Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ zapowiada drugi dodatek do Warhammera 40,000!

93 postów w tym temacie

Mam nadzieję że to ostatni ( płatny ) dodatek ,gdyż gracze mają już dość ciągle płacić . Następne rozszerzenia powinny być płatne dla graczy z wersja podstawową i jednym dodatkiem a darmowe dla graczy posiadających komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wychodzi kolejny dodatek, ale oni na nas zbijają kasę ;) Zamiast wydać jeden olbrzymi dodatek z wszystkimi rasami, wydają po kolei po jednym dodatku z jedną/dwiema nowymi rasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 08:40, WorldWar3PL napisał:

Mam nadzieję że to ostatni ( płatny ) dodatek ,gdyż gracze mają już dość ciągle płacić . Następne
rozszerzenia powinny być płatne dla graczy z wersja podstawową i jednym dodatkiem a darmowe
dla graczy posiadających komplet.


Bez sensu? Niby czemu? Co, THQ ma obowiazek pracowac za darmo? "Przepraszamy Was GRACZE, ze ciagle musieliscie placic. Na szczescie poszlismy po rozum do glowy i Dawn of War 2 wraz z 15 dodatkami, nad ktorymi planujemy pracowac bez wytchnienia przez nastepne 5 lat bedzie darmowy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 10:06, Miśkov napisał:

Ja osobiście wolałbym zobawczyć w nowym dodatku tyranidów.


Jak nie zobaczysz w tym, to w następnym na pewno. Relic już dawno wypowiedziało się, że chce przenieść na ekran wszystkie rasy W40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 10:35, mieczyslaw napisał:

zamiast zajmować się jakimś Warhammerem THQ mogłoby się zająć S.T.A.L.K.E.R''EM !!! i znów
będzie z nim jak z DNF :/


Ten "jakiś" Warhammer przynosi THQ kilkakrotnie większe zyski niż może przynieść S.T.A.L.K.E.R. Nie zabija się kury przynoszącej złote jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie obcina się kurze złotych jaj :)
A tak poza tym to ja myśle że drugą rasą będą Necroni mimo że wolałbym Tyranidów albo Dark Eldarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będą chcieli wprowadzić wszystkie rasy, to pewnie można się spodziewać co najmniej jeszcze dwóch dodatków ;) (choć trochę dziwi wybór akurat Tau - jak ktoś napisał powyżej - nie cieszą się sympatią "weteranów"). W sumie drugą rasą muszą być Necroni albo Tyranidzi, bo pozostałe byłyby chyba zbyt podobne do tych już obecnych w grze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

choć trochę dziwi wybór akurat Tau

Do Tau wychodzi niedługo nowy kodeks do bitewniaka - pewnie dlatego. Marketing - komuś spodobaja się w grze komputerowej, może zakupi figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie pewne, że drugą rasą będą Necroni :P W końcu nawet mają już kilka modeli gotowych (kto przeszedł całą kampanię Winter Assault ten wie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować