Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Witam :)) wracam na forum, żeby napisac pare zdan o nowym MW (moje poprzednie konto to FerraEnzo,ale dostałem bana).

Kurde nawet nie wiem od czego zacząć...wiec tak ostatnio przesiadłem sie z pc na xbox 360 kompa sprzedałem i kupiłm lapka bo ardziej przydaje sie na studiach. Zakupiłem MW2 na xklocka i tak...jestem zachwycony tą GRA!!
Cały czas sledziłem ten watek i nie wiem skad te bojkoty (IMO piszą to dzieci,jak ktoś napisał nie bedzie w to grał bo beda sie w szkole smiac sic!!). Dobra nie ma dedyków,nie ma modów. W pierwszą czesc MW grałem i 4fun i w klanie,bylismy nawet na lanparty w poznaniu teraz gram jedynie 4fun i uważam,że takie konsolowe roziązanie jest ekstra super !! Możecie sie ze mna nie zgadzac ale ja tez moge nie zgodzic sie z jakims bojkotem. Ludzie zagrajcie w singla, co z tego ze trwa 5/6 h jak jest tak intensywny ze aż głowa boli :))) a multi dla mnie jest super. Jak juz wspomniałem gram teraz tylko 4fun,też denerwuja mnie last stand''y i marty ale spotykam coraz mniej ludzi je używających. Ogolnie za czasów klanowych i pierwszego MW nie przeszkadzały mi te perki itp, teraz tak samo.
Co do modów, nie rozumiem ludzi plujacych sie ze nie zagraja w zombie moda..kurde kupcie sobie Left4Dead. Co do pam4 i promoda to esportowcy pozostaną przy MW i nie nazwałbym ich fanami,bo oni na tym zarabiają. Fanami nazwałbym graczy takich jak ja..uwilbiajacych klimat CoD''a, doceniajacych kazdy smaczek.Multi podoba mi sie jeszcze bardziej gdyż niema na pubach graczy afk itp,jestes nieaktywny kick.

To tyle moich wypocin,napisałem tego posta zainspirowany kampania xD Nie chce żeby banda dzieciakow wykrzykiwała na forach jaki to nowy call jest do dupy, bo to nie prawda. JEST TO KAWAł SWIETNEJ ROZGRYWKI. A ja juz wiem w co bede grał do czsu premiery nastepnego CoD''a :)))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czytanie ze zrozumieniem na poziomie minus nieskończoność grasz na x360 a wypowiadasz się na temat problemów pc !!Single może i jest świetny ale mnie to G obchodzi jak multi jest zwalony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:05, Damianuss1 napisał:

A co w tym śmiesznego?

Nie rozumiesz? Tzn nie jesteś maniakiem airsoftowym / nie obracasz się w kręgach ludzi zajmujących się (w szerokim znaczeniu zajmujących się x)) militarią.


Można by rzec że ten gościu jest taką ikoną "spejalistuf od fojsofosci bo w MW tak bylo". To oczywiście żart bo jak słusznei zauważył Rumcajsev on jest z TRUE DELTA FORSE!!!111

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary ale o to kaman ze teraz mp na pc wyglada tak jak na konsolach i wiem co mowie.
I mam do was takie pytanie po co wypowiadacie sie na temat tej gry jak jest dla was GOWNEM??

B:BC2 to inna gra,tam akcja nastawiona jest na taktyke mp MW to czysta akcja i tyle w tym temacie. Nie porównujcie tych gier bo to nie ma sensu.

A i mam pytanie stary ile masz lat?? wiem ze mnie to nie powinno obchodzic ale uważam ze każdy tutaj piszący ze MW to gówno jest gimnazjalistą. Dosrosły czlowiek by popraostu w to nie grał, bo nikt z IW wam kasy z kieszeni nie wyrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie się zgadzam. IMO ten bojkot jest żałosny, zaniżanie ocen gier na znanych serwisach, niepotrzebne frustracje nastolatków. To tylko parę przypadków. Osobiście COD4 jest lepszy od MW2 ale i tak są to 2 wspaniałe gry które niestety ulegają haypowi, ale muszą jemu uledz iż gdyby ktoś ich nie skosztował byłby głupcem (mówię o fanach FPSów). MW2 stawiam w tym roku zaraz za Uncharted 2 i Batmanem AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w MW2?
Ukończyłeś?

Także napisz, ładnie, dlaczego jest to ''fail roku''.
Jeżeli dalej będziesz pisał ''bo to gówno warty śmieć'', to i takie samo zdanie wszyscy tu obecni będą mieli na temat Twoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 20:30, DuduTutu napisał:

I mam do was takie pytanie po co wypowiadacie sie na temat tej gry jak jest dla was GOWNEM??


A to teraz wypada sie wypowiadac tylko na temat gier, ktore uwazamy, ze sa BOSKIE?
Widac nie "kamanuje" tej logiki nastolatkow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:35, Kaucz napisał:

W sumie się zgadzam. IMO ten bojkot jest żałosny, zaniżanie ocen gier na znanych serwisach,
niepotrzebne frustracje nastolatków. To tylko parę przypadków. Osobiście COD4 jest lepszy
od MW2 ale i tak są to 2 wspaniałe gry które niestety ulegają haypowi, ale muszą jemu
uledz iż gdyby ktoś ich nie skosztował byłby głupcem (mówię o fanach FPSów). MW2 stawiam
w tym roku zaraz za Uncharted 2 i Batmanem AA.


Gra sama w sobie nie jest zła ale ogranicznenia nałożone przez IW powodują że nadaje się tylko i wyłącznie do śmieci. Jeżeli gracze zgodzą się na warunki IW to będzie zielone światło dla innych producentów że można nas robić w wała. Czegoś takiego nie odpuszcze bo grać lubie. Cieszy mnie tylko to że tylu ludzi potępia IW za numer który wykręcili. To że gra jest bojkotowana jest bardzo zdrowym odruchem ze strony społeczności PC. To coś jakby powiedzieć IW p...... się nie damy się robić w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:33, Komintern83 napisał:

Po to żeby nikt wiecej takiego gówna nie zrobił.

Człowieku. A tak w ogóle grałeś w to? Czy po prostu download z torrenta i do kosza? Pomyśl co piszesz. Gra jest świetna. Jedyną wada jest krótki tryb singiel i brak własnych serwerów dla klanów (PC). Denerwują mnie ludzie którzy na pewno nie grali a podają się za znawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, takie są dziś zasady.
"Nie podoba Ci się, to poszedł won, bo łeb urwę! Albo się podoba albo WYJDŹ!".
Życie, no niestety. Ech, a idę dalej szydełkować, co ja się będę przejmował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:28, Stalker69 napisał:

> A co w tym śmiesznego?
Nie rozumiesz? Tzn nie jesteś maniakiem airsoftowym / nie obracasz się w kręgach ludzi
zajmujących się (w szerokim znaczeniu zajmujących się x)) militarią.

Jestem maniakiem, ale nie widzę w tym nic śmiesznego :P. Może trochę udaje evul pro spec killera, ale mi się szczerze to podoba :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:38, Kaucz napisał:

> Po to żeby nikt wiecej takiego gówna nie zrobił.
Człowieku. A tak w ogóle grałeś w to? Czy po prostu download z torrenta i do kosza? Pomyśl
co piszesz. Gra jest świetna. Jedyną wada jest krótki tryb singiel i brak własnych serwerów
dla klanów (PC). Denerwują mnie ludzie którzy na pewno nie grali a podają się za znawców.


Czytaj posty to będziesz wiedział. Gre kupiłem przeszedłem próbowałem grać w MP(dlatego kupiłem) ale się nie da. Lagi Lagi i jeszcze raz lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się wykłócać, ale parząc na osoby które grają i mają (daną grę), nie widzę żadnego bojkotu. Gra jest świetna i tak właśnie o niej mówią/piszą. Tylko ci którzy usłyszeli od kogoś lub z oficjalnego źródła o tych "niedociągnięciach" IW, wygadują brednie (choć serwery mogłyby być - ofc własne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:41, Kaucz napisał:

Nie chce się wykłócać, ale parząc na osoby które grają i mają (daną grę), nie widzę żadnego bojkotu.


Hm... może to przez bojkot? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:41, Kaucz napisał:

Nie chce się wykłócać, ale parząc na osoby które grają i mają (daną grę), nie widzę żadnego
bojkotu. Gra jest świetna i tak właśnie o niej mówią/piszą. Tylko ci którzy usłyszeli
od kogoś lub z oficjalnego źródła o tych "niedociągnięciach" IW, wygadują brednie (choć
serwery mogłyby być - ofc własne).

To wejdź teraz na super IWneta a sam się przekonasz. Najbardziej zamula w FFA i na dużych planszach. Proste.
Serwery dedykowane nie muliły z tej prostej przyczyny że jak ktoś widział pinga ponad 100 to poprostu się nie dołączał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co płakać. MW2 jest jakie jest i nie wiadomo czy coś da się z tym zrobić. Bojkot jest dobrym pomysłem, bo może tak powrócą serwery dedykowane itp. Poczekajcie, wyjdzie patch i może faceci z IW trochę pomyślą i pod naporem cheaterów i bojkotu naprawią wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:44, Monti0512 napisał:

Panowie, nie ma co płakać. MW2 jest jakie jest i nie wiadomo czy coś da się z tym zrobić.
Bojkot jest dobrym pomysłem, bo może tak powrócą serwery dedykowane itp. Poczekajcie,
wyjdzie patch i może faceci z IW trochę pomyślą i pod naporem cheaterów i bojkotu naprawią
wszystko.


Serwery dedykoawne = brak sprzedaży DLC a do tego towarzysz bowling nie dopuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować