Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Coś mi się wydaję że lada dzień wyjdzie patch na dedyki, bo sami panowie z IW w ostatnim wywiadzie powiedzieli że nie wykluczają takiej opcji - bojkot + cheaty, IW musi się liczyć z graczami. Dedyki, brak lagów, i CoD będzie pod choinką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:31, Pernia napisał:

Coś mi się wydaję że lada dzień wyjdzie patch na dedyki, bo sami panowie z IW w ostatnim
wywiadzie powiedzieli że nie wykluczają takiej opcji - bojkot + cheaty, IW musi się liczyć
z graczami. Dedyki, brak lagów, i CoD będzie pod choinką ;]


I co z tego że będą dedyki, jak nie będzie modów? Taka gra jest po prostu do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:30, Kraju napisał:

Cziterstwo to idiotyzm i niedozwolonych programów używają tylko nooby, którzy nie potrafią
grać. Bo skoro potrafili by grać na światowym poziomie, to by tego nie potrzebowali.
Akurat w CoDa jest od cholerę cziterów i tak zawsze było, szkoda że bardzo dużo jest
ich z Polski. Ale najwidoczniej polska nie ma skilla, dlatego musi używać wh i aima.

Widzicie kolego, może jest ich dużo, z tym, że jak już wiele osób zaznaczyło wcześniej - sama możliwość tworzenia własnych serwerów eliminowała tą grową spodzinę, sam nigdy z cheatów nie korzystałem po prostu mimo tego, iż nie byłem najmocniejszy w klanie to jednak była to przednia zabawa - są osoby które muszą się w taki sposób dowartościować - próbują poprzez takie działania oderwać się od szarości życia codziennego i po prostu pokazać, że są może coś warci, ich wybór, tylko, że gdy taki ktoś pojawiał się na serwerze klanowym grał może z 2-3 minut potem dostawał bana na klucza i tyle go widzieli, dlatego też, grając spory kawał czasu na jednym serwerze tylko - klanowym - pojęcie cheatera jest dla mnie obce, z tego co widzę gdybym kupił MW2 zapewne rwał bym sobie resztki włosów z głowy, tylko czekać, na to aż na serwerach będą rodzynkami ci co cheatów nie wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:32, Kraju napisał:

I co z tego że będą dedyki, jak nie będzie modów? Taka gra jest po prostu do dupy.

Ja też cenie sobię promoda, ale jeżeli są ogarnięci ludzie, to i ja mogę sobie pograć na normalu, poprostu tak żeby pograć, pofragować. Będą dedyki, admin będzie mógł ustawić - np Last Stand not Allowed. Użyjesz? Ban. Swoją drogą jak ludzie się postarają to i na mody przyjdzie czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cziterstwo jest, było i będzie. Choćby wymyślili i stworzyli najlepsze zabezpieczenia to i tak będą płatne czity, które po prostu oleją anty-czita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydje mi się. Patche do musiałybyć olbrzymie. Zresztą wsadzili(psu w .,..) mase czasu żeby zrobić ten kretyński IWnet. Trzeba by dość dużo roboty żeby zmienić architekture systemu z p2p na klient serwer. Pozatym testy, konieczność dystrybucji patchy. Prawdopodobnie poświęcą ten czas na poprawie szitu zwanego IWnetem... Prawdopodobnie IWnet pozostanie już na zawsze w CoDach bo przecież nie tworzy się nowej technologi po to żeby zastąpić ją starą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszę, to ten IWnet i tak działa beznadziejnie, jest na poziomy bety, więc raczej dużo im się nie stanie. Dużo roboty, może i tak, ale wiedza jak to zrobić, bo taki system działa w codzie4. Jestem pewien ze jezeli by takie cos zrobili, to WSZYSCY by to sciagneli.
PS dlugo myslalem nad tym, dlaczego IW wprowadziło ten cały system ''IWnet''... i przypomniałem sobie, jak narzekali na pirackie serwery, na to że grają sobie na multi na piratach . Przez steama ten problem został kompletnie wyeliminowany, ale może wzrosnąć przez powrót dedyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, stawiam dwa piwa że za kilka dni ludzie będą grali na piratach. Garena spokojnie będzie obsługiwała MW2, więc wszyscy piraci będą mogli zagrać w multi. Ile jest przecież pirackich serwów w CS. To samo będzie z MW2. Steam jest tylko niepotrzebnym wirusem, który nic nie wnosi do gry, a jedynie tylko przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:41, Pernia napisał:

Z tego co słyszę, to ten IWnet i tak działa beznadziejnie, jest na poziomy bety, więc
raczej dużo im się nie stanie. Dużo roboty, może i tak, ale wiedza jak to zrobić, bo
taki system działa w codzie4. Jestem pewien ze jezeli by takie cos zrobili, to WSZYSCY
by to sciagneli.
PS dlugo myslalem nad tym, dlaczego IW wprowadziło ten cały system ''IWnet''... i przypomniałem
sobie, jak narzekali na pirackie serwery, na to że grają sobie na multi na piratach
. Przez steama ten problem został kompletnie wyeliminowany, ale może wzrosnąć przez
powrót dedyków.


Ja uwarzam że ten cały IWnet jest po to żeby gracze byli zmuszeni do zakupu DLC. Mit o tym że ma zabezpieczać rozgrywke przed oszustami właśnie padł. Gdyby nie Steam moje MW2 właśnie zostałoby wystawione na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:45, Komintern83 napisał:

Ja uwarzam że ten cały IWnet jest po to żeby gracze byli zmuszeni do zakupu DLC. Mit
o tym że ma zabezpieczać rozgrywke przed oszustami właśnie padł. Gdyby nie Steam moje
MW2 właśnie zostałoby wystawione na allegro.


Rozumiem że nie jesteś w stanie sprzedać gry, bo nie chcesz sprzedawać konta steam. Jeżeli tak, to kolejny powód dlaczego steam jest zły. CoDa 4 nawet dzisiaj można znaleźć na allegro, po całkiem kuszących cenach. Z MW2 czegoś takiego nie będzie, a przynajmniej nie w takiej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:47, Kraju napisał:

> Ja uwarzam że ten cały IWnet jest po to żeby gracze byli zmuszeni do zakupu DLC.
Mit
> o tym że ma zabezpieczać rozgrywke przed oszustami właśnie padł. Gdyby nie Steam
moje
> MW2 właśnie zostałoby wystawione na allegro.

Rozumiem że nie jesteś w stanie sprzedać gry, bo nie chcesz sprzedawać konta steam. Jeżeli
tak, to kolejny powód dlaczego steam jest zły. CoDa 4 nawet dzisiaj można znaleźć na
allegro, po całkiem kuszących cenach. Z MW2 czegoś takiego nie będzie, a przynajmniej
nie w takiej ilości.


Trafiony... Steamowi mówie stanowcze nie. Nie kupie już nic co wymaga steam.
A z innej strony zaczyna mnie zastanawiać przedłużający się okres czasu tworzenia starcrafta 2. Czyżby blizzard podobnie jak Activision szykowało nam niespodzianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w szkole idioci wysmiali mnie, ze gram w Modern Warfare i czekalem (bo to bylo gdzies z 2 tydnie temu) na MW2 i mowili, ze CS lepszy... co o tym sadzicie? ja mysle, ze... cod4 rzadzi! nie moge sie doczekac, jak na gwiazdke dostane MW2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:50, Carlossio napisał:

w szkole idioci wysmiali mnie, ze gram w Modern Warfare i czekalem (bo to bylo gdzies
z 2 tydnie temu) na MW2 i mowili, ze CS lepszy... co o tym sadzicie? ja mysle, ze...
cod4 rzadzi! nie moge sie doczekac, jak na gwiazdke dostane MW2 :)

Cod4 tak u mnie w ch osob w to gralo w poprzedniej budzie ale nie mow im ze chcesz kupic MW2 bo cie zabija smiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś myślę, że to było "dla dobra graczy" xD[jak to jeden z producentó powiedział]

Chcieli ukrócić piractwo? Scena wynajdzie sposób - prędzej, czy później. Złamali StarForce, złamali Steama... złamali DRM... jakie jeszcze zabezpieczenia nam dadzą developerzy? :| Które wkurzają tylko legalnych userów...

402 sam tego chciał, poza tym... PC to nie konsola. Mamy swoje rejony, konsolowcy swoje. I widać, że nie warto sobie wchodzić w drogę w wypadku takiej serii, jaką jest CoD...

Wiedziałem, że nie kupię MW2... po co, by męczyć się z dziurawym jak sito Steamem, by pograć tylko 5 h w singla? Bo wiedziałem, że multi to nawet nie ruszyłbym w takiej postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:50, Komintern83 napisał:

Trafiony... Steamowi mówie stanowcze nie. Nie kupie już nic co wymaga steam.
A z innej strony zaczyna mnie zastanawiać przedłużający się okres czasu tworzenia starcrafta
2. Czyżby blizzard podobnie jak Activision szykowało nam niespodzianke?


Ja też nie zamierzam kupować żadnej gry na steam już więcej, dlatego nie kupiłem MW2.
StarCraft będzie na blizz.net czy jak się ta usługa nazywa. Blizzard nigdy nie pozwoli aby ich gra była na tym czymś, zwanym steam. Za dużo by stracili kasy, tym bardziej że to gra tylko PC-towa.

Carlossio
Jeżeli chcesz się sugerować opinią kolegów, to gratuluję. Lej na nich. CS jest fajny, ale dla mnie CoD 4 tez lepszy. Ja w klasie sam gram w CoDa 4 tylko sam, a kilka osób gra w CS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:57, dzaskul1 napisał:

Pójdzie mi na Athlonie XP 2200+ , Cod4 chodził normalnie???


Podaj całą konfigurację sprzętową swojego PC, po procku nie da się tego powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować