Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2011 o 12:11, TTBoS napisał:

Takie pytanko można jakoś zmienić kraj z UK na PL ? czy trzeba zakładać nowe konto na
Polskę ?


Można zmienić. Logujesz się tu: http://live.xbox.com/pl-PL/MyXbox. Wchodzisz w Mój Xbox ->Konta. I tam masz opcję "Zarządzaj Regionem Konta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 13:57, Ecko09 napisał:

Można zmienić. Logujesz się tu: http://live.xbox.com/pl-PL/MyXbox. Wchodzisz w Mój Xbox
->Konta. I tam masz opcję "Zarządzaj Regionem Konta".


Hehe tak to mi się udało po chwilowej zabawie z tym wytworem Microsoftu znaleźć 10min po napisaniu wiadomości ale już nie chciałem spamować info że znalazłem.

Ale za to mam inne pytanie odnośnie tagu gracza ponieważ na stronie http://www.xbox.com/pl-PL/ jest napisane krok po kroku ale dla konsoli xbox 360 której nie mam ;D

Niby w grze Bulletstorm (PC) po wejściu w Game for Windows> Edycja konta gracza>Tag gracza jest też ta opcja od tagu ale kiedy na to klikam wywala błąd nie można pobrać informacji z usługi LIVE. Spróbuj ponownie później + kod błędu ale już tak 2 dzień to samo jest ;D

Więc teraz o co tutaj biega czy bez konsoli tego się nie da zmienić czy trzeba pisać do Microsoftu o zmianę tego tagu ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 02:25, TTBoS napisał:

>


Z poziomu gry chyba nie da się zmienić, musisz to zrobić na Xboksie (ewentualnie na tej stronce). Ale jest jeden problem, jak chcesz zmienić tag musisz wykupić 800 czy ileś tam MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 10:10, Ecko09 napisał:

> >

Z poziomu gry chyba nie da się zmienić, musisz to zrobić na Xboksie (ewentualnie na tej
stronce). Ale jest jeden problem, jak chcesz zmienić tag musisz wykupić 800 czy ileś
tam MS.


No nic pobawię się tym ale coś mi się widzi że tego bez konsoli nie zrobi bo na tej stonce nic i nigdzie nie ma o zmianie tagu na stronie wszędzie są odnośniki jak to zrobić ale na konsoli ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja 3.3.24.0 działa mi elegancko, ale kiedy chcę się zalogować to każe mi pobierać update, więc mogę grać tylko offline. Chcę jednak pograć w co-opie i kiedyś grałem, ba, u kolegi, z którym chcę grać wszystko działa idealnie na najnowszej wersji GfWL, a u mnie... Cóż, po pobraniu ze strony wersji 3.4 (bo automat mi nie chciał zupdejtować) gra nie działa. Crash po włączeniu i tyle... Jedyna różnica między nami to to, że on ma Win7, a ja XP. Ktoś miał coś podobnego? Albo wie jak temu zaradzić i zrobić, żeby mieć ciasto i zjeść ciastko, tj. mieć najnowszą wersję GfWL i jednocześnie móc na niej grać? Help mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta usługa jest płatna? Przy rejestracji wyskoczyło mi pytanie w rodzaju czy zgadzasz się na opłaty czy coś takiego. Czy jest ona konieczna do gry w mullti w modern warfare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 11:08, jarekao napisał:

Czy ta usługa jest płatna? Przy rejestracji wyskoczyło mi pytanie w rodzaju czy zgadzasz
się na opłaty czy coś takiego. Czy jest ona konieczna do gry w mullti w modern warfare?


Nie jest płatna, a w Modern Warfare jej w ogóle nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 20:56, b_boy4 napisał:

MAM PROBLEM Z FALLOUT 3 GAME OF THE YEAR EDITION PL
NIE DZIAŁA USŁUGA LIVE,CO ROBIĆ?

W Polsce jest niedostępna usługa Live w Fallout 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 20:56, b_boy4 napisał:

MAM PROBLEM Z FALLOUT 3 GAME OF THE YEAR EDITION PL
NIE DZIAŁA USŁUGA LIVE,CO ROBIĆ?


W Polskiej wersji Fallouta 3 ta usługa została wycięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 07:31, b_boy4 napisał:

Prosiłbym żeby ktoś napisał mi jakie gry na PC chodzą w polsce na GFW LIVE.
Pomijając resident 5 i gearsów, bo te posiadam.


Live jest już w Polsce dostępny od kilku miesięcy, więc poza Falloutem 3 nie powinno być problemów z żadną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się, że wam w ogóle Fallout 3 odpalił. U niektórych (w tym mnie) próba odpalenia kończyła się serią blue screenów, a to dlatego że cenega zmieniła zabezpieczenia na inne.
W rezultacie też utrudnia (uniemożliwia nawet) odpalenie gry na nowszym systemie niż Windows XP, zresztą był nawet o tym temat w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 10:23, Shadover napisał:

Znam sztuczkę, która sprawia, że w Fallout`cie 3 GFWL się pojawia ;]
Ale tylko tryb offline, bo CD-keya do tej gry w polskiej wersji nie ma.



Bardzo bym prosiło rade jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 13:57, SpecShadow napisał:

Cieszcie się, że wam w ogóle Fallout 3 odpalił. U niektórych (w tym mnie) próba odpalenia
kończyła się serią blue screenów, a to dlatego że cenega zmieniła zabezpieczenia na inne.
W rezultacie też utrudnia (uniemożliwia nawet) odpalenie gry na nowszym systemie niż
Windows XP, zresztą był nawet o tym temat w CDA.



Ja mam winde 7 i bez problemu.Tylko ten qrewski LIVE wcieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować