Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dobra pisze że koniec aktualizacjii, resetuje włączam SF4 pisze znowu. Włączam klienta Games for windows pisze że musze sciągnąć aktualizację i daje linka. To sciągam wszystko dobrze, włączam SF4 i jest błąd "nie wysyłaj"


CO JEST KURNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 21:46, zakowicz napisał:

CO JEST KURNA!

Napiszę tak.. mamy weekend, próbuj dalej. Jak nie będzie poprawy, przedzwoń do M$.PL (numer znajdziesz na stronie LIVE), wyjaśnij sprawę.. na bank pomogą.

PS. Rankiem dostałem maila od działu LIVE.PL z upominkiem - pad do avatara(LOL), którego notabene nie mogę skonfigurować, bo usługa jest niedostępna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 21:46, zakowicz napisał:

CO JEST KURNA!


Microsoft.. ot co. Ja już się wypiąłem na Live. Głupota, która do niczego mi nie jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 22:09, HumanGhost napisał:

Microsoft.. ot co. Ja już się wypiąłem na Live. Głupota, która do niczego mi nie jest
potrzebna.

Spoko oko, zapewniam Cię że działa.. miałem identyczne problemy co Ty, przeprowadziłem dokładną rejestrację na X360 LiVE i MSN, co sie dało skonsultowałem z biurem obsługi M$.. skoro wydałem kasę na tytuły z GfWL, to nie ma opcji bym z tego miał nie korzystać w pełnym wymiarze ..i usługa działa :) Jedyny problem obecnie to ten o którym wspomniałem wyżej - brak avatara.. aha, i na stronie x360 LiVE nie wyświetla mi okładek zarejestrowanych gier, that''s all ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 22:22, deusER4 napisał:

Jedyny problem obecnie to ten o którym wspomniałem
wyżej - brak avatara.. aha, i na stronie x360 LiVE nie wyświetla mi okładek zarejestrowanych
gier, that''s all ;)


Możesz z poziomu dowolnej gry (obsługującej GFWL) po zalogowaniu do GFWL przejść na stronę edycji GamerTaga (Tag Gracza)? (klikasz w GamerCard potem w "edytuj profil gracza" i ostatecznie w "Tag gracza") Czy pojawia Ci się błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, wciąż nie mogę uwierzyć.. Udało się skłonić GfWL do działania. Wreszcie mogę się zalogować w grach. :D
Jupi! Zadziałał ostatni z moich pomysłów na temat tego dziadostwa. Okazało się, że mój router blokował Live w czasie gier traktując to jako swojego rodzaju próbę włamania na mój komp w trakcie uruchomienia aplikacji, czyli gry.. Normalnie nie wiem co routerowi strzeliło do głowy. Może dlatego, że jest dosyć stary i nie nadąża za nowymi aplikacjami. Niemniej trzeba było ręcznie skłonić go do wprowadzenia wyjątku dla aplikacji. Mam nadzieje, że teraz już problemów nie będzie.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 09:17, Chrronnos napisał:

Możesz z poziomu dowolnej gry (obsługującej GFWL) po zalogowaniu do GFWL przejść na stronę
edycji GamerTaga (Tag Gracza)? (klikasz w GamerCard potem w "edytuj profil gracza" i
ostatecznie w "Tag gracza") Czy pojawia Ci się błąd?

Błąd.
Sprostuję tylko że nie dostanę się do LIVE z poziomu każdej gry.. właśnie przed chwilą okazało sie że uruchomienie GfWL online w GTA4 wymagało aktualizacji usługi, następnie instalacji wcześniejszego patcha (ver. 1.004), co w następstwie sprawiło że gra przestała uruchamiać sie w ogóle, bo LIVE nie współgra teraz z Social Club. Uruchomienu GfWL poświęciłem cały wtorek (rejestracje, telefony do centrum pomocy M$), dopiero w środę rano udało sie połączyć z poziomu F12010, po prostu, jak dzień wcześniej nic nie mogłem, tak w środę samo się uruchomiło.. taka sytuacja nie ma wytłumaczenia!
Kolejna sprawa, to ta z upominkiem do avatara którego nie ma, i to co przed chwilą, znaczy niemożność włączenia GTA4.
Czy cokolwiek z tego co od tygodnia napotykam w GfWL ma wytłumaczenie..? NIE ! Czy trzeba pisać jak polski klient jest traktowany..? NIE ! ..ale usługa działa :D

:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ręcznej aktualizacji Live''a? Chciałem pograć w Gears of War ale za każdym razem po ściągnięciu aktualizacji wyrzuca mnie na pulpit i nic się nie dzieje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jęsli ktoś ma problem z GFW to zainstalujcie najnowszą przeglądarke od mc a następnie dokonajcie aktualizacji GFW i zalogujcie się wcześniej akceptując regulamin na xboks live. Mi zadziałallo po tych kombinacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh zainstalowałem ręcznie najnowszego Live''a i już nic nie działa... Jak przed aktualizacją mogłem sobie pograć(tylko bez save''a), tak teraz nie mogę w ogóle profilu wybrać. Nie działa ani przycisk w menu, ani jak F1 wcisnę, ani jak Home - po prostu co nie zrobię to nic się kompletnie nie dzieje. Robiłem reinstal Gears of War, reinstal Live''a ale nic mi to nie daje. Ktoś ma jakiś pomysł co można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

800 MSów przyszło... coś ciekawego da się kupić za to? Jakiś dodatek/małą grę?
Jest możliwość zmiany danych osobowych, czy polityka M$ nie przewiduje na to miejsca?
Ps. Tak przeglądając rzeczy, dodatki to same na xpudło jest, nie mogłem dopatrzeć się na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 18:32, igor8472 napisał:

Ja bym trochę poczekał ,praktycznie co tydzień są promo i zniżki dużych gier na 800MSP.

Dobra nowina, na PC także? Zakładam, że ktoś tutaj będzie informował o takich rzeczach.

Teraz byłoby miło jakby ktoś odpowiedział na to drugie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie o gry GoD na PC mi chodzi. Za 800 mSP kupiłem swego czasu Dark Void, Battlestations Pacific, obniżki innych gier jak Dirt 2 czy GTA 4 też były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować