Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 14:04, Damianuss1 napisał:

Ja tam żadnego wirusa nie otrzymałem jeszcze i uważam, że to bujda na kółkach.


tak, gracze sobie z nudów na oficjalnym forum steama piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2009 o 14:09, Shego napisał:

Jesli to prawda to nie mam pytan. Co bedzie nastepne, "Modern warfare 2 pozwala na czyszczenie
twoich kont bankowych"?


Ciekawy jestem czy przy tym spamie o mw 2 na gram.pl i o tym ''''profesjonalni'''' newsmani gram.pl napiszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:


> Użył opcji spoiler, więc nieświadomie nikt nie został pokrzywdzony.

Tak, zauważ że po edycji posta. Gdy odpowiadałem to wszystko było jak na dłoni.


Użyłem funkcji spoiler 10 sekund po tym jak napisałem posta, ponieważ zapomniałem o tym, ale Ty musiałeś w tym czasie już napisać swój post. Zobacz minute edycji i twojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 14:05, Nightdew napisał:

> Ja tam żadnego wirusa nie otrzymałem jeszcze i uważam, że to bujda na kółkach.

tak, gracze sobie z nudów na oficjalnym forum steama piszą...

A powiec no mi,czy TOBIE się tak pokazało?Niech mi pokażą screena,a nie będę se robić wielkie "JAJA"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie ustawień grafiki gra się nie uruchamia, mam błąd krytyczny DirectX. Przed utratą plików miałem to samo, jednak ustawienia i tak ulegały zmianie, teraz pozostają bez zmian. Jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 17:43, Bartex69 napisał:

Nie dziw się,to było "głoszone" jako najlepszy fart w dziejach MW 2 ;p Czy jakoś tak...

MW2 ma ledwo pół miesiąca a już ludzie ''mianują'' najlepsze farty w dziejach (omfg) MW2.
Fail..

EDIT:
A tu masz więc drugi najlepszy fart w dziejach MW2
http://www.youtube.com/watch?v=G4Bz64VwRWQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 18:05, Adeq napisał:

EDIT:
A tu masz więc drugi najlepszy fart w dziejach MW2
http://www.youtube.com/watch?v=G4Bz64VwRWQ


Odbił się?! Myślałem,że po prostu będzie już leżał (knife)... o_O,rzeczywiście 2 nice fart.

P.S-Knife do rzucania to jest tylko 1 i ten do zabijania "po cichu" już zostaje użyty,rzucony?Chodzi o to,że jak rzucimy nożem w kogoś ,to nóż na krótki dystans znika,bo rzuciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może już nie fart,lecz pech typa co tam wchodził,grając w cs skanujesz (często bywa że nie masz pojęcia że typ jest tam i go zabijasz)to fart nie jest,tak samo już jest w mw2 rzucasz nożem tam gdzie gracze często wychodzą.
BTW.Zaraz instaluje MW2 i się przekonam czy gra naprawdę jest taka dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 18:18, Bartex69 napisał:

> EDIT:
> A tu masz więc drugi najlepszy fart w dziejach MW2
> http://www.youtube.com/watch?v=G4Bz64VwRWQ
>
>
Odbił się?! Myślałem,że po prostu będzie już leżał (knife)... o_O,rzeczywiście 2 nice
fart.

P.S-Knife do rzucania to jest tylko 1 i ten do zabijania "po cichu" już zostaje użyty,rzucony?Chodzi
o to,że jak rzucimy nożem w kogoś ,to nóż na krótki dystans znika,bo rzuciłeś?

Ten na bliski dystans zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie spodziewalem sie znacznie wiecej po Modern Warfare 2, napewno tego ze pobije pierwsza czesc, jednak mialem wrazenie grajac w druga odslowne ze byla ona robiona na szybkiego. Misje na osiedlach sa totalnie nudne i generalnie przechodzilem je na sile. Nie podobaja mi sie rowniez moi ''towarzysze broni'' ktorzy w 1 czesci byli bardzo pomocni, w 2 zas mam wrazenie jakbym byl sam przeciwko wszystkim. Przyklad w misji gdzie sie zestrzeliwuje helikoptery biegajac do stacji i domkow, zostaje w srodku malego budynku 10 zolnierzy amerykanskich, ja wychodze na tylu zeby zestrzelic helikopter a tu 1 wrogi zolnierz przechodzi sobie przez budynek, nikt nawet nie raczy z 10 chlopa go zabic i pakuje mi serie w plecy, kiedy ja juz pelen nadzieji poslalem rakiete ;) Skoro zostawiam za soba taka ekipe to nie powinna sie mysz przesliznac...Fabula tez taka jakas dziwna, tak nie do konca zawsze wszystko jarzylem, albo slabo uwazalem bo byla tak ciekawa :) Pozostaje multi.

ps. No i ten nieszczesny steam arghhh. Hate it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:11, Gosu napisał:

Generalnie spodziewalem sie znacznie wiecej po Modern Warfare 2, napewno tego ze pobije
pierwsza czesc, jednak mialem wrazenie grajac w druga odslowne ze byla ona robiona na
szybkiego. Misje na osiedlach sa totalnie nudne i generalnie przechodzilem je na sile.

Subiektywna opinia :) Jak dla mnie "dwójka" bije "jedynkę", zwłaszcza w kategorii "nieoczekiwane zwroty akcji". Nigdzie nie wyczułem by cokolwiek było robione na siłe. Miałem wręcz wrażenie, że wszystko zostało idealnie wyważone i podane graczowi. Jeśli mówiąc "osiedla" masz na myśli favele to na pewno nie mogę się zgodzić by było nudno :P Jeden z bardziej chaotycznych i trudnych do ogarnięcia misji w singlu, bo układ slumsów jest taki, że zabić mogą gracza z każdej strony ;)

Dnia 23.11.2009 o 20:11, Gosu napisał:

Nie podobaja mi sie rowniez moi ''towarzysze broni'' ktorzy w 1 czesci byli bardzo pomocni,
w 2 zas mam wrazenie jakbym byl sam przeciwko wszystkim.

Tak, tylko zauważ, że CoD4 to 90% regularna wojna, mnóstwo wojaków itp, podczas gdy MW2 w prawie każdej misji (oprócz paru wyjątków) robisz w bardzo małych grupach. Nie jesteś obstawiony 50 ludźmi naookoło, którzy i tak się w kółko respawnują. Zaczynasz misję z 5 osobami, zginą Ci, to już się nie odradzają i jesteś zdany na siebie. Zawsze towarzyszy Ci ktoś nieśmiertelny (Ghost na przykład) ale wszystkie misje robione w małych grupach, to nie otwarty front, a działanie za liniami wroga. Oprócz misji w USA, ale tam i tak najczęściej biegasz ze swoim małym oddziałem. Tak gra została zaprojektowana.

>Fabula tez taka jakas dziwna, tak nie do konca zawsze

Dnia 23.11.2009 o 20:11, Gosu napisał:

wszystko jarzylem, albo slabo uwazalem bo byla tak ciekawa :) Pozostaje multi.

Fabuła świetna, pokręcona, trzymająca w napięciu i pełna niespodzianke. Film akcji pełną gębą ;D

Dnia 23.11.2009 o 20:11, Gosu napisał:

ps. No i ten nieszczesny steam arghhh. Hate it!

Nie wiem czemu ludzie psioczą na steama - mam na nim z 15 gier, z żadną nie miałem nigdy problemów, jest to program całkiem użyteczny i dobrze że jest tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować