Zaloguj się, aby obserwować  
ojciec-derektor

Najgorsza rzecz jaka przydarzyła się Wam podczas grania

195 postów w tym temacie

Moja historia jest taka:
grąłem w WoWa, była chyba trzynasta albo czternasta godzina maratonu, w końcu udało sie zebrać całą gildie i największych wymiataczy i robiliśmy jakiś duży quest, nie pamietam co to było, bo chciało mi się spać.
Ale jeszcze bardziej chciało mi się sikać. Nie chciało mi sie natomiast zupełnie wstawać od kompa, musiałem healować ziomków na polu bitwy. Rozejrzałem się wokoło i zobaczyłem butelkę z ice-tea. Wypiłem resztke i użyłem butelki do sikania.

Na drugi dzień stało się dokładnie to o czym myslicie. Gram, gram, chce mi się pić, sięgam po ice-tea....

Niektórzy mówią, że własny mocz jest zdrowy i czysty - może i tak, ale smakuje ochydnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 16:22, ojciec-derektor napisał:

Moja historia jest taka:
grąłem w WoWa, była chyba trzynasta albo czternasta godzina maratonu, w końcu udało sie zebrać
całą gildie i największych wymiataczy i robiliśmy jakiś duży quest, nie pamietam co to było,
bo chciało mi się spać.
Ale jeszcze bardziej chciało mi się sikać. Nie chciało mi sie natomiast zupełnie wstawać od
kompa, musiałem healować ziomków na polu bitwy. Rozejrzałem się wokoło i zobaczyłem butelkę
z ice-tea. Wypiłem resztke i użyłem butelki do sikania.

Na drugi dzień stało się dokładnie to o czym myslicie. Gram, gram, chce mi się pić, sięgam
po ice-tea....

Niektórzy mówią, że własny mocz jest zdrowy i czysty - może i tak, ale smakuje ochy



Współczucia :P Dzizas.. mi prąd odłączyli kiedy nie save''owalem od 6 godzin .... Dzizas jak ja wiszczałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już w której to było grze, w każdym razie chodziło o jakąś strategię/menagera sportowego nad którym męczyłem się chyba dobre pół roku. I przez totalny przypadek zapisałem jakąś nową grę na tym starym pliku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 16:57, WorldWar3PL napisał:

Współczucia :P Dzizas.. mi prąd odłączyli kiedy nie save''owalem od 6 godzin .... Dzizas jak
ja wiszczałem :D


To jeszcze nic w porównaniu z tym co ja miałem. :) Stało się to podczas przechodznia Fallout''a 2 przeze mnie jeden z pierwszych razów. :) Save''owałem tylko w jednym slocie. Byłem już w San Fancisco (właściwie to już jest końcówka gry...) w siedzibie Hubbologów. Robię save''a... A tu trach! Wyłączyli prąd dokładnie w momencie save''owania! Oczywiście save''a szlag trafił... Podczas próby załadowania wyskakiwał błąd... Wkurzyłem się bardzo, bo tydzień grania poszedł do diabła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden przykład to grałem jak zwykle w morka, po 3 godzinach gry kopnąłęm na reseta.zupełnie przypadkowo.Ale najgorsze jest w tym wszystkim to, że nie zapisywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Diablo 2 od paru godzin. Jestem w 4 akcie i mam 30 poziom. Nagle bum i wysiada prąd. 2 lata grania w pizdu poszły :]. Trenowałem moją postać niemal do doskonłości, a grałem długo i udało mi się zdobyć annihilusa za Ubera i srut, myślałem, że dostanę zawału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam naprawde przesrane, bo u mnie jest słaby prąd, tata w warsztacie obok bierze prądu co nie miara.Gdybym nie kupił UPS-a (stabilizator prądu) to nowiutkiego kompa po tygodniu szlag by trafił (a mnie przy okazji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się to w Gothicu:Noc Kruka. Mianowicie mialem słynny błąd z fabuła gry.Po prostu wybrałem niepotrzebnie opcje zaprowadzenie mnie przez jedną z postaci do pewnego miejsca w grze.Na dodatek wwiedziałem gdzie to jest tylko chciałem żeby Lares mnie osłaniał przed bestiami.W końcu fabuła stanęłą w miejscu,bo Lares nie chciał dać mi ornamentu,takiego przedmiotu bez ktorego fabuła stanęła w miejscu.Wkurzyłem się,bo nie miałem żadnych sejwow,a musiałem zaczynać grę od początku.Najlepsze było to że o rozwiązaniu tego błedu dowiedziałem się już wtedy kiedy zacząłem grać od nowa i doszedłem do tego momentu gdzie poprzednio stanąłem.Tydzień grania przepadł.

P.S Nie wiem jak ale straty odrobiłem w trzy dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najgorsza rzecz stała jak grałam w (chyba) Stronghold Crusader. Rozwinęłam już sobie kampanię, gram , gram, a tu nagle... wychodze do windowsa i muszę całą misję zaczynać od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem w Call of Duty 2, to jak byłem już w połowie gry (Normandia) to oczy mnie zaczęły boleć. Wyłączyłem grę, a zaraz po tym samoistnie zrestartował mi się Komputer. Na drugi dzień chce grać dalej w CoD2, a tu mi pisze(na moim profilu), żebym zaczął gre od nowa. Seavy mi sie skasowały:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w Maxa Pyane''a i byłem w jednej z końcowej misji, pragne dodać, iż to była bardzo trudna misja; w bloku miała miejsce awaria prądu :/ Łatwo się domyślić, że musiałem zaczynać tę misję od początku. Miałem także założenie skączyć tę grę w w roku 2001. Zacząłem 24 grudnia, a skączyłem 31 grudnia ;) przez tą awarię prawie się niewyrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 16:55, Kermit 13 napisał:

Wyłączyli prąd :(:(


Stało mi się dokładnie to samo :(:(:( Expiłem sobie w Tibi a tu nagle ciach i po zawodach :/ Oczywiście po ponownym zalogowaniu się moja postać była o lvl niższa z powodu głupiego deda - co ja się wtedy nawyklinałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jedną akcję z Fallout2. Byłem już na dość dalekim etapie gry, bodajże po naprawie reaktora. Traf chciał, że ściągnąłem sobie patcha. Niestety okazało się, że po zainstalowaniu patcha wszystkie save''y poszłu.. do nieba. Zacząłem grę od nowa i w końcu ją ukończyłem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 19:26, HumanGhost napisał:

Ja miałem jedną akcję z Fallout2. Byłem już na dość dalekim etapie gry, bodajże po naprawie
reaktora. Traf chciał, że ściągnąłem sobie patcha. Niestety okazało się, że po zainstalowaniu
patcha wszystkie save''y poszłu.. do nieba. Zacząłem grę od nowa i w końcu ją ukończyłem. :-)


Miałem dokładnie to samo.. CHciałem to napisać ale po przeczytaniu twojego posta moge sie pod nim podpisać;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować