Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ zapowiada drugi dodatek do Warhammera 40,000!

93 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 20:18, Lex napisał:

Gwardia Imperialna - Rough Riders Squadron


No nie myśle żeby dodali taką jednostke, wyglądają jak tatarzy ;P W tym świcie jeździ się latjącymi pojazdami lub czołgami a nie na koniach... Czy to zdjęcie napewno jest z Warhammer 40.000 a nie z zwykłego Warhammera ?

Dnia 31.01.2006 o 20:18, Lex napisał:

To moje propozycje co wy na to ??? Zamieszczam zdjęcia


Ano fajno ;)
Na lewo są wszystkie armie (ARMIES) http://uk.games-workshop.com/warhammer40000/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci plaguebearers, rough riders i zzap gun to na pewno z Warhammera 40k ? Bo mi wyglądają na figurki z Warhammer Fantasy Battle... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam tą stronkę z niej brałem zdjątka. A ci Rough Riders Squadron z Gwardii to są z WH 40k. Zauważ że ci tzw. "tatarzy" to są uzbrojeni w miecze łańcuchowe (dokładniej ten po środku). Zamieszczam jeszcze link ttp://uk.games-workshop.com/imperialguard/miniature-gallery/16/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wszystko z W40k =] Chociaż mi osobiście nie pasują Ci rough raiders, przecież konia łatwo zranić na takim polu bitwy. Jakby nie mogli przesiąść się na jakieś pojazdy xD Oczywiście nie mówie tu już o samej mechanice tylko klimacie bitewniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tau = 100%...

Necron = 50%
Tyranid = 50%

Tak bym obstawiał, to w sumie chyba jedyne sensowne kombinacje, no chyba że Relic chce wejść z Dark Eldarami. Ale to mało prawdopodobne - to tak mało popularna rasa, że nie przyciągała by ludzi do dodatku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle chodzi o efektowne wejscie, ale skoro juz maja model i teksturki do przynajmniej jednego rodzaju jednostki to pooooo coooo zaczyyynaaac od poczaaaatkuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery to czekałem na ten dodatek od momentu wydania pierwszej części, i prosze jest i to jeszcze TAU moja ulubiona rasa z warhammera 40,000 super się stało : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 08:12, Lex napisał:

Jupiii !!! Oby 2 rasa to byli NECRONI.

następne rasy to , tau necroni, dark eldarzy, deamon hunters, tyranidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle że ja nie pytałem o jakieś rasy tylko chciałem żeby 2-ga rasa z nowego dodatku to byli necroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwosci, jesli zapowiedzi THQ sie spelnia, za jakis czas bedziemy mieli wszystkie rasy w DoW :)..... ale bedzie...... he he he. Mam nadzieje, ze spelnia sie moje przeopwiedzi i DoW stanie sie gra niesmiertelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, niedawno sobie zamówiłem WH 40k DoW + Winter Assault, a tu już prace nad nowym dodatkiem :D
Na pewno będzie warty uwagi. Mam nadzieję, że go zobaczę na swojej półce przed końcem tego roku, bo ta gra jest extra nawet bez żadnych dodatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, jestem mocno zaskoczony.
Po pierwsze, Relic robi już dwie nowe strategie na nowym, znacznie potężniejszym enginie, więc naturalnym rozwiązaniem byłoby skupić się na DoW2 robionym właśnie na tym nowym silniku.
A po drugie, 5 ras musiało stanowić już wystarczająco trudną do zbalansowania kombinację (i stanowi dalej), a co dopiero 7.
Oczywiście nie narzekam. Nawet jeśli wypuszczenie tego dodatku oznaczałoby opóźnienie prac nad nieuniknionym DoW2, to co za tym idzie, DoW2 byłby wówczas bardziej zaawansowany technologicznie i dopieszczony przez producenta z już nieco większym bagażem doświadczeń. Więc jakby nie było - będzie dobrze.

Mam jedynie nadzieję, że ten dodatek naprawi niezwykle w Winter Assault spłyconą (w porównaniu do podstawki) rozgrywkę sieciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tau są najlepsi w walce dystansowej ale w walce wręcz kaszanka.Marzyli mi sie Tau hehe a nowe figurki są piękne sczególnie stealth suit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 17:29, bonan napisał:

znowu nudna strategia

A grałeś w nią przynajmniej, że tak mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 17:29, bonan napisał:

znowu nudna strategia


:/ no faktycznie, znowu nudna dynamiczna, oryginalna, zbalansowana, posiadajaca wiele zroznicowanych ras oraz wspanialy klimat Warhammera 40 000 nudna strategia. Normalnie pociac sie pozna.... lepiej pojde i kupie sobie nie-nudnego Warszawka Racera, tam to sie cos dzieje przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 23:28, Requiemourn napisał:

Przyznaję, jestem mocno zaskoczony.
Po pierwsze, Relic robi już dwie nowe strategie na nowym, znacznie potężniejszym enginie, więc
naturalnym rozwiązaniem byłoby skupić się na DoW2 robionym właśnie na tym nowym silniku.
A po drugie, 5 ras musiało stanowić już wystarczająco trudną do zbalansowania kombinację (i
stanowi dalej), a co dopiero 7.
Oczywiście nie narzekam. Nawet jeśli wypuszczenie tego dodatku oznaczałoby opóźnienie prac
nad nieuniknionym DoW2, to co za tym idzie, DoW2 byłby wówczas bardziej zaawansowany technologicznie
i dopieszczony przez producenta z już nieco większym bagażem doświadczeń. Więc jakby nie było
- będzie dobrze.

Mam jedynie nadzieję, że ten dodatek naprawi niezwykle w Winter Assault spłyconą (w porównaniu
do podstawki) rozgrywkę sieciową.


2? Compoany of Heores na pewno, ale co jest tą drugą? Przecież nie konsolowy Outfit, bo to strzelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować