Zaloguj się, aby obserwować  
ojciec-derektor

Najgorsza rzecz jaka przydarzyła się Wam podczas grania

195 postów w tym temacie

Najgorzej miałęm jak grałem byłem gdzieś daleko i nie można było zpaisaywać stanu gry. I tu nagle błąd NIEWYSYŁAJ i wszystko stracone. Ale teraz nie mam takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2006 o 08:25, Wiadroman napisał:

Ok, ja tez chce takiego buga! :D A swoja droga glupie sa te punkty. Nie dosc, ze nigdy nie
uzbieram 1500 pewnie, to jeszcze ciagle mi znikaja te, ktore uzbieram... :|


Nie no , ja tak miałem tylko na papierze :P (kolejna ikonka mi nie wyrosła ;]) a co do punktów to one nie powinny znikać ... ja znalazłem duuuużo ponad wymaganą ilość (coś z 3-4 razy więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu,miałem kilka,ale najgorsza to ta.Gram sobie w Maxa Payna bez savów,bo uparłem się,ze jak przechodzę,to bez savów.Akurat komp był w pustym mieszkaniu,bo się przeprowadzałem,a rodzice w Gdańsku.No i gram,gram,przesunełem biórko,i tu nagle pist,zgrzyt i swąd spalonego zasilacza.(To był poczatek końca dla mojego starego kompa)A w mieszkaniu pusto,głucho no i siedz człowieku sam bez niczego 5 godzin?Nie chcę do tamtego wracać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w POP: WW zawsze dochodzę do pewnych momentów zawsze przed założeniem maski i ...
Mam pecha, zawsze gdy savuje w którymś z tych momentów, tata oznajmia że trzeba np. przeinstalować Windowsa bo już system kiepsko chodzi, a później mimo zachowania savów, muszę zaczynać grę od początku, niedawno stało się to 6 raz gdy padła płyta główna(w te wakacje) i znowu od początku! Ale nie odpuszczę i przejdę w końcu tę grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 13:38, gmx napisał:

przeklenstwo myszek bezprzewodowyvh - nie wiem ile razy w srodku waznej rozgrywki konczyly
sie baterie.



Niektórzy maja przekładanie baterii opanowane do perfekcji(4.0 sekundy),ale wg. mnie i tak ich zlikwidują(podczas gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno. Gram w gwiezdne wilki, gra na chwilę się zatrzymała, ekran zgasł, by pochwili zapalić się pięknym błękitem. Reset systemu i bad block na dysku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pamiętam przechodziłem GTA:VC bez saveów, jestem na samym końcu i.... poszły korki!
Myślałem że zawału dostanę. Albo kiedyś ściągałem zdjęcia z poczty (było dużo), komp był na chodzie przez 13h i odłączyli prąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam ... ;) ... Pomijając zwisy kompa, nagłe resety, znikające save''y, przegrzania, awarie prądu itp. efekty specjalne, opowiem troche inną historię.

To było parę ładnych lat temu. Z moim bratem graliśmy razem w KKND 2 (taki stary RTS ; ). Przechodziliśmy poszczególne misje na przemian (znaczy sie zdobywalismy terytoria). W koncu doszliśmy do ostatniej fortecy mutantów.
Początek był najtrudniejszy, gdyz masz tylko cieżarówkę-bazę i kilka jednostek, a komputer dosc szybko atakuje pełną parą. W dodatku nigdzie w poblizu pozycji startowej nie ma ropy (źródła kasy), wiec trzeba było szukać. Powiem tyle : na przemian żesmy męczyli tą misje, nie mogąc sie nawet rozbudować (bo SI nam nie pozwalało). Trwało to chyba pare ładnych dni ;P I kiedy w koncu moj brat po kilkunastu h gry rozłozył bazę i jakims cudem postawił wiezyczkę, która bezproblemowo sama odpierała ataki wroga (ah te wiezyczki :P), to oczywiście dumny i podniecony chciał szybko zrobić save''a.
Niestety tak sie pospieszył, ze zamiast wcisnąc SAVE game to wcisnął LOAD game, kliknął ostatniego save''a, aby zrobic go overwrite i zapisac gre, a tymczasem wczytał ta samą misję, tylko ze na samiutkim początku :P). Jak sie połapał co sie stało (a troche mu tu zajęło :P), to o mało co nie zbił mi szyby w pokoju (monitorem ;P). Ot taka stara historyjka, która utkwiła mi w pamięci :)

PS. Oczywiście nigdy więcej nie udało nam się tej sztuki powtórzyć, a co za tym idzie, NIGDY nie ukonczyliśmy tej ostatniej misji : / Ehhh to były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdę grę juz kilka razy, to lubię przechodzić CAŁĄ grę bez save.. Tak... BYłem na o OSTATNIM poziomie (bodaj Splinter Cell CT to był) i... Korki... wysiadły... To było w nocy... Chyba obudzilem wszystkich sąsiadów swoim krzykiem bezsilności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem kiedys w Gothica przez 12 godzin, jednak zapomnialem zapiywac gre. W pewnym momencie nastapila awaria pradu... ujeeeeee.....bylem strasznie zdenerwowany........ale to jush przeszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 14:18, kowboj3 napisał:

Gralem kiedys w Gothica przez 12 godzin, jednak zapomnialem zapiywac gre. W pewnym momencie
nastapila awaria pradu... ujeeeeee.....bylem strasznie zdenerwowany........ale to jush przeszlosc
:)



Uuu,12 godzin.Daleko musiałeś być:)Ja bym tak sie zdenerwował,że wywaliłbym kompa przez okno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Fallouta 2 i byłem dość daleko. W pewnym momencie okazało się, że nie mogę zapisywać. Występuje błąd podzczas zapisu. Wkurzyłem się i wywaliłem grę z dysku. Naszczęście kiedyś ją przeszedłem, a wtedy grałem drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram gothica przechodze misje dość długo trzeba było ją przechodzić a tu nagle zacina sie wyłącza gra i pisze że wystąpił błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie także starszne rzeczy działy sie podaczas grania - tradycyjnie prąd, ale najgorsza zdażyła sie przed graniem :/ Qpiłem sobie edycje kolekcjonerska Gta San Andreas na Allegro, prawie 200zł , paczka przyszła ale ja akurat byłem wtedy na uczelni więc zaraz jak tylko wróciłem zabrałem się do instalacji, wyjąłem płytkę, ale że mamausia :> zawołała mnie na obiad połozyłem ją na dywanie, w tym czasie ktos na gg się odezwła chwile pogadałem, napisałem że zaraz wracam tylko obiadek zjem, więc wstaje od kompa, posuwam fotel do tyłu ... trzask i po płytce. Odzyskałem jedynie 20zł bo za tyle ktos odkupił pudełko po Gta na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza rzecz jaka przytrafiła mi się podczas grania to moja mama z wtyczką do przedłużacza i jej słowa:
- Michał trzeba tu trochę poodkurzać. (tak tak, szukała miejsca gdzie mgłaby podłączyć odkurzacz i znalazła ... zasilające kompa!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie grania coś chrobotało w napędzie. Po dosłownie 2,3 min. tacka napędu wystrzeliła razem z odłamkami połamanej płytki i poharatała mi nogi :P. Zalanie dysku piwem w czasie nocki też nie było najmilszym przeżyciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować