiero od czasu nastania rządów Kamal Paszy i czasu republiki czyli po I w. ś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 13:45, Zakrzysiunio napisał:

w tym problem żę moi rodzice patrzą xD jedno tylko gta:sa jakoś się uchowało, (...)
ciekawe, czy seria TW dojdzie do współczesności? konflikt światowy w 2009 r. xDDD
codo Emipire to na szczęście będę miał okazję przetestować u kolegi, więc jakoś przeboleję,
że nie będę miał własnej...


A nie lepiej Ci pokazać rodzicom stronę firmową "Empire: Total War"

http://www.sega.co.uk/empire/index.php?t=EnglishUK

by mogli się... przekonac do tego abyś miał tę grę? PEGi to dziwny wynalazek - dobry i zły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 16:44, strajker napisał:

Rozumiem że np. zamawiając teraz w pre-orderze "E: TW" i płacąc przy odbiorze (gotówką)
nie otrzymam tego "specjalnego kodu"? Generalnie nie lubię dokonywania zakupów kartą
(bo mam złe doświadczenie) ponadto jest to trochę niewygodne dla mnie bo nie zawsze przebywam
w Polsce a moja karta ban. nie jest uwzgl. przez Was stąd wolę płacenie przy odbiorze
na jeden konkretny (rodzinny adres) w Polsce.


A nie wiem jak to jest, ktoś z ekipy gram na pewno odpowie.

Dnia 06.11.2008 o 16:44, strajker napisał:

Kiedy będzie informacja o Edycji specjalnej/Kolekcjonerskiej "E: TW"?


Kiedy będzie wiadomo :) Generalnie można raczej w 100% zakładać, że będzie. Taka jak na zachodzie, albo z jakimś bonusem, jak to często CDP robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz szanowny wydawco CD Projekt :)
Nie żebym narzekał, ale dlaczego Deutschlandy nasze bombowe sąsiady zza Odry dostały od Creative Assembly -pruskiego huzara z trupią czaszką w czarnym mundurze, a my jakąś Hamerykańską jednostkę USS Constitution???

Wiem, czepiam się i może ta hamerykańska fregata będzie molto simpatica, ale to nie zmienia faktu, że skoro Deutschlandy mogą dostać cosik swojego, to chyba i my powinniśmy, a ponoć i gracze z pięknego kraja Oranje też mają dostać swoją - czyli holenderską jednostkę.
No więc jak to jest, że inni mogą, a my nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 16:44, strajker napisał:

Czepiasz się literówki,


Literówka z założenia jest przypadkowa, a biorąc pod uwagę, że błąd popełniono dwukrotnie, wnioskuję, że PR po prostu nie wie, jak się imperium osmańskie zwie.

@ Calsberg

Polski klient się nie liczy dla wydawcy, więc nie będzie nowej jednostki i tyle. Trzeba czekać na moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na edycję kolekcjonerską. Szkoda, że ta gra wychodzi dopiero w 2009 roku, kupiłbym teraz i na święta bym pograł sobie u kuzynki ;/

Ciekawe co dadzą w ek. Muszkiet a może Pieróg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i niby jeśli zamówie teraz dostane specjalny kod na odblokowanie jakieś tam jednostki? nieee dzięki jak grę kupie to jak zwykle pogrzebie w plikach i takie rzeczy odblokuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dlaczego CD Projekt proponuje badziew jankeski (USS Constitution) a nie jakąś polską lub wschodnioeuropejska jednostkę (kod) skoro np. Niemcy dostają niemiecka jednostkę?

Czy ta okładka to już ostateczna wersja polskiej okładki (polskiego wydania)?
No ten tego.... jest po prostu ahistoryczna, bzdurą! - Rosjanie (rosyjska wersja "E: TW") mają pięknego carskiego orła z... XVIII w. a my orła z... XX w. (sic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować