Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 14:07, PAPISHON napisał:

Ja też posiadam działającego PEGASUSA, i czasami jeszce na nim gram w Micro Machines, ta gra

W Micro Machines to ja grałem tylko na PC i faktycznie była fajna - gorzej jak się jeździło po stole kuchennym i się wylatywało poza niego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:58, Blackhand napisał:

Wiem o tym, mój drogi statsiarzu ;D


hmmm... więc nie rozumiem dlaczego się piractwem chwalisz... :/
a z tym statsiarzem o co ci chodzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:07, PAPISHON napisał:

Ja też posiadam działającego PEGASUSA, i czasami jeszce na nim gram w Micro Machines, ta gra
jest boska :)


hmm.. niestety nie mam takiej :(
ale mam za to tanki, contre, mario, chip & deil, flinstonów, teene toons etc.
teraz ściągam sobie wszystkie gry jakie mam na cardrigach :)

(sorry z pisownie ale nie pamiętam jak to wszystko się pisze... :/ a najgorsze jest to, że ciężko w wyszukiwarce znaleźć ;) a nie chce mi się w piwnicy grzebać żeby nazwy sprawdzać... :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale prezynajmiej masz legendarne i nieśmiertelne TANKi. Ja gram w TANK z kumplem jak do mnie wpada, jakoś wolimy siedzieć przed PEGASUSEM niż przed kompem...dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 28.10.2006 o 23:57, Deejay napisał:

hmmm... więc nie rozumiem dlaczego się piractwem chwalisz... :/


To ja Ciebie nie rozumiem - nigdzie (a zwłaszcza w tym temacie) nie napisałem, że abandonware jest legalne (teraz, po tym wytłuszczeniu, to już na pewno jakiś geniusz czytający posty "po łebkach" mi to zarzuci). To po pierwsze. A po drugie - gdzie ja się tu czymkolwiek chwalę? W poście, na którego odpowiedziałeś, wręcz napisałem, że odradzam ściąganie Settlersów ze stron za abandonwarem.

Dnia 28.10.2006 o 23:57, Deejay napisał:

a z tym statsiarzem o co ci chodzi...?


To był taki żart (emoticonka - ";D"), statsiarzami nazywa się np. osoby sztucznie nabijające posty (w sumie, to prawie to samo, co spamer), tutaj użyłem tego określenia żartobliwie (Twoja odpowiedź nie miała wiele wspólnego z treścią mojego posta, coś podejrzewam, że nie przeczytałeś go w całości :)).

No, ale dość tego offtopicu - jeśli kwestia abandonware''u Cię drażni, to po prostu omijaj ten temat (oraz inne poświęcone abandonware''owi) - gdyby moderatorzy mieli coś do niego, to już dawno któryś by go zamknął (wiem, że temat nazywa się "Stare Gry" ale tak jakoś zboczył na temat abandonware''u i już mu tak zostało :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 12:41, Blackhand napisał:

W poście, na którego odpowiedziałeś, wręcz napisałem, że odradzam ściąganie Settlersów ze stron
za abandonwarem.


tak. ale z tego względu że nie działają poprawnie ( i przyznałeś że sam ściągałeś), a nie dlatego że są nielegalne...
ale masz rację. jakby ktoś z modków uznał to za piractwo to zwróciłby na to uwagę.

PAPISHON

ja też dużo bardziej lubię na pegasusie grać na tv ale moja konsolka padła lata temu... :( na szczęście gierki zostały także mogę sobie romy legalnie ściągać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde polecam gre Age of Empires Rise of Rome cz. 1 + dodatek Expansion. Jest to gra z 1997 roku ale warto w nią zagrac. Animacja gry jest fajna. Orginalna. Do dziś mi sie podoba. W Media Markt jest za 25 zł.

Pozdro dla CDP, modów i grammowiczów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:07, PAPISHON napisał:

Ja też posiadam działającego PEGASUSA, i czasami jeszce na nim gram w Micro Machines, ta gra
jest boska :)


Przebiję Cię: mam działającego Commodore 64 :D I gierki na kasetach.
Co prawda można cholery dostać ustawiając głowicę magnetofonu ale jak już zaskoczy... Ech, cudowne lata dzieciństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 11:08, tosz napisał:

poszukuję gry SILVER - jest to RPG
czy ktoś ma jakąś wiedzę o tej grze ? czy ukazała się w Polsce ?

z tego co wiem ukazala sie baaardzo dawno temu- o ile pamietam czytalem jej recke zaraz obok warzone 2100 czyli bedzie jakies 7 lat..

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=404
hmm, a tu pisza ze sie nie ukazala - cos z moja pamiecia?

wydawca bylo atari, gra stara az tak nie jest, na abandonware albo freeware bym raczej napewno nie liczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że w Polsce jest nieosiągalna , bo z tego co o niej słyszałem jest bardzo fajna , kiedyś bardzo dawno temu w jakimś programie o grach komuterowych była jej prezentacja i jakoś mi utkwiła w pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z prawdziwą łzą w oku patrze jak moj biedny i kochany lew leon mi nie działa na nowym kompie . Przechodziłem go pół roku z tata i razem przy tej grze spędzilśmy wspaniałe chwile :D . Lomax też fajna gra ja przechodziłem 3 miesiace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie-wtedy to by gry.Teraz słabe,ale wtedy wydawało się,że są super.A teraz-rynek się rozrósł,grafiki w grach są foto-realistyczne.Żeby tak powrócić do tych lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować