Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2010 o 20:53, Pernia napisał:

@Klonisk0
odrzut? Zacznij celować myszką zamiast strzałkami.


Zawsze celuję kursorem(lub myszką jak kto woli), a nie strzałkami bo to jest tylko dla cieniasów. Mimo wszytko oprócz scara(bo do niego się przyzwyczaiłem) mam często problemy z opanowaniem odrzutu niektórych broni. Ty pewnie nie. Wiem, że jesteś pro.

PS. Dubel jest po zniknęła opcja edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile zakład, że przekosisz mnie wszystkim przez pół mapy? =p
Jestem pewien, że w mw2 grasz lepiej ode mnie więc takie coś nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 22:10, KloniskO napisał:

> @Klonisk0
> odrzut? Zacznij celować myszką zamiast strzałkami.

Zawsze celuję kursorem(lub myszką jak kto woli), a nie strzałkami bo to jest tylko dla
cieniasów. Mimo wszytko oprócz scara(bo do niego się przyzwyczaiłem) mam często problemy
z opanowaniem odrzutu niektórych broni. Ty pewnie nie. Wiem, że jesteś pro.

no to ''pro'' to tez wszystkie amerykanskie dzieci neostrady, ktore korzystaja z g18. Prawda jest taka ze ta bron nie wymaga jakichkolwiek umiejetnosci, dlatego gra z tym tyle ludu. Jest za mocna, i strasznie wk**ia. Miedzy innymi dlatego rzucilem ta gre.
@up
zakładać się mogę tylko o g18. Możemy sobie stanąć gdzieś na private meczu, i mogę ci to udowodnic. Ta bron to pomylka jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 22:40, filip29 napisał:

O ile zakład, że przekosisz mnie wszystkim przez pół mapy? =p

Powodzenia ze strzelbami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 23:18, soshman napisał:

Powodzenia ze strzelbami. ;)

Jak trafił się podwójny headshot ze snajperki z biodra na Wastelandzie, to może i ze strzelbą by się dało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 23:37, Piciambeer napisał:

> Powodzenia ze strzelbami. ;)
Jak trafił się podwójny headshot ze snajperki z biodra na Wastelandzie, to może i ze
strzelbą by się dało :]

nawet jakbym trafil z tego shotguna, to i tak by nie zabiło. Za mały dmg. I przestańcie mi tą akcje wypominać, to nie moja wina ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 12:16, Piciambeer napisał:

Nawet head by nie zabił?

Strzelby nie mają hitboxów, więc nie miałoby to znaczenia, a największy zasięg ma chyba shotgun dołączany do broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 22:05, azur65 napisał:

Strzelby nie mają hitboxów

Ekhm. To caoś nie gra, bo nie każdy pojedynczy strzał kończy się killem, a są i wyzwania na headshoty dla strzelb...

BTW. Widziałem kilka osób ze złotymi tytułami SPAS i Model 1887. Powiedzcie, że to z meczy w klatce, bo mi się wierzyć nie chce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 22:05, azur65 napisał:

> Nawet head by nie zabił?
Strzelby nie mają hitboxów, więc nie miałoby to znaczenia, a największy zasięg ma chyba
shotgun dołączany do broni.

Jak to nie mają? Przecież nawet zrobili inne animacje przy trafieniu w różne części ciała. Zauważ, że jak trafisz w nogi, to najpierw nogi poszkodowanego lecą w tył. Przy strzale w tułów odrzuca go w kształcie litery C. Poza tym, jak Piciambeer zauważył nie każdy strzał zabija i head''y. Sam niedawno zaliczyłem na S&D finałową ofiarę ze SPAS''a w głowę i to przez ścianę. :D
A co do zasięgu to SPAS nie ma sobie równych. Co prawda nie grałem ze strzelbą dołączaną do broni, ale daj head''a z 15 metrów to pogadamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 12:49, soshman napisał:

A co do zasięgu to SPAS nie ma sobie równych. Co prawda nie grałem ze strzelbą dołączaną
do broni, ale daj head''a z 15 metrów to pogadamy. ;)

Swoje dane biorę stad http://denkirson.xanga.com/715966769/modern-warfare-2/
Strzał ze strzelby zadaje takie same obrażenia w którą część ciała byś nie trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 16:37, Piciambeer napisał:

Nie wiem kto tę stronę prowadzi ale praktyka mówi co innego...

Nie wierzysz - zrób testy. Ja robiłem i zawsze się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) hitboxy nie podchodzą od broni, ale od obiektu na który padają obrażenia. czyli w mw2 to twoje ''ciało'' ma hitboxy, a nie shotgun
2) są roznice, w nogę zabiera dużo mniej życia niż w bańkę. Więc głupot nie pierdziel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 17:30, Pernia napisał:

1) hitboxy nie podchodzą od broni, ale od obiektu na który padają obrażenia. czyli w
mw2 to twoje ''ciało'' ma hitboxy, a nie shotgun

Zakład że każdy rodzaj broni ma inne hitboxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 17:31, azur65 napisał:

> 1) hitboxy nie podchodzą od broni, ale od obiektu na który padają obrażenia. czyli
w
> mw2 to twoje ''ciało'' ma hitboxy, a nie shotgun
Zakład że każdy rodzaj broni ma inne hitboxy?

ty nie rozumiesz co to hitbox. Dla przykładu - głowa jest hitboxem, ale jest nim też ręka. Strzelając w rękę gra nie zaliczy ci tego jako strzał w głowę, i na odwrót działa tak samo. bronie NIE MAJĄ hitboxów, tylko mają inne obrażenia. Cięzko to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Tam na tej stronie masz hitboxy pokolorowane. Osobno jest głowa, szyja itp. Każdy ma inny przelicznik obrażeń. Ale wierzyć mi się nie chce, że strzał z shotguna ma taki sam przelicznik dla nogi i głowy. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować