Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Poczytaj sobie dziennik,zobacz że z tego milczka to niezły myśliciel jest i że wie więcej niż się wydaje(status bohatera/dziennik/historia).Mimo to mógł by od czasu do czasu coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 19:12, Bingolo napisał:

Poczytaj sobie dziennik,zobacz że z tego milczka to niezły myśliciel jest i że wie więcej
niż się wydaje(status bohatera/dziennik/historia).Mimo to mógł by od czasu do czasu coś
powiedzieć.


Cholera, ani razu tam nie zajrzałem, ,,Sorry", (daje brylant);P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 19:17, Blackgoat napisał:

> Poczytaj sobie dziennik,zobacz że z tego milczka to niezły myśliciel jest i że wie
więcej
> niż się wydaje(status bohatera/dziennik/historia).Mimo to mógł by od czasu do czasu
coś
> powiedzieć.
>
>
Cholera, ani razu tam nie zajrzałem, ,,Sorry", (daje brylant);P.

Wiesz,ja też tam prawie nie zaglądam,lektura jest ciekawa ale mi się raczej nie chce czytać.Fajnie jednak wiedzieć jakie zdanie ma bohater o wykonywanych przez siebie misjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w lecie i mam pokonać jakiegoś maga. Przeszedłem już całą naukę i pokonanie tego maga jest jakimś testem. Mówi mi że mam go udażyć najpierw mieczem. Uderzyłem w niego wiele razy zza pleców i nic się nie dzieje! To jest początek gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:02, Heterko napisał:

Jestem w lecie i mam pokonać jakiegoś maga. Przeszedłem już całą naukę i pokonanie tego
maga jest jakimś testem. Mówi mi że mam go udażyć najpierw mieczem. Uderzyłem w niego
wiele razy zza pleców i nic się nie dzieje! To jest początek gry.


Musisz walnąć 7 czytam 10 razy, potem powie wal z łuku, dalej będzie chciał żebyś go połaskotał błyskawicą i po teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem grę jeszcze raz. Zaczynam od momentu kiedy trafiłem do miasta gdzie mnie uczą walki choć grę zapisałem chwilę po momencie jak skończyłem naukę. Teraz uczę się czarów woli, naciskam lewy shift i nie mogę zrobić żadnej błyskawicy. lewy i prawy przycisk myszy nie ma żadnej fuckcji. A w HUD-zie nie wyświetla mi się żaden czar. Nie mogę strzelać w te kukły obok wodospadu. Czy to błąd, wcześniej od razu na nauce mogłem używać czaru woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:34, Heterko napisał:

Włączyłem grę jeszcze raz. Zaczynam od momentu kiedy trafiłem do miasta gdzie mnie uczą
walki choć grę zapisałem chwilę po momencie jak skończyłem naukę. Teraz uczę się czarów
woli, naciskam lewy shift i nie mogę zrobić żadnej błyskawicy. lewy i prawy przycisk
myszy nie ma żadnej fuckcji. A w HUD-zie nie wyświetla mi się żaden czar. Nie mogę strzelać
w te kukły obok wodospadu. Czy to błąd, wcześniej od razu na nauce mogłem używać czaru
woli.


Może błąd. Spróbuj włączyć jeszcze raz. Czasem się różne błędy sterowania zdarzają. Ja też chyba coś takiego miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:42, wrobel253 napisał:

> Włączyłem grę jeszcze raz. Zaczynam od momentu kiedy trafiłem do miasta gdzie mnie
uczą
> walki choć grę zapisałem chwilę po momencie jak skończyłem naukę. Teraz uczę się
czarów
> woli, naciskam lewy shift i nie mogę zrobić żadnej błyskawicy. lewy i prawy przycisk

> myszy nie ma żadnej fuckcji. A w HUD-zie nie wyświetla mi się żaden czar. Nie mogę
strzelać
> w te kukły obok wodospadu. Czy to błąd, wcześniej od razu na nauce mogłem używać
czaru
> woli.

Może błąd. Spróbuj włączyć jeszcze raz. Czasem się różne błędy sterowania zdarzają. Ja
też chyba coś takiego miałem.

Raz mi nie naliczało ciosów gdy uderzałem w tego maga z farbą na policzkach w lesie. A innym razem nie miałem czaru błyskawicy, zupełnie tak jak na początku gry. Gra fajna ale z mapy to wcale nie ma się pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:34, Heterko napisał:

Włączyłem grę jeszcze raz. Zaczynam od momentu kiedy trafiłem do miasta gdzie mnie uczą
walki choć grę zapisałem chwilę po momencie jak skończyłem naukę. Teraz uczę się czarów
woli, naciskam lewy shift i nie mogę zrobić żadnej błyskawicy. lewy i prawy przycisk
myszy nie ma żadnej fuckcji. A w HUD-zie nie wyświetla mi się żaden czar. Nie mogę strzelać
w te kukły obok wodospadu. Czy to błąd, wcześniej od razu na nauce mogłem używać czaru
woli.


W Fable podczas wykonywania zadania nie zachowuje się gra, ale sam bohater. Czyli, jeśli zanim ukończysz misję (zanim pojawi Ci się okno o ukończonej misji, zagrają fanfary i naliczy Ci expeki) wyjdziesz z gry, to potem jak wczytasz ją, to będziesz na samym początku zadania. Może to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAQ
1. Pytanie: po zapisaniu gry wylaczylem ja. Gdy chcialem kontynuowac gre musialem zaczynac od nowa - mojego save''a nie bylo. Co robic?
Odpowiedz: W Fable istnieja dwie opcje zapisu:
Zapis bohatera - zapisuje tylko aktualne statystyki, umiejetnosci oraz ekwipunek postaci. Opcja aktywna tylko podczas wykonywania misji.
Zapis swiata - zapisuje absolutnie wszystko - to co wyzej plus postepy fabularne. Opcja ta jest aktywna wtedy, gdy nie wykonujemy misji.

2. P: Przy uruchamianiu gry pojawia sie komunikat o podobnej tresc http://img218.imageshack.us/img218/6151/bladbr8.jpg Gra nie chce sie uruchomic pomimo proby wybrania obu opcji (Continue in Safe Mode i Continue anyway).
O: Nalezy odinstalowac pakiet kodekow K-Lite Codec Pack. Jak? Panel sterowania > Dodaj / usun programy znajdz K-Lite i wybierz usun.

jesli ktos ma jakies pomysly odnosnie rozwoju FAQ-a pisac na maila: lydathegreat[at]gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:29, Piotrbov napisał:

> Można w fable miec dzieci?

Niestety nie, ale w Fable 2, będzie już można mieć.

A jak się zdobywało ten wielki miecz solus. I w ilu ciosach takich mieczem zabił bym miniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki Miecz Solus możesz kupić w Połnocnej Kamiennej Altanie u kupca albo, jeżeli Lady Grey jest twoją żoną, obsypywać ją podarunkami, aż podaruje ci miecz. A ilość, w jakich zabiłbyś mieczem miniona jest zależna od twijej siły, więc nie da się powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można się odmłodzić po kilkakroć? Nie używając kaplicy sroma(czy tam skroma ;)? I czy cofnie mi się wygląd dziadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:57, CR7 napisał:

Czy można się odmłodzić po kilkakroć? Nie używając kaplicy sroma(czy tam skroma ;)? I
czy cofnie mi się wygląd dziadka?

Odmłodzić można się tylko 2 razy w świątyniach
a tą kaplicą sroma to żeś mnie zabił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:29, Piotrbov napisał:

> Można w fable miec dzieci?

Niestety nie, ale w Fable 2, będzie już można mieć.

Ale fajnie to ja zrobię sobie 30 i do każdego będę strzelał z luku:P Mam takie małe pytanie, przeszedłem już trochę gry, ale jak się zdobywa pluszowego misia dla małej dziewczynki na początku gry i czy te drewniane opakowania co miałem pilnować to można je było jakoś rozwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:24, Heterko napisał:

> > Można w fable miec dzieci?
>
> Niestety nie, ale w Fable 2, będzie już można mieć.
>
Ale fajnie to ja zrobię sobie 30 i do każdego będę strzelał z luku:P Mam takie małe pytanie,
przeszedłem już trochę gry, ale jak się zdobywa pluszowego misia dla małej dziewczynki
na początku gry i czy te drewniane opakowania co miałem pilnować to można je było jakoś
rozwalić?

1)misia ma jeden dzieciak które go straszy chuligan, a tego chuligana należy pobić!!
2)chyba chodzi o beczki ale mogę się mylić ja tam pilnowałem!!
przechodzę już drugi raz tyle że teraz tak powoli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:24, Heterko napisał:

> > Można w fable miec dzieci?
>
> Niestety nie, ale w Fable 2, będzie już można mieć.
>
Ale fajnie to ja zrobię sobie 30 i do każdego będę strzelał z luku:P Mam takie małe pytanie,
przeszedłem już trochę gry, ale jak się zdobywa pluszowego misia dla małej dziewczynki
na początku gry i czy te drewniane opakowania co miałem pilnować to można je było jakoś
rozwalić?


Jak to jak sie misia zdobywa idziesz i walczysz z takim huliganem co on chciał pobić jednego gówniarza, a on z wdzięczności da ci tego misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować