Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ zapowiada drugi dodatek do Warhammera 40,000!

93 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 14:23, Miśkov napisał:

Arclight z moich doświadczen na polach bitew 40 milenium: nie ma rzeczy niezniszczalnych :)


Z tego co wiem Monolith był wytrzymały na wszelką broń typu boltery, rakiety. Bardzo ciężko było go zniszczyć. Tak przynajmniej mówił mi kumpel, który pogrywa w figurkową wersję i ma Necronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 14:27, Puszkin napisał:

No to całkiem możliwe i sprytny chwyt przy tym :]


Tak samo zrobili z karcianką Dark Millenium - pierwszy dodatek nazwali... Winter Assault, do drugiego wrzucili Blood Ravens Space Marines z Dawn Of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz szczerze. Chciałbyś zapłacić za olbrzymi dodatek ze 200-250 zeta, czy kupić też kilka mniejszych dodatków za 50-60 PLN ??? Zresztą niektórym graczom znudziłoby się granie i przechodzenie tylu kampanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni w ogole woleliby nie placic za nic :). Zawsze fajnie poweidziec "A mogliby zrobic taki fajny dodatek, zebym wygrywal na necie i zeby Space Marini mieli taki fajny karabin, jaki sobie narysowalem 5 lat temu na lekcji muzyki w liceum", albo zeby dodatki byly robione charytatywnie. Czlowieku masz na necie materialy do robienia modow, to sobie zrob taki mega dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG . Znakomita wiadomosc W40K:Down of War to jedna z najlepzych strategi w jakie gralem , dodatek Winter Assault byl duzo lepszy od podstawki , jesli wedlug nich 2 dodatek ma byc jeszcze lepszy to naprawde trudno sobie wyobrazic co THQ nam szykuje. Mam nadzieje ze nie bedzie trzeba dlugo czekac na jego ukazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, mam nadzieję, że Relic nie skoncentruje się tylko na ilości zmian ale również na dopracowaniu i zbalansowaniu nowych ras. W końcu DoW to jedna z "dyscyplin" wcg =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki beda wyglodały mapy...? Nadal beda zimowe? Najlepiej gdyby były zimowe, zwykle jak w podstawowej wersji + Jakies nowe. Wiosenne? Wojna na maxa, Trupy sie walaja, a obok krokusiki rosna... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji temaciku o WH 40k. Czy może mi ktoś powiedzieć w której misji WA można sterować lub zobaczyć necronów. gdzieś już coś takiego pisało( nie wiem czy nie na 1-szej stronie tego wątku. zdaje mi się zo coś takiego napisał bambusek). jeśli nie można to sorki za błąd (z mojej głupoty). WA jeszcze nie przeszedłem. z góry dzienks za odp. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:24, Lex napisał:

Przy okazji temaciku o WH 40k. Czy może mi ktoś powiedzieć w której misji WA można sterować
lub zobaczyć necronów. gdzieś już coś takiego pisało( nie wiem czy nie na 1-szej stronie tego
wątku. zdaje mi się zo coś takiego napisał bambusek). jeśli nie można to sorki za błąd (z mojej
głupoty). WA jeszcze nie przeszedłem. z góry dzienks za odp. :]

Na sam koniec obu kampanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pomyslmy, coz oni mogliby tam wstawic... odrazu na mysl nasuwaja sie Nekroni , wdlg mnie to az nazbyt oczywiste. Nie bede bawil sie w proroka, ale procz tego moga byc tez sily Ordo Hereticus (lub mowiac prosciej Witch Hunters... Siostrzyczki, inkwizytorzy etc.) lub tez sily Ordo Malleus (Daemonhunters... inaczej Grey Knights - polecam stronke Games Workshop) ... smiem watpic aby sie pojawili. Coz innego nam pozostalo? Oczywiscie Dark Eldarzy ( i to jest chyba najbardziej prawdopodone, bo ilez mozna dodawac ras przynalezacych do kategorii "ład", a do takich mozna by bylo zaliczyc Tau z tym ich "W imie wiekszego dobra" *bleh*). Co do nowych jednostek... byloby milo, gdyby cos dodalii np: Skorpionow.... hmmm, moze w kampanii dadza nam pograc Templarami, albo chociaz dodza ich jako tlo do akcji, a w zwiazku z tym, byc moze pojawiliby sie Emperor''s Champion/Techmarine jako dodatkowe jednostki ( w tym przypadku ET bylby przegieciem, chociaz...) lub Crusader jako specjalna jednostka... przy czym Crusader bylby *chyba* lepszym pomyslem.Orki... eeee... no wlasnie... przemilcze ich przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:24, Lex napisał:

Przy okazji temaciku o WH 40k. Czy może mi ktoś powiedzieć w której misji WA można sterować
lub zobaczyć necronów. gdzieś już coś takiego pisało( nie wiem czy nie na 1-szej stronie tego
wątku. zdaje mi się zo coś takiego napisał bambusek). jeśli nie można to sorki za błąd (z mojej
głupoty). WA jeszcze nie przeszedłem. z góry dzienks za odp. :]

Tak jak napisal Astmatyk, a ja jeszcze dodam, ze obydwie kampanie maja po 5 misji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem (jestem w 3 misji chaosu i w 2 misji ładu). A wracając do tematu. Mogliby dodać takie jednostki:

Kosmiczni Marines - SPACE MARINE BIKE SQUADRON
--------------------------------------------------------------------------------
Kosmiczni Marines Chaosu - CHAOS HAVOCS lub NURGLE PLAGUEBEARERS
--------------------------------------------------------------------------------
Eldarzy - ELDAR SWOOPING HAWKS
--------------------------------------------------------------------------------
Orkowie - Zzap Gun
--------------------------------------------------------------------------------
Gwardia Imperialna - Rough Riders Squadron

To moje propozycje co wy na to ??? Zamieszczam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować