Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na konsole! Chociaż tak właściwie, to zdziwienia nie ma...

235 postów w tym temacie

Ehh i kolejna żałosna wojna... tyle, że tym razem PCtowcy zachowują się jak dzieci i albo plują jadem żrącym bardziej niż Alienowa krew albo bardzo yntelydzentnie próbują pokazać jakiż Wiedźmina średniak (co wyście się tak przyczepili do systemu walki... w BG był słabiutki system walki i nikt się nie czepiał, w Morrowindzie i Obku tak samo, w Gothicu był średni po czym spieprzyli go do reszty w części trzeciej i cholera nikt nie narzekał na te gry a tutaj pojawia się Wiedźmin gdzie chociaż mamy bardzo ładne animacje i już jest mędzenie jak to system walki spieprzyli...). Ludzie obudźcie się, wersja konsolowa była niemalże pewniakiem, na zachodzie faktycznie więcej osób ma konsole poza tym każdy chce zarobić i nie widzę w tej konwersji niczego dziwnego. Mam jednak nadzieję, że dostaniemy patcha, który da nam to co dodają w tej wersji bo faktycznie edycja rozszerzona to była kpina a nie rozszerzenie. Ziemniak13 to samo jak mógłbym powiedzieć, kiedy wy dostawaliście rozszerzenie do Fable bo płakaliście, że PCty mają za dobrze... więc proszę cię skończ z takimi żałosnymi tekstami "bo my czekaliśmy więc nam się należy...". Co do tego uber tekstu w Neoplus, że już tylko w Polsce na PC grają... jak mi ktoś jeszcze raz powie, jakie to Neo jest rzetelne i wspaniałe to zawsze będę mu wspominał o tej informacji i zabijał go śmiechem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:13, PharauhnMizzrym napisał:

Ehh i kolejna żałosna wojna... tyle, że tym razem PCtowcy zachowują się jak dzieci i
albo plują jadem żrącym bardziej niż Alienowa krew albo bardzo yntelydzentnie próbują
pokazać jakiż Wiedźmina średniak (co wyście się tak przyczepili do systemu walki... w
BG był słabiutki system walki i nikt się nie czepiał,

No co ty nie powiesz... A w Wiedźmaku do systemu walki trzeba się było przyzwyczaić i tyle. Jedyny RPG z dobrym dynamicznym (do tej kategorii BG nie wchodzi) systemem walki w jaki grałem to chyba Jade Empire.
w Morrowindzie i Obku tak samo,

Dnia 01.12.2008 o 11:13, PharauhnMizzrym napisał:

w Gothicu był średni po czym spieprzyli go do reszty w części trzeciej i cholera nikt
nie narzekał na te gry a tutaj pojawia się Wiedźmin gdzie chociaż mamy bardzo ładne animacje
i już jest mędzenie jak to system walki spieprzyli...). Ludzie obudźcie się, wersja konsolowa
była niemalże pewniakiem, na zachodzie faktycznie więcej osób ma konsole poza tym każdy
chce zarobić i nie widzę w tej konwersji niczego dziwnego. Mam jednak nadzieję, że dostaniemy
patcha, który da nam to co dodają w tej wersji bo faktycznie edycja rozszerzona to była
kpina a nie rozszerzenie. Ziemniak13 to samo jak mógłbym powiedzieć, kiedy wy dostawaliście
rozszerzenie do Fable bo płakaliście, że PCty mają za dobrze... więc proszę cię skończ
z takimi żałosnymi tekstami "bo my czekaliśmy więc nam się należy...". Co do tego uber
tekstu w Neoplus, że już tylko w Polsce na PC grają...

W oryginały na PC to nie gra chyba prawie nikt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 08:46, KinggAdek napisał:

hahaha...o tym kiedyś pisałem, "gówniarz" się do mnie pluje ,a ja dostaje degrada!?.
Niby co w moim poście jest godne degrada?! Kiedyś już dostałem degrada ,za to że inny
koleś mnie jechał...thx moderatorze. Twój post to kolejny tekst bezmyślnego dziecka,
piszesz do mnie gówniarzu, skąd niby wiesz ile mam lat!? (W grze, do mojego kumpla 34-letniego
,jakiś 19-latek pisał ,mógłbym być twoim ojcem...hahaha, ty jesteś kolejny śmieszny panek
,który wszystkich obraża, choć nie wie ile mają lat! żal...)

Ps. Mam 18 nie 16!



Wiek nie zawsze świadczy o zaawansowaniu umysłowym, o charakterze, osobowości człowieka. Można mieć i 25 lat a być na poziomie 16 latka. Znam masę dzieciaków poniżej 10 roku życia, odpowiedzialnych, inteligentnych i sprytnych jak cholera i niedojrzałych 30-40 latków. Prędzej człowieka osądzam po słowach i czynach, nie wieku, mieć 18 lat to żadan zasługa (co najwyżej twoich rodziców:P). Chociaż muszę pogratulować ci szczęścia, że tak długo opierasz się doborowi naturalnemu:P A po twoich wypowiedziach wnioskuję, że jesteś gówniarz:P

A co do Wiedźmina, świetna sprawa z wersją na konsole, tylko tak jak już wielu przede mną słusznie zauważyło - poprawki dla wersji PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to racja, wiedźmin na konsolach mogłby być dobrym rozwiązaniem, ale ciekawe jak rozwiązana byłaby sytuacja sterowania myską i klawiaturą. Mówię o atakowaniu, tworzeniu kombosów i.t.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było używać triggerów podczas walki i podczas kończenia przeciwnika mieć możliwość wyboru finishera. Niektóre finishery w Wiedźminie były naprawdę miodne - szczególnie ten z podcięciem ścięgien kolanowych i poderżnięciem gardła mi się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pecetowcy - PC jest dobre, konsole są złe, ukazujemy swoją wyższość i lepszość poprzez krytykowanie konsolowców. Konsolowcy i neutralni są głupi.
Konsolowcy - konsole są dobre, PC jest złe, ukazujemy swoją wyższość i lepszość poprzez krytykowanie pecetowców. Pecetowcy i neutralni są głupi.
Neutralni - ich słowa się nie liczą, bo nie można być po półciemnej stronie Mocy. Zawsze jakiś pecetowiec lub konsolowiec znajdzie lukę w ich wypowiedziach, bo tylko głupi jest neutralny.
Prawdziwe Gears of Piaskownica, Onet by wam pozazdrościł.

Ja rozumiem, gdyby CDP zapowiedziało, że na konsole dostaniemy 5 godzin dodatkowej gry + kartę Yennefer, ale to, co oni robią, to zwyczajne ulepszanie produktu i przystosowanie go do startu na o wiele bardziej opłacalnym na świecie rynku, czyli rynku konsol. TAK, wiem, że Blizzard potrafi kosić kasę z pecetowców i idzie im to świetnie, ale ideał jest tylko jeden :P Fakty faktami, ŚWIATOWO konsole przynoszą więcej zysku, niż PC, a mówiąc "światowo" mam na myśli głównie Stany Zjednoczone, bo to właśnie tamtejszy rynek najbardziej się dla wszystkich producentów liczy. Jeśli coś się sprzeda w Stanach, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że sprzeda się też na świecie. A jeśli sprzeda się na świecie, to CDP będzie mieć więcej kasy, dzięki czemu będzie mógł inwestować w nowe technologie i zatrudniać więcej pracowników, co, przy zachowaniu obecnej dbałości o produkt, na pewno ukaże nam parę (a żeby i paręnaście!) dobrych gier, o których będziemy mogli powiedzieć - To nasze, polskie!

Nie odezwę się słowem, jeśli Redzi powiedzą, że następne części Wiedźmina ukażą się tylko na konsole, bo wtedy to faktycznie będzie wredne w stosunku do pecetowców, ale żeby wkurzać się o takie pierdoły, jak nowy silnik i system walki? (a co, może ma padzie mamy [mówię "my" jako członek społeczności konsolowej, mimo, że jestem też członkiem społeczności pecetowej, ergo, jestem pier******* neutralem :)] sterować tak jak myszką i celować we wrogów i wszystko prawą gałką? OK, a jak się będziemy wtedy rozglądać? Gałek zabraknie...)
Przeszedłem Wieśka na PC i bardzo mi się podobał, a na konsolę kupię go tylko i wyłącznie po to, żeby wesprzeć CDP Red. Zasługują na to. Wersję pecetową, na wypadek, gdyby kogokolwiek to obchodziło, kupiłem głównie ze względu na klimat, który wspaniale oddaje to, co czułem, czytając Sagę Sapkowskiego, ale też po to, żeby wspierać polskie studio, które zrobiło świetną grę i należy im się nagroda.
OK, tutaj komentarz się kończy, można obrażać w imię PC/konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:13, PharauhnMizzrym napisał:

Ehh i kolejna żałosna wojna... tyle, że tym razem PCtowcy zachowują się jak dzieci


Albo cos ci nie wyszlo albo masz atut "selektywne czytanie".
"Eksta! Oby pojawił się sybko! A PeCetowcom dziękujemy za beta-testy! :-) "
To pewnie jakis PCtowiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak zwykle sprawa związana jest z piractwem :(
Teraz będzie mało gier, tylko na PCety, a jak już będą na PC, to pierw na kosole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:41, rob300i napisał:

Eksta! Oby pojawił się sybko! A PeCetowcom dziękujemy za beta-testy! :-)


Witam!
Nie chcę Cię przerazić, ale Was też będą czekać beta-testy. Spójrz:
1) Wiedźmin - Beta
2) Edycja Rozszerzona (nie poprawiła większości błędów, a stworzyła nowe) - Beta
3) Wiedźmin 1,5(konsolowy)-pewnie też Beta
4) Wiedźmin 1,5 ER-też nic nie poprawi.
Tak się dzisiaj "czesze kasę" - Wydając 1 produkt pod 4 różnymi nazwami.
PS. Żeby nie było: Nie życzę konsolowcom beta-testów.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 12:09, Oxygen89 napisał:

Wiek nie zawsze świadczy o zaawansowaniu umysłowym, o charakterze, osobowości człowieka.
Można mieć i 25 lat a być na poziomie 16 latka. Znam masę dzieciaków poniżej 10 roku
życia, odpowiedzialnych, inteligentnych i sprytnych jak cholera i niedojrzałych 30-40
latków. Prędzej człowieka osądzam po słowach i czynach, nie wieku, mieć 18 lat to żadan
zasługa (co najwyżej twoich rodziców:P). Chociaż muszę pogratulować ci szczęścia, że
tak długo opierasz się doborowi naturalnemu:P A po twoich wypowiedziach wnioskuję, że
jesteś gówniarz:P

A co do Wiedźmina, świetna sprawa z wersją na konsole, tylko tak jak już wielu przede
mną słusznie zauważyło - poprawki dla wersji PC!


Heh wiadomo ,że wiek nie świadczy o charterze i zachowaniu! ,Ale kolo nie napisał że zachowuję się jak gówniarz, tylko że jestem 16-letnim gówniarzem! ,a to różnica. Wypowiedziach? hehe strzeliłem posta, bo mam dosyć wychwalania konsol! ,jakie to one cudowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:36, Bobek94 napisał:

Pewnie jak zwykle sprawa związana jest z piractwem :(


Pewnie tak :(
Biedoki tak wyszli na minus na tym calym PCtowym interesie przez piratow, ze pracuja nad kilkoma projektami + Wiedzminem na konsole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Albo cos ci nie wyszlo albo masz atut "selektywne czytanie".
>"Eksta! Oby pojawił się sybko! A PeCetowcom dziękujemy za beta-testy! :-) "
>To pewnie jakis PCtowiec!
Dobra zwracam honor ale faktem jest, że przede wszystkim jape drą w tym temacie PCtowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:30, PharauhnMizzrym napisał:

Dobra zwracam honor ale faktem jest, że przede wszystkim jape drą w tym temacie PCtowcy.

Osoby, o których piszesz różnią się tylko literkami jakie mają nadrukowane na klapkach przesłaniających... chyba wszystko, po napisać "oczy" to za mało.

Będę oryginalny (mam nadzieję): ja chcę Wiedźmina na Wii! I to migasem! Chcę wywijać majchrem jak wiedźmin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie komentarze nie pojawiłyby się, gdyby gra wychodziła równolegle na wszystkie platformy. A jak ma być przynajmniej według twórców ulepszona to już raban na cały temat. Zazdrość i żałość widzę. Ja jakoś nie przyczepiam się, że GTA IV na PC będzie lepsze po prostu taka kolej rzeczy. Jak gra wychodzi później ma prawo być lepsza, bardziej dopieszczona . Nie mam 13 lat , co ktoś mógł utożsamiać z moi wiekiem skądże znowu. Różnica jest dużo wyższa niż lat 5 żeby ktoś przypadkiem nie brał na serio cyferek przy nicku. A moja opinia uważam, że jest obiektywna, ponieważ jak mówiłem gram na obydwu platformach i w obie inwestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 20:02, hallas napisał:

Będę oryginalny (mam nadzieję): ja chcę Wiedźmina na Wii! I to migasem! Chcę wywijać
majchrem jak wiedźmin!


Dołączam się do kolegi. Ja proponowałbym jeszcze na PS1,PS2,PSP,NDS,Amigę, C64 i na... kalkulator.
Jak odcinać kupony to już na maksa.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:30, PharauhnMizzrym napisał:

>Albo cos ci nie wyszlo albo masz atut "selektywne czytanie".
>"Eksta! Oby pojawił się sybko! A PeCetowcom dziękujemy za beta-testy! :-) "
>To pewnie jakis PCtowiec!
Dobra zwracam honor ale faktem jest, że przede wszystkim jape drą w tym temacie PCtowcy.

Tak? A moze lepiej nie pisac takich "faktow", bo zaraz moge caly temat z gory przeleciec i zrobic liste PCtowcow i konsolowcow, ktorzy dra jape, a co jesli wtedy bedziesz jeszcze raz musial zwrocic honor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 20:02, hallas napisał:

> Dobra zwracam honor ale faktem jest, że przede wszystkim jape drą w tym temacie
PCtowcy.
Osoby, o których piszesz różnią się tylko literkami jakie mają nadrukowane na klapkach
przesłaniających... chyba wszystko, po napisać "oczy" to za mało.

W sumie masz racje, i tu fanatycy i tu fanatycy xD.

Dnia 01.12.2008 o 20:02, hallas napisał:

Będę oryginalny (mam nadzieję): ja chcę Wiedźmina na Wii! I to migasem! Chcę wywijać
majchrem jak wiedźmin!

Tiaa, potem rodzice wracają do domu a salon w ruinie ale Hallas dalej dzielnie wywija kijaszkiem strącając kolejny wazon :D(bo ciężka walka jest xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 22:35, PharauhnMizzrym napisał:

Tiaa, potem rodzice wracają do domu a salon w ruinie

Shit happens.

Dnia 01.12.2008 o 22:35, PharauhnMizzrym napisał:

ale Hallas dalej dzielnie wywija kijaszkiem

Stosowałbym Wii Remonte bez akcesoriów...

Dnia 01.12.2008 o 22:35, PharauhnMizzrym napisał:

strącając kolejny wazon :D(bo ciężka walka jest xD).

Ale za to jaki trening! Jaki ruch! No i w końcu przydałby się ten eliksir spowalniający czas, bo normalny człowiek tak szybko nie byłby w stanie siepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze o zniszczeniu ukochanego telewizora plazmowego taty nie wspomnę ;P. Tak ap ropo to były przypadki zniszczenia/uszkodzenia telewizora. Niejednokrotnie kosztujących sporą wielokrotność ceny Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ! To była tylko kwestia czasu.

Wiedźmina na PC mam, natomiast czekam z niecierpliwością na wersję na PS3- jakoś nie korci mnie po kieszeni na nowe części, żeby sobie w to pograć w maks. detalach i płynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować