Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ zapowiada drugi dodatek do Warhammera 40,000!

93 postów w tym temacie

Heh, szczerze się przyznam, że Outfitem aż tak się nie interesuje, ale mi wygląda na taktyczną grę dowodzenia oddziałem, a la X-Com lub Commandos, więc chyba nie pomyliłem się aż tak bardzo, nazywając go strategią? No ale mniejsza z tym - nie mam zamiaru się spierać, bo jak już mówiłem, zbytnio się na Outficie nie znam. Niech więc będzie i strzelanka. Ważne, że na tym samym enginie, co Company of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outfit to taki miks gry akcji z domieszką taktyki. Więc raczej coś w stylu Brothers in Arms. Znając życie będzie więcej akcji niż taktyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesłi chodzi o tereny w nowym dodatku to zapewne będzie to dżungla i "pola Necronów" czyli pustkowie, czarne zimne i tak dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że drugą rasą nie będą Necroni. To, że ich modele są już w grze o niczym nie świadczy - myślę, że Relic i tak stworzyłby je na nowo, tak jak w wypadku IG, by uniknąć komentarzy typu "poszli na łatwiznę". Poza tym wszyscy podejrzewają, że drugą rasą będą Necroni, więc mówienie o Tau a ukrywanie Necronów mija się z celem - powinni zrobić na odwrót.

Oczywiście zakładam, że mogę też być w wielkim błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, dopiero co "wyłudziłem" pieniądze na Winter Assault, a tu już czyha na mnie kolejna pokusa nie do odparcia. :-D Ciekawe kiedy wyjdzie drugi dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wyjdzie drugi dodatek?

Ja przypuszczam że gdzieś tak za ok. 8, 9 miesięcy. Czyli jeszcze sporo czasu.

Jeśli to będą Necroni to się ciesz po przeczytaniu posta Siomilara. Bardzo by się przydała taka mapa na pustkowiu. Brakuje mi właśnie takich map na pustkowiach. Jak gram to przeważnie są gdzieś w zrujnowanych miastach i tam jest mało miejsca i nie ma jak pożadnie rozstawić wojsk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie w trakcie przechodzenia Warhammer40K DoW potem czeka na mnie dodatek a jak skoncze to poczekam jeszcze na wydanie nastepnego dodatku i spewnoscia go zakupie:) Fajnie by bylo gdyby był w Pre-Order''rze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga rasa to albo Nekroni, albo Dark Eldarzy. Potrzeba w końcu dla równowagi "dobrych" i "złych" ras. Tyranidzi w sumie tez mogli by być, ale to mniej prawdopodobne już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawią mmie rasy będe musiał wszystko obadać jak tylko wyjdzie będzie musiał wpaść w moje łapy. Mam nadzieje że będzie tak udany jak Winter Assault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie teraz są dwie nacje: dobro i zło. Powinna dojść nowa nacja, neutralni. Teraz było by najfajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 13:53, Vytrix napisał:

Powinna dojść nowa nacja, neutralni. Teraz było by najfajniej.


W universum W40K nie było "neutralnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 18:35, nozdormu napisał:

a ja czekam na Warhammer FB :P
tam są ciekawsze rasy :) a pzoatym wolę FB od 40k ;]


Zgadzam się z tobą, ja też czekam na Warhammera FB i oszczędzam moje "wirtualne pieniądze":D:D
Szkoda tylko, że w planie wydawniczym ani widu ani słychu, ale czytałem gdzieś że jeszcze w tem roku powinno sie ukazac. pozostaje nam tylko czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować