Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2010 o 19:38, kuba9876543210 napisał:

Ja mialem zalozone konto juz prawie rok temu i nie zostaly mi przyznane te punkty. Wiadomo
kiedy je dostane? :P

Ale na jaki kraj?
11-go live w Polsce wystartował? Jak wiem to mają na to z 30 dni, niektórzy to dawno dostali, inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Zrobiłem aktualizację GFWL i teraz zamiast takiej białej ramki mam czarną i nie moge się zalogować.
Dawno z tego nie korzystałem i nie wiem o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 15:25, Miniu napisał:

Zaloguj sie na strone Xbox live tam gdzie jestes zarejestrowany i zaakceptuj nowy regulamin.


Ok, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupowałem używkę GTA IV, to sprzedawca podał mi swoje passy do konta GfWL i RSGC, a pomimo tego mogłem do obu z nich założyć nowe konto i grać normalnie. Pamiętam też, że musiałem robić konto na xbox.com, na którym mam achievy z GTA IV i Gears of War. Teraz chciałbym zrobić nowe konto GfWL i tu moje pytania:

1. Czy muszę robić nowe konto także na xbox.com?
2. Czy gry są w jakiś sposób przypisywane do konta? Będę mógł normalnie grać w GTA IV i GoW-a na tym samym keyu, na którym grałem na starym koncie?

Trzeciego pytania zapomniałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 19:26, igor8472 napisał:

Kont GfWL/xbox to jedno i to samo, konto do windows live i tak zakładasz na xbox.com.
Gry nie są do konta przypisane.

a jeśli sprawa ma sie tak że konto GfWL przechrzciłem z offline na online po 10 listopada, a Social Club nie kuma tego zabiegu i nie idzie (interweniowałem już u M$, Cenega każe czekać juz drugi tydzień i nic) obu ze soba połączyć, to czy mogę załozyć drugie konto Social Club na wcześniej zarejestrowany key GTA IV? (gra była reinstalowana i patchowana do odpowiedniej wersji, GfWL po przemianowaniu na online aktualizowany również)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem na forum.
Słyszałem o wprowadzeniu PL Xbox live, a co z games for windows?
Można założyć konto na PL? Można grać online itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie się normalnie logować na swoje konta w GfWL? Mi podczas pierwszego od dawna uruchomienia gry obsługującej ten moduł(Kane & Lynch) podczas próby zalogowania się online wyskakuje błąd(uprzedzając pytania; nie czyniłem żadnych kroków z migrowaniem konta).
EDIT. Już wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko, miałem na koncie live(PC) trochę punktów za achievki z Gears of War, w wiadomościach dostałem kod na 800 punktów i po wbiciu go na koncie wyświetla mi się właśnie tyle punktów, w pierwszym momencie pomyślałem, że to punkty nie związane z achievkami ale przed chwilą pograłem w Kane & Lynch i dodało mi następne 40 punktów, co w takim razie stało się z punktami które już miałem na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować