Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2009 o 15:30, filip29 napisał:

No wreszcie. Moja pierwsza nuka.
http://www.xfire.com/video/1b0a13/



Kurcze ludzie, tak piszecie o tych atomówkach, a ja wątpię, że kiedyś się zbliżę do 25 fragów z rzędu. :/
W pierwszej części MW mój rekord to 27. Ale tylko raz miałem takie szczęście.

A tak poza tym, to pierwsze co ludzie piszą, jak ktoś ma tyle killi, to camper i cheater... Echhh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w cod4 miałem najlepszą serię 19 fragów. A co o camperstwa to jeśli nie zabraknie ci amunicji możesz nabić duużo fragów. Ja preferuję rush ze scarem albo jakimś kaemem. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 21:37, filip29 napisał:

Ja w cod4 miałem najlepszą serię 19 fragów. A co o camperstwa to jeśli nie zabraknie
ci amunicji możesz nabić duużo fragów. Ja preferuję rush ze scarem albo jakimś kaemem.


No, ale bądźmy szczerzy. Żeby rush dał 25 fragów to muszą być spore umiejętności, celne oko i kilogram szczęścia. I tu ten ostatni składnik zwłaszcza ma znaczenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, zabili mnie dziś dwa razy - raz o dwa kille od nuke''a, innym razem brakowało mi tylko jednego killa. Mam tego serdecznie dosyć -.- Odkładam wbijanie nuków na czas bliżej nieokreślony. Za dwa levele kałach, może wtedy spróbuję. Ale na razie staty takie: 4 nuki wezwane, dziesiątki razy o włos od nuke''a. Można się wkurzyć.
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Boże, zabili mnie dziś dwa razy - raz o dwa kille od nuke''a, innym razem brakowało mi
tylko jednego killa. Mam tego serdecznie dosyć -.- Odkładam wbijanie nuków na czas bliżej
nieokreślony. Za dwa levele kałach, może wtedy spróbuję. Ale na razie staty takie: 4
nuki wezwane, dziesiątki razy o włos od nuke''a. Można się wkurzyć.
:(

a u mnie dysia już ''stukła'' ...:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
A ja dzisiaj szczęście niebywałe, trzy nuki, z czego dwa z rzędu (Estate, Afghan, Estate), wszystkie z barettą i rangerami/modelami. A przed tymi dzisiejszymi miałem tylko jedną.
Level 68 na pierwszym prestiżu, więc trochę bez tych atomówek grałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2009 o 22:23, Kryhuu napisał:

wszystkie z barettą i rangerami/modelami.

._.
bardziej nubsko, i ''lołskillowo'' się nie dało? Model 1887 - najbardziej gejowa broń ever w FPSach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Boże, zabili mnie dziś dwa razy - raz o dwa kille od nuke''a, innym razem brakowało mi
tylko jednego killa. Mam tego serdecznie dosyć -.- Odkładam wbijanie nuków na czas bliżej
nieokreślony. Za dwa levele kałach, może wtedy spróbuję. Ale na razie staty takie: 4
nuki wezwane, dziesiątki razy o włos od nuke''a. Można się wkurzyć.

Ja dzisiaj miałem na tdmie 4vs4 staty 23-5-0 z włączonym nukiem i mnie zabili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Te misje spec ops są niebywale trudne na Veteranie.
Szczególnie Hard Explosive 2 misja w Echo.
Niby można grać samemu ale po prostu nie da rady pokonać 10 kolosów. Na platformie wiertniczej to łatwizna.

Ktoś zaliczył wszystkie misje spec ops na weteranie? Szacun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 22:39, Slappy napisał:

Kurczę. Te misje spec ops są niebywale trudne na Veteranie.
Szczególnie Hard Explosive 2 misja w Echo.
Niby można grać samemu ale po prostu nie da rady pokonać 10 kolosów. Na platformie wiertniczej
to łatwizna.

Ktoś zaliczył wszystkie misje spec ops na weteranie? Szacun :D

Ja na luzie, ale w co-opie. A w tej misji najlepiej jest walić heady z kolosa, kładą od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 22:41, azur65 napisał:

> Kurczę. Te misje spec ops są niebywale trudne na Veteranie.
> Szczególnie Hard Explosive 2 misja w Echo.
> Niby można grać samemu ale po prostu nie da rady pokonać 10 kolosów. Na platformie
wiertniczej
> to łatwizna.
>
> Ktoś zaliczył wszystkie misje spec ops na weteranie? Szacun :D
Ja na luzie, ale w co-opie. A w tej misji najlepiej jest walić heady z kolosa, kładą
od razu.

Wystarczy 1 head z kolosa?
Bo wiesz ja mam taki plan by latać jak pajac bez przerwy strzał i znowu ucieczka. Gram na PS3 i rzadko mam chętnych na coopa. Dlatego staram się samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 22:29, Lisun napisał:

A perk Hardline to co? Pies?

Ano pies. Lepsza Moc Obalająca. Zwłaszcza do takiego RPD - kładzie wtedy paroma strzałami.

@Slappy
Wszystko zaliczone na Weteranie :) Ale oczywiście w co-opie, w końcu do tego te misje są przystosowane. Teorytycznie można samemu, ale po co? A co do misji High Explosive: Kolosy padają od jednego strzału z kolosa w głowę :P Trzeba tylko dobrze przymierzyć. Jak coś to są chyba jakieś tutoriale na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 22:26, Pernia napisał:

bardziej nubsko, i ''lołskillowo'' się nie dało? Model 1887 - najbardziej gejowa broń
ever w FPSach.

Ale skuteczna, chociaż to prawda, że nawet jak ja sam z niej czasem biję to wydaje mi się zbyt imba, zwłaszcza w akimbo. Zresztą, ja mam ambicje przechodzić z prestiżu w prestiż od razu, więc tymi modelami (odblokowywane na 67) to i tak sobie długo nie pogram, wcześniej grałem z rangerami, albo AA12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówią, że pingi są duże - czy to prawda? Ostatecznie kupuję na święta tę grę i chcę wiedzieć, bo w Modern Warfare zwykłym bardzo mi się zarówno singiel jak i multi podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 jest różnie, można grać cały dzień i nie uświadczyć żadnych problemów, a czasem to czeka się dobre parę minut na znalezienie graczy i rozpoczęcie partii, a jak w połowie wychodzi host to masz 50% szans, że nowy się nie znajdzie i przerywana jest rozgrywka, czyli od nowa musisz szukać ludzi (zapraszać do party etc.) i rzeźbić ogólnie. W czasie gry rzadko kiedy laguje, a jeżeli już to gra szybko to wyłapuje i stara się zmieniać hosta. Ale - patrz wyżej, czasem kończy się to wycieczką do głównego menu. Grać i czerpać z tego przyjemność się da, ale jak nie masz cierpliwości to momentami gra może Cię wkurzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 23:24, Kryhuu napisał:

Na PS3 jest różnie, można grać cały dzień i nie uświadczyć żadnych problemów, a czasem
to czeka się dobre parę minut na znalezienie graczy i rozpoczęcie partii, a jak w połowie
wychodzi host to masz 50% szans, że nowy się nie znajdzie i przerywana jest rozgrywka,
czyli od nowa musisz szukać ludzi (zapraszać do party etc.) i rzeźbić ogólnie. W czasie
gry rzadko kiedy laguje, a jeżeli już to gra szybko to wyłapuje i stara się zmieniać
hosta. Ale - patrz wyżej, czasem kończy się to wycieczką do głównego menu. Grać i czerpać
z tego przyjemność się da, ale jak nie masz cierpliwości to momentami gra może Cię wkurzyć.
:)

Mnie chodzi bardziej o PC jak i również o te trojany przesyłane przez Iwnet, o czym można było przeczytać na onecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: pogram płynnie na Windows Vista 32bit, GTX260, C2Q4x2.5ghz oraz 4gb ramu (rzeczywista 3.2gb oczywiście...) na rozdziałce 1600x1200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż nabijam sobie levele w multi na tyle na ile czas pozwala, mam teraz jakoś 55-60 i zastanawiam się o co chodzi z tym trybem prestige? Tzn. na czym polega, co daje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować