Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Polska vs Serbia 3:0 fantastyczny mecz naszej drużyny. Za 2 dni półfinał z Bułgarią. Jeżeli zagramy tak jak z Serbami powinniśmy wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 09:25, Igor FCBayern napisał:

BTW jaki jest teraz wynik, bo nie mam teraz dostępu do TV?


Jeśli masz dostęp do sieci, to zawsze możesz uruchomić wp.pl, albo onet.pl i w trakcie takich meczy leczy relacja na żywo. Co prawda to tylko namiastka prawdziwej transmisji, ale przynajmniej człowiek zna wynik na bieżąco.

Mecz się właśnie skończył. Wygraliśmy 3:0, przy czym dwa ostatnie sety gładko do 19.
W finałach trafiamy na Bułgarię, a Serbowie na Brazylię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest cacy. Ciekawe co nasi pokażą w meczu z Bułgarami. Ci jakoś radzą sobie naprawdę nieźle. Poczekamy zobaczymy (i im dowalimy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 09:35, pkapis napisał:

> BTW jaki jest teraz wynik, bo nie mam teraz dostępu do TV?

Jeśli masz dostęp do sieci, to zawsze możesz uruchomić wp.pl, albo onet.pl i w trakcie takich
meczy leczy relacja na żywo. Co prawda to tylko namiastka prawdziwej transmisji, ale przynajmniej
człowiek zna wynik na bieżąco.

Mecz się właśnie skończył. Wygraliśmy 3:0, przy czym dwa ostatnie sety gładko do 19.
W finałach trafiamy na Bułgarię, a Serbowie na Brazylię.

No to, cytując Jarysa, KOSMOS :)) Wiedziałem, że rozwalimy SiC, ale nie przypuszczałem, że do zera i w tak widowiskowy sposób! Ale będą jaja, gdy Polska będzie mistrzem świata :P Z każdym meczem coraz bardziej w to wierzę. Wiadomo kiedy rozwalamy Bułgarów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nasi górą! Piękna wygrana. Pierwszy set z problemami, ale pokazaliśmy znów jak jesteśmy mocni psychicznie. Dwa pozostałe łatwo wygraliśy do 19-tu. Pozostaje czekać na półfinałowy pojedynek z Bułgarami a potem juz tylko finał. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 09:44, HumanGhost napisał:

Hehehe nasi górą! Piękna wygrana. Pierwszy set z problemami, ale pokazaliśmy znów jak jesteśmy
mocni psychicznie. Dwa pozostałe łatwo wygraliśy do 19-tu. Pozostaje czekać na półfinałowy
pojedynek z Bułgarami a potem juz tylko finał. :-)

Ogladając mecz przecierałem oczy ze zdumienia. Polacy grają fenomenalnie, a te wszystkie bloki.... Serbowie woleli juz ryzykować, omijając blok i często mylili sie uderzając po autach. Znakomity mecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 09:39, Igor FCBayern napisał:

Wiadomo kiedy rozwalamy Bułgarów? ;)


Heh, kurczę szukam i znaleźć nie mogę. Znalazłem co prawda taką informację, iż macze o miejsca 1-12 rozegrane będą 2 i 3 grudnia. Tylko że ta wiadomość jest z 25 listopada. Czyli generalnie będzie to w najbliższą sobotę albo w niedzielę. Więcej szczegółów pewnie wkrótce się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to może być, że półfinały będą w sobotę a w niedzielę pierwszy mecz o trzecie miejsce a drugi finał - nas oczywiście interesuje ten finałowy ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, że wygrywamy dlatego, że ta cała Frytka się już nie będzie obnażała ^^ (afera z mundialem 06)...
Albo po prostu dobrze gramy :)

[Jarys, podaj swój GG, albo to jest mój: 8074909, pilna sprawa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 10:49, Jarys napisał:

sorki za drugi post ale tu wszystko jest wyjaśnione:
http://sport.onet.pl/94715.3,1256559,16818,tabela.html?tab=2729


Właśnie cos takiego szukałem i nie mogłem znaleźć. Wydawało mi się, ża na Onecie był kiedyś cały terminarz (no oczywiście nie tak dokładny i cieszący oko;), a teraz nie mogłem się dokopać. To co napisałem było z wp. Twoje jest lepsze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pokazaliśmy Serbom kto potrafi grać w siatkówkę. Teraz pozostaje nam walka w finałowej czwórce, a w niej to się już może wszystko wydarzyć. Nie możemy lekceważyć Bułgarów, gdyż są aktualnie w naprawdę dobrej formie. Wątpię żebyśmy wygrali ten mecz 3:0 i raczej widzi mi się znacznie bardziej zacięty mecz. W przypadku naszej wygranej we finale wolałbym żeby nasi spotkali się z Brazylijczykami. Nasi nie grają zbyt dobrze po przerwie i pytanie czy te dwa dni przerwy nie będą miały znaczenia w meczu z Bułgarami. Pozostaje trzymać kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 11:10, Kukowsky napisał:

Nasi nie grają zbyt dobrze po przerwie i pytanie czy te dwa dni przerwy
nie będą miały znaczenia w meczu z Bułgarami. Pozostaje trzymać kciuki. :)


Będzie jak z Rosjanami... ;) Po pierwszych dwóch setach sobie przypomną, że rozgrzewka się już skończyła i dadzą czadu...

(Choc oczywiscie w skrytosci ducha wierze ze pokonaja Bułgarów 3-0 lub 3-1, choć wiem że są na fali... W sumie tak jak i my... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 12:09, cubba napisał:

(Choc oczywiscie w skrytosci ducha wierze ze pokonaja Bułgarów 3-0 lub 3-1, choć wiem że są
na fali... W sumie tak jak i my... :))

Trzeba pamiętać o tym, że Bułgarzy dzisiaj raczej gładko przegrali a Polacy wygrali.
Wydaje mi się, że jesteśmy na lepszej pozycji.
Osobiście liczę na 3:1 dla Polaków ale z tym to niestety do soboty musimy zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Serbowie nie wezmą się w garść to Brazylia nie zostawi na nich suchej nitki. Będzie lanie jak olaboga. My będziemy miec ciezko z Bułgarią, która pokazała, że nie jest żadnym outsiderem i tez potrafi grać. Aczkolwiek czy na tyle dobrze aby pokonać nasz zespół, który gra wyśmienicie? Pozostaje poczekac i kibicować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja pamiętam, jak Polacy dstawali lanie od Serbów - kiedyś ci ostatni byli poza zasięgiem naszej kadry siatkarzy...
a teraz? gnojenie do zera... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/94715.3,1256559,16818,tabela.html?tab=2729

Nie chce mi się komentować zachowania Japończyków... :/
Przesuwanie terminów meczy półfinałowych przed spotkania gdzie będą grali Japończycy jest po prostu chamskie. To samo tyczy się meczu o 3 miejsce. Dobrze, że finału nie przesunęli... Chociaż przesunęli, bo miał być rozgrywany o 10:00, ale na tą godzinę wepchnęli się Japończycy finał przesuwając na 11:30... :/ Co tu dużo gadać... organizacja tych mistrzostw jest żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować