Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Wszystkie nowsze gry wydane przez MS mają od razu wszystkie języki, można kupić VP w UK a i tak bedzie PL. Druga część pytania; allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 21:04, igor8472 napisał:

Wszystkie nowsze gry wydane przez MS mają od razu wszystkie języki, można kupić VP w
UK a i tak bedzie PL. Druga część pytania; allegro.pl

Widzisz nie jest tu tak wesoło bo MS się przyznał że wydał swojego czasu VP po polsku bez kodu GFWL i ponoc ta gra jest po 17 listopada 2010 rozpowszechniana juz z tym kodem ale MS nie jest w stanie mi wskazac od kwartału gdzie mozna taka nabyć i jak ja rozpoznac... lipa bo mam VP z allegro i bez kodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 21:29, igor8472 napisał:

Na pewno? Miałem VP 2 razy w tym raz wydanie PL z kodem i grałem w nią dużo wczesniej
jak 17 listopada...

w ramach rozwiazania sprawy dostalem darmowa gre w ramach rekompensaty od ms więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 18:01, Indrid_Cold napisał:

w ramach rozwiazania sprawy dostalem darmowa gre w ramach rekompensaty od ms więc...


Darmową grę czyli jaką? Viva Pinate? Ja już dawno kupiłem VP i nie miałem kodu gfwl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 20:55, Archi155 napisał:

Darmową grę czyli jaką? Viva Pinate? Ja już dawno kupiłem VP i nie miałem kodu gfwl.

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Instaluje GTA Episodes FlC na PC i teraz szuka mi na kompie Games for Windows Live grube 15 minut. Dysk mam nowy, więc wszystkie gry od nowa instaluje i mam problem teraz. Co mam robić ? Proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 22:45, igor8472 napisał:

Program - klienta GfWL oczywiście zainstalowałes?


Zaczynam instalacje wszystkiego od nowa. Na pierwszy ogień poszło GTA Episodes nie miałem Games for Windows prze instalacją, ale teraz już normalnie mam na dysku. Gra mi się skończyła instalować, a i tak pisze Installing Games for Windows - LIVE components ...

EDIT: Scoial Club zainstalowane normalanie, tylko te cholerne Games for Windows jakby się zawiesiło na końcu instalacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż chce pograć w DoW II, założyłem konto, i gdy się loguje wyskakuje coś takiego: ''Microsoft.GamesForWindows.XLiveServices.LiveIdWrapper.IDCRLException''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 09:49, The_Nemezis napisał:

Ja bym ściągnął najnowszą wersję.


A jeśli mogę wiedzieć to skąd mogę ściągnąć tą wersję ? ;D Nie ogarniam tego GfW, jak miałem wcześniejszy dysk to miałem GTA IV na nim i wszystko ładnie chodziło, a ja teraz chcę na nowym dysku zainstalować GTA EfLC to jest ciągle jakiś problem. Proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 15:33, Antek100100 napisał:

Jak ja to całe g**** kocham!! ekhm....


U mnie to cudo zawsze mija po paru godzinach(ewentualnie następnego dnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować