Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Sorry za dubla, ale: jak instalowałem grę, to zostawiłem na pasku instalacji i poszło. A teraz patrzę, że na instrukcji jest cd-key. Wtf? oO Instaluję jeszcze raz, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę bez przeszkód odsprzedać używaną grę z GfWL z użytym cd-keyem,czy jak steam,że gra jest przypisana do konta,i nie można jej i zainstalować na innym koncie i odsprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 16:56, bobobo napisał:

Mogę bez przeszkód odsprzedać używaną grę z GfWL z użytym cd-keyem,czy jak steam,że gra
jest przypisana do konta,i nie można jej i zainstalować na innym koncie i odsprzedać?


Gra jest raczej przypisana do konta
w ub.roku kolega kupił tanio EK " Batman AA " i źle założył konto na GFWL,musiał kupić drugi egzemplarz a pierwszy mi odsprzedał - nie po grę,bo tę posiadam od dnia premiery,tylko po to,żeby mieć EK - za trzy dychy się opłacało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 16:59, Harrolfo napisał:

To zależy od gry.


A mógłbym kupić używanego Batmana Arkham Asylum i odsprzedać Steet Fighter IV i wszytko by było cacy,i żadnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy odpowiedni temat, ale czy mogę zmienić konto niepełnoletniego na konto dla dorosłego na xbox.com bez posiadania konsoli X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ja mogę sobie zobaczyć kiedy zdobyłem osiągnięcie (data)

A czy można zobaczyć datę zdobycia osiągnięcia przez inną osobę? Czy tylko widzimy czy ktoś zdobył to osiągnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co zrobić, jeśli przy próbie logowania wyskakuje błąd, że mój region jest nieobsługiwany? Mam tak w Arkham City i w każdej innej grze mogę się bez problemu zalogować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 21:14, Ecko09 napisał:

Jakieś pomysły co z tym zrobić?


Na wstępie jedna rzecz: nie jestem pewien mej rady.

Miałem identyczny problem z 1,5 - 2 lata temu (z Gta IV), wydaje mi się, niestety pamięć zawodzi, iż pomogło zainstalowanie najnowszej wersji GFWL. Zainstalowanej ręcznie, pobranej z ich, bo program nie raczył się sam zaktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 17:17, vonArnold napisał:

>


Mam najnowszą wersję ,zainstalowałem ją poprzez inną grę. Co ciekawe, gdy wyłączę xfire to loguje mnie bez problemu, natomiast, gdy xfire mam włączone to nie mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym live. Nie mogę się zalogować na swoje konto nie wiem czemu.
Błąd 8015403A
Proszę o pomoc, chociaż na stronie tego cholerstwa mogę normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować