Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2009 o 10:03, Melchah napisał:

Można też spojrzeć z drugiej strony: tacy "pro-gamerzy" i "skillerzy" mogą sobie podbudować
morale i mniemanie o sobie nie zabijając tą bronią, jednocześnie jadąc noskillerów. Jakie
to wszystko słodkie :)


No wiesz jedna broń nie czyni z Ciebie nooba, tak samo jak nie używanie pewnej broni nie robi z Ciebie prosa. Co by nie było noobtuba jest dla ludzi którzy albo są upośledzeni albo nie potrafią grać. Bo inaczej nie można tego nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2009 o 23:22, wiader napisał:

Glupota. Tarcza spowalnia - sprint z tarcza na plecach wcale nie jest sprintem. A o to
chyba nie chodzi.

Przecież druga broń, nie trzymana w rękach nie ma wpływu na prędkość sprintu? Tylko to co aktualnie trzymamy w łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 15:02, nightfaler napisał:

> są jakieś dodatkowe misje do mw2 coś jak ta misja z ocaleniem vipa ?

A spec-ops się nie liczą ?


niewiem ale widziałem coś z zombiakami w muzeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 00:07, Kraju napisał:

Oczywiście że o granatniku. Ale patrząc na to z drugiej strony, tacy noskille, podwyższają
sobie morale i mniemanie o sobie zabijając tą bronią. Przynajmniej oni się nie bulwersują
że wszyscy ich jadą.


Nooby z granatnikami to zaraza, powinni to wyrzucic albo ograniczyc chociaz ilosc amunicji do granatnika do 1 naboju co by nikt nie mogl tym nabijac kilii i doprowadzać uczciwych graczy do szału :/

A swoją drogą ostatnio odkryłem, że doskonałą bronia jest scar-h, ktory nie wiedziec czemu jest tak szybko dostepny, a ma dobre, zniszczenia i celność + do tego moc obalająca na pro, gadżet co by mieć celownik i czujnik pulsu naraz oraz pewne celowanie - chociaz z tym ostatnim wlasnie nie wiem jak jest, czy daje tylko premie do oddechu czy zawsze zwieksza celnosc, nawet strzalow z biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 17:22, KloniskO napisał:

chociaz
z tym ostatnim wlasnie nie wiem jak jest, czy daje tylko premie do oddechu czy zawsze
zwieksza celnosc, nawet strzalow z biodra.


To zwiększa celność strzałów z biodra (bez przycelowania) i - po odblokowaniu PRO - pozwala na dłuższe wstrzymanie oddechu przy strzelaniu ze snajperki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no wlasnie ostatnio w wziwazku z tym naszła mnie wątpliwość, ale jestem pewien za to, że zestaw, ktory wymienilem daje pozytywne wyniki w rozgrywce przynamniej póki co bo nie ma jeszcze odblokowanego ak. Dopiero 57lvl :/ i to nie w prestiżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 17:22, KloniskO napisał:

A swoją drogą ostatnio odkryłem, że doskonałą bronia jest scar-h, ktory nie wiedziec
czemu jest tak szybko dostepny, a ma dobre, zniszczenia i celność + do tego moc obalająca
na pro, gadżet co by mieć celownik i czujnik pulsu naraz oraz pewne celowanie - chociaz
z tym ostatnim wlasnie nie wiem jak jest, czy daje tylko premie do oddechu czy zawsze
zwieksza celnosc, nawet strzalow z biodra.

Moja ulubiona broń. Czujnik pulsu + termowizja i jazda. :P
Pewne celowanie daje większą celność strzałów z biodra, a na pro dłuższe wstrzymywanie oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 16:24, Outlander-pro napisał:

Przecież druga broń, nie trzymana w rękach nie ma wpływu na prędkość sprintu? Tylko to
co aktualnie trzymamy w łapie?


Sprawdz sam w grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 17:22, KloniskO napisał:

Nooby z granatnikami to zaraza, powinni to wyrzucic albo ograniczyc chociaz ilosc amunicji
do granatnika do 1 naboju co by nikt nie mogl tym nabijac kilii i doprowadzać uczciwych
graczy do szału :/


Jest jeszcze taki perk jak padlinożerca. Więc koleś który wystrzeli swoje pociski, może z łatwością zyskać nowe.

Dnia 14.12.2009 o 17:22, KloniskO napisał:

A swoją drogą ostatnio odkryłem, że doskonałą bronia jest scar-h, ktory nie wiedziec
czemu jest tak szybko dostepny, a ma dobre, zniszczenia i celność + do tego moc obalająca
na pro, gadżet co by mieć celownik i czujnik pulsu naraz oraz pewne celowanie - chociaz
z tym ostatnim wlasnie nie wiem jak jest, czy daje tylko premie do oddechu czy zawsze
zwieksza celnosc, nawet strzalow z biodra.


Ja używam go od początku i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2009 o 20:42, Kraju napisał:

Jest jeszcze taki perk jak padlinożerca. Więc koleś który wystrzeli swoje pociski, może
z łatwością zyskać nowe.

Jest nawet jeszcze lepsza taktyka: One Man Army. Na szczęście niewiele osób jeszcze na to wpadło, ale czasem się widuje. Dwa strzały z tuby, uzupełnienie ammo gdzieś w kącie w 3 sekundy i znowu ... i tak w kółko.
:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie w MW2 i nie było problemu, zrobiłem sobie przerwę aby sprawdzić pocztę, próbuje teraz właczyć grę i to mi sie pokazuje

Wcześniej pisało coś że Steam nie działa w trybie online

20091214231855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 23:19, GringoG3 napisał:

Wcześniej pisało coś że Steam nie działa w trybie online

Takie coś mam tylko, gdy net się rozłącza. Wyłącz i włącz Steama, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 23:46, GringoG3 napisał:

Wam też MW2 nie chce się włączyć ?

No u mnie też nie chce się teraz włączyć mimo, że jakieś pół godziny temu grałem bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować