Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 20:27, Jarys napisał:

Na szczęście Polacy tym razem wygrali.
A jeśli chodzi o atmosferę w Spodku to moim zdaniem nie do powtórzenia. REWELACJA


każdy mecz ma inną atmosfere ale zawsze jest .... hmm jak to nazwac ?? wspaniały doping kibiców nie ważne czy przegrywamy czy wygrywamy :D


P.S
A ktoś wie kiedy jest kolejny mecz z Bułgaria ?? w sobote o 7-mej jest czy sie myle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:28, Phantom Lord napisał:

Ja mowie ze bedzie 3:1 oczywiscie dla naszych ^^

Również mi się wydaje najbardziej prawdopodobny taki wynik. Skoro już mowa o obstawianiu to ja to widzę tak:

Przerwy generalnie nam nie służą przez co pierwszy set lub nawet dwa mogą nie pójść nam po naszej myśli. Po przegranym jednym lub dwu setach nasi przebudzą się i wygrają 3:1 lub 3:2. W drugim półfinale Brazylia zlekceważy trochę Serbów przez co wygra im się wygrać pierwsze dwa sety. W trzecim Brazylia wygra, jednak w czwartym Serbowie pokażą swój charakter i wygrają 3:1. W meczu finałowym nasi trochę zlekceważą Serbów przez co przegrają pierwszego seta. W drugim po zaciętej walce wygramy. Trzeci set będzie wyrównany i minimalnie wygrają Polacy. W czwartym secie Serbowie generalnie trochę się wyczerpią przez co wygramy całe spotkanie 3:1. W meczu o trzecie miejsce swoją wyższość zdecydowanie pokażą Brazylijczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:47, Golem napisał:

euforii dzisiaj nasi stracą koncentrację i przegrają. Więc napisałem wynik obiektywnie wg.
mojego zdania.

sorki za emocjonalna reakcję:-)
a napisałeś chyba raczej subiektywnie. tak jak ja zareagowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 22:21, Phantom Lord napisał:

hehe, widzę, że już masz tutaj całą "strategię" opracowaną :D

nie sadze,żeby bułgarzy urwali nam seta. oni są w stanie zagrać dobrze, ale na to będziemy przygotowani. ale nie są w stanie wytworzyć takiej presji jaką udało się stworzyć rosjanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 22:38, jaceloth napisał:

nie sadze,żeby bułgarzy urwali nam seta. oni są w stanie zagrać dobrze, ale na to będziemy
przygotowani. ale nie są w stanie wytworzyć takiej presji jaką udało się stworzyć Rosjanom.

Nie są w stanie nam zagrozić ?! Przecież to walka o finał, dadzą z siebie wszystko, tak samo jak i my. Tutaj nie będzie kalkulacji, każdy będzie walczył o zwycięstwo, więc taka lekcewaga mnie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 08:14, paweusz napisał:

Nie są w stanie nam zagrozić ?! Przecież to walka o finał, dadzą z siebie wszystko, tak samo
jak i my. Tutaj nie będzie kalkulacji, każdy będzie walczył o zwycięstwo, więc taka lekcewaga
mnie dziwi.

Też tak myślę. Przecież Bułgarzy to bardzo dobra drużyna i nie miał bym pretensji do naszych gdyby po zaciętej walce przegrali. W tym meczu mogą dziać się rzeczy nieprzewidziane i zaskakujące. Trzeba będzie postawić wszystko na jednąkartę i spróbować zaatakować i wygrać.
Jeżeli byśmy wygrali z Bułgarami to finał, który może będzie z Brazylią będzie najcięższą przeprawą w tych mistrzostwach. Ale w naszych trzeba wierzyć.
Więc: DO BOJU POLSKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to nie piłka nożna. Wtedy byśmy pewnie przegrali, a tak mamy szansę :-)

Niezależnie od wyniku nasza drużyna już pokazała klasę i za to należą im się szczere gratulacje. Teraz niech dadzą z siebie jeszcze trochę i spróbują ugrać jak najwięcej. A jak się nie uda, to trudno. I tak są wielcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:49, HumanGhost napisał:

http://sport.onet.pl/0,1256559,1442712,wiadomosc.html

Kolejna wpadka organizatorów. Jeśli nastepne mistrzostwa też będą w Japonii to szkoda gadać.
Nie powinni juz dostac możliwości ich organizacji. To cyrk jakiś a nie profesjonalne zawody.


No ładnie żeby tak traktować półfinalistów... brak słów

Mam nadzieję, że w 2010 r. Japonia już nie będzie organizować MŚ i innych mistrzostw w siatkówce…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu brakuje mi słów. :/ Ja bym tego cyrkiem nie nazwał, ponieważ w cyrku czasami jest nawet fajnie (i jest jakaś rozrywka), a to jest żałosne. Według mnie Japończycy powinni zostać surowo ukarani i MUSZĄ utracić możliwość organizowania kolejnych mistrzostw. Oby coś się udało załatwić tymi protestami.

Mam pytanie: Czy mecz Serbia - Brazylia w sobotę o 4:30 naszego czasu będzie można gdzieś obejrzeć? Albo czy zna ktoś adres strony, na której będzie relacja z meczu? Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba! Jeśli wszystkie reprezentacje składaja protest to nie może się inaczej skończyć jak karą dla organizatorów. Nie wyobrażam sobie aby Japonia ponownie organizowała mistrzostwa. No bo - organizacja denna i zainteresowanie marne.

Nie wiem czy mozna gdzieś obejrzeć. Też szukałem ale nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jutro wstaje o 4:30 żeby obejrzeć oba mecze.
Kawa będzie się lała strumieniami :D Będzie ciężko wygrać, ale trzeba się postarać
Polska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam canal+. Może ktoś wie gdzie mógłbym obejrzeć ten meczyk w tv? Jesli nie będzie możliwości to może ktos wie gdzie w necie będzie można go obejrzeć? Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować