Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Naprawdę wielkie gratulacje dla naszych siatkarzy :D ! To, co przed turniejem było jedynie nieśmiałym marzeniem dziś jest już niezaprzeczalnym faktem - mamy medal MŚ! Gdy stosunkowo gładko wygraliśmy pierwszego seta i prowadziliśmy w drugim 15:9 wydawało się, że Bułgaria już nie podniesie się z kolan... ale wtedy pojawił się Yordanov, my zaczęliśmy popełniać sporo błędów, zbyt często posyłaliśmy piłki w aut i efektem tego był przegrany drugi set :/ . W trzecim Bułgarzy prowadzili 23:21, lecz na szczęście karta znów się odwróciła i to my po zdobyciu czterech kolejnych punktów wygraliśmy ta częśc meczu. W czwartym secie przez większość czasu utrzymywaliśmy 2-3 punktową przewagę nad rywalami, a atak Wlazłego dał nam upragniony finał :D ! To tak w skrócie o meczu.

Widać, że Polacy czuli presję tego spotkania (w sumie nie dziwne ;) ) i w dodatku nie mieli wcześniej styczności z tą halą, co pewnie było główną przyczyną przestojów i błędów w grze. Bułgarzy również postawili wysoko poprzeczkę, osiągając przewagę pod koniec drugiego i przez większość trzeciego seta. Jeśli jutro nasi reprezentanci nie będą denerwowali się stawką meczu i zachowają odpowiednią koncentrację przez cały czas to mogą powalczyć jak równy z równym z realna szansą na końcowy triumf. W przedzień finału najbardziej martwi mnie kontuzja Gacka - http://sport.onet.pl/0,1256559,1443719,wiadomosc.html :/ . Mam nadzieję, że mimo wszystko będzie on mógł zagrać, gdyż jakby nie patrzeć jego brak byłby dla nas osłabieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 14:02, jaceloth napisał:

przed nami gra japonia, więc zapowiadają, że finał może opóźnić się o ok. 45 min, nawet do godziny


Nie no. Aż takich wałków to chyba japończycy nie odstawią, bo to by był precedens na skalę światową. Najważniejszy mecz siatkarski od kilku lat się opóźni, tylko dlatego że gospodarze muszą mieć dłuższe przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 09:39, Kukowsky napisał:

Dzisiejszy mecz wygraliśmy, ale nie można powiedzieć żebyśmy ten mecz zagrali kapitalnie. Popełnialiśmy
zbyt dużo własnych błędów i nie potrafiliśmy wykańczać kontr. To podczas meczu z Brazylią może
się zemścić. Brazylia rozkręciła się na dobre w tym turnieju i wykorzystują każdą słabą stronę
przeciwnika, więc naprawdę Polacy jutro jeśli chcą zdobyć złoto muszą wznieść się na wyżyny
(a nawet góry) swoich możliwości. Na pewno mamy medal i to jest i tak największy sukces od
dawna w polskiej siatkówce i to jest ważne.


Brakowało mi właśnie takiej stonowanej wypowiedzi ;P
Faktycznie, błędów sporo, ale turniej to turniej - trochę już trwa, a i stawka rośnie. To ostatnie martwi mnie szczególnie - w końcu dla Brazylii do będzie "po prostu" finał, a dla nas pierwszy taki mecz od niepamiętnych lat (no chyba, że weźmiemy pod uwagę mecze młodzieżówek). Nie podoba mi się też komentarz "jestesmy wicemistrzami świata" w ustach niektórych z zawodników... nie lubię takiego minimalizmu.

Ale najgorsze jest to, że jutro najprawdpodobniej meczu nie obejrzę :/
Jakby nie mogli dać normalnie na 7 rano... &*%^!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:32, .Darnok napisał:

Nie podoba mi się też komentarz "jestesmy wicemistrzami świata" w ustach niektórych z zawodników... nie
lubię takiego minimalizmu.


Taki komentarz padał głównie z ust dziennikarzy, zwłaszcza tego gościa z Polsatu (zapomniałem nazwiska ;P ), który prowadził wywiad tuż po meczu półfinałowym ze Świderskim, Plińskim i Kadziewiczem. To samo Wanio w studiu, jakby mistrzostwa już się skończyły :/ . Sami zawodnicy używali tego zwrotu o wiele rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 08:50, speedraid napisał:

Przepraszam, czy ktoś wie gdzie i o której godzinie będzie leciał mecz Polska - Brazylia,
bo nie mogę znaleźć ;/


Panie Delegacie,zameldować się przed telewizorem o 11:30 i włączyć kanał Polsat.Spocznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 08:50, speedraid napisał:

Przepraszam, czy ktoś wie gdzie i o której godzinie będzie leciał mecz Polska - Brazylia,
bo nie mogę znaleźć ;/

Na Polsacie Sport i chyba na Polsacie zwykłym o 11.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest transmisja na Polsacie zwykłym, więc nie panikuj. :) Chyba, że się mylę, ale z tego co widzę to na Polsacie już od 6:00 studio siatkarskie, więc jak pokazali mecz o trzecie miejsce to finałowy chyba pokarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 09:01, Kukowsky napisał:

Z tego co wiem to jest transmisja na Polsacie zwykłym, więc nie panikuj. :) Chyba, że się mylę,
ale z tego co widzę to na Polsacie już od 6:00 studio siatkarskie, więc jak pokazali mecz o
trzecie miejsce to finałowy chyba pokarzą.


Na zwykłym na bank??Gdzie to można sprawdzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, głupi onet. Kurde spojrzałem po poście pro evo na program w onecie jak zwykle a tam nie ma MŚ... normalnie już zawału dostawałem, ale jeszcze na oficjalną Polsatu zerknąłem i jest... 11:30 finał :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 08:59, pro evo napisał:

kurw...jest tylko na polsacie sport :((( A ja go niemam:((((Będzie jeszcze gdzieś transmisja??Muszę
to oglądność!!

Jak nie masz cyfrowego polsatu, to mecz możesz obejrzeć na serbskim kanale RTS SAT z satelity

Źródło: http://www.tactics-center.ovh.org/forum/viewtopic.php?p=90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować