Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 22:56, WIkitory napisał:

A jednak narazie nie bede mial Kotora2!! bo mi "father" mowi ze moze mi zdupic komp tak jak
Kotor1...co za pech..moze keidy indziej

Gra nie może z żaden sposób "zepsuć" komputera. Ktoś kto tak twierdzi nie wie co mówi.
Natomiast jezeli były problemy z działaniem KotOR1, to z dwójką będą jeszcze większe.
Gry te wymagają dobrego działania sterowników i karty graficznej, a te również dobrej płyty głównej. Odpadają więc do grania wszystkie komputery kupowane w supermarketach, albo i nawet komputery sprzedawane obecnie, w których specyfikacji nie ma podanej nazwy układu graficznego oraz szerokości szyny danych (w bitach) do pamięci układu.

Poza tym obecnie w Polsce KotORa 2 i tak nie można kupić w sklepie. Można, albo na giełdzie internetowej, albo w zagranicznych sklepach internetowych (zwykłych też:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)
Godzina 5 rano a ja wpadłem na pomysł aby przejść KOTOR1.
Teraz tak:
Jakie mody polecacie?
Na pierwszy ogien poszedł mod pewnego człowieka który mi się dziwnie kojaży :P
"Olamagato 2004-2006
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&"
:>
KOTOR był gra za prostą, teraz powinno być lepiej ;)
Mam wersje angielską, jest jakieś spolszczenie w ogole? Jak przechodze gre n-ty razm to lubie sobie jakoś urozmaicić gre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:24, Krystian-03 napisał:

Witam mam pytanie czy jest darmowa solucja do KOTOR 2 ? :P

Jeżeli chcesz rozwiązać wszystkie questy możliwe do załatwienia w całej grze, to nie przechodź planet jedna po drugiej aż do końca (nie odkrywaj gwiezdnych map), tylko często między nimi skacz i rób zadania, dużo rozmawiaj z członkami załogi (nie tylko w statku) i często ich zmieniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gre KOTOR 1 i gdz włanczam pierwszą misje to wszystko jest dookola pikselowate(sreen) wszystkie sterowniki od karty graficznej najnowsze. A moja krta to Geforce 5200. Mi kolega powiedzial zebym ustawil częstotliowść odżwieżanie monitora na 60 ale to też nic nie pomogło. Jak wiecie co jest przyczyną to pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 14:16, Carl92 napisał:

Mam gre KOTOR 1 i gdz włanczam pierwszą misje to wszystko jest dookola pikselowate(sreen) wszystkie
sterowniki od karty graficznej najnowsze. A moja krta to Geforce 5200. Mi kolega powiedzial
zebym ustawil częstotliowść odżwieżanie monitora na 60 ale to też nic nie pomogło. Jak wiecie
co jest przyczyną to pomóżcie.


Może źle się gra zainstalowała i pouszkadzane masz plki tekstur spróbuj przeinstalować. Ewentualnie masz za nowe sterowniki spróbuj jakiejś starszej wersji. Poeksperymentuj z różnymi rozdzielczościami i częstotliwościami może pomoże. Ostattecznie może ci się karta graf przegrzewać ale raczej nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 14:16, Carl92 napisał:

Mam gre KOTOR 1 i gdz włanczam pierwszą misje to wszystko jest dookola pikselowate(sreen) wszystkie
sterowniki od karty graficznej najnowsze. A moja krta to Geforce 5200. Mi kolega powiedzial
zebym ustawil częstotliowść odżwieżanie monitora na 60 ale to też nic nie pomogło. Jak wiecie
co jest przyczyną to pomóżcie.

Wygląda na uszkodzenie gry lub karty graficznej. Jeżeli uszkodzenie nie znika po reinstalacji, to spróbuj zainstalować sterowniki w wersji takiej na jakich gra była testowana przez Bioware - masz te numerki napisane w readme dla Nvidii i dla ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 05:25, Selv napisał:

:)
Godzina 5 rano a ja wpadłem na pomysł aby przejść KOTOR1.
Teraz tak:
Jakie mody polecacie?
Na pierwszy ogien poszedł mod pewnego człowieka który mi się dziwnie kojaży :P
"Olamagato 2004-2006
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&"
:>
KOTOR był gra za prostą, teraz powinno być lepiej ;)
Mam wersje angielską, jest jakieś spolszczenie w ogole? Jak przechodze gre n-ty razm to lubie
sobie jakoś urozmaicić gre ;)


To nawet dziwne, że nie masz spolczonej gry, bo juz dawno, Dawno temu została wydana wersja PL i powinna być w każdym Emipku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 01:51, kidofthekorn napisał:

To nawet dziwne, że nie masz spolczonej gry, bo juz dawno, Dawno temu została wydana wersja
PL i powinna być w każdym Emipku...


W tym nie ma nic dziwnego. Zanim LEM rzucił na rynek wersję spolonizowaną, od dawna w polskich sklepach była dostępna wersja anglo języczna. Sam mam taką w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 17:55, shinian napisał:

> To nawet dziwne, że nie masz spolczonej gry, bo juz dawno, Dawno temu została wydana wersja

> PL i powinna być w każdym Emipku...

W tym nie ma nic dziwnego. Zanim LEM rzucił na rynek wersję spolonizowaną, od dawna w polskich
sklepach była dostępna wersja anglo języczna. Sam mam taką w domu:)


To wszystko tłumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co jest ze stronką kotor2.pl, już od czterech dni nie działa i spolszczenia do KOTOR 2 też nie można zaktualizować. Będę wdzięczny za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam karte Geforce Gigabyte 7600 GS 256mb 128bit. Ostatnio mam gre Star Wars Kotor(pierwsza cześć)
I patrze w opjci wykryj sprzęt pokazuje, ze moja karta nie spełnia wymaganych zaleceń.

Czy ta karta to nie jakiś niedoróbek czy poprsotu słaba jest. Bo jak wszystko ustawie na maks w tej grze to sie leciutko przycina. A w innych grach bardizje wymagajacych. np;Far Cry, Kroniki Riddicka, Call of Juarez tak nie ma.

Mógłby mi ktoś to wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować