Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 11:57, Nifros napisał:

Ej Aragloin moglbys mi wyslac na poczte te stery omegi?

Jeszcze ich nie mam, będę miał za ok. 1h, a poza tym jescze neta u siebie nie mam :(. Ale jak będę coś widział to ci przekażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 13:05, Nifros napisał:

Czytalem na gildi bohaterow ze na rozwiazanie tego problemu jest tylko jeden sposob -
format :////

Nie tylko. Mówię ci zainstaluj te sterowniki. Jak się nie uda to usuń K-LITE CODEC PACK.OTO ROZWIĄZANIE:
1. ODINSTALOWAC K-LITE CODEC PACK,
2. SKASOWAĆ PROFIL -> profile.bin
(moje dokumenty/my games/fable/saves/twojprofilgry)
Jeśli oczywiście masz te kodeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po walkach na Arenie jej obszar (chodzi mi o "szatnie") jest już na stałe zamknięty? Jeśli tak, to czy jest inny sposób na zdobycie rycerskiej zbroi, która była tam dostępna (ciemnego wojownika, świetlana i neutralna)? I jeśli nie można jej odzyskać, to gdzie znajdę podobnej jakości zbroję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI JESTEŚ JUŻ PO ARENIE TO ŚWIETLANEJ ZBROI NIE ZDOBĘDZIESZ, ale czasami kilka jej części możesz kupić w sękowej polanie

sorry za capsy

E: później znajdziesz lepszą zbroję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:29, krl.krl napisał:

JEŚLI JESTEŚ JUŻ PO ARENIE TO ŚWIETLANEJ ZBROI NIE ZDOBĘDZIESZ, ale czasami kilka
jej części możesz kupić w sękowej polanie

Kupiłem tam tylko część na tors, na resztę nie było mnie stać. Chodzi o to, żeby:
a) mieć dobrą zbroję,
b) mieć zbroję, która pozwoli mi przejść przez Demon Doors, które chcą, abym im się pokazał w stroju rycerza, bandyty, i mrocznego gościa (czy jakoś tak). W każdym razie potrzebuję jeszcze tylko tej pierwszej,
c) mieć zbroję, która nie doda mi zbyt dużo straszności, bo idę ścieżką dobra.

Damian14BO
To chyba część późniejszego złotego questa, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 15:00, HELMOOT1 napisał:

Damian14BO
To chyba część późniejszego złotego questa, tak?

Dokladnie. Trafisz tam w ok. 2/3 gry, bo walce z Jackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za help! :D

Dnia 26.06.2008 o 11:39, hunter22 napisał:

P.S. nie zauważyłem konfigu twojego kompa nigdzie... możesz go zamieścić? Najlepiej raport
dxdiag :) http://www.gram.pl/pomoc/tutorial_dd_01.html


Mój Prześwietny Lapek (tudzież prześwietny dwa lata temu jak go kupowałam :P):

HP Compaq nx7400
Procesor: Genuine Intel(R) CPU 1.73GHz (2 CPUs)
Pamięć: 1G RAM
System: Windows XP Professional

Nie wiem co jeszcze napisać... Oczywiście karta graficzna zintegrowana x[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 20:27, Lady Driada napisał:

Dzięki za help! :D


Podziękujesz jak zagrasz :P

Dnia 26.06.2008 o 20:27, Lady Driada napisał:

Mój Prześwietny Lapek (tudzież prześwietny dwa lata temu jak go kupowałam :P):
HP Compaq nx7400


Dwa lata temu ten lapek to był wypaśny, teraz też niczego sobie jest :)


Ściągnij to http://www.programs.pl/program,447.html i zainstaluj, poźniej pobierz to http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2036&Visual+C+++2005+Express+Edition zainstaluj i spróbuj zainstalować grę... nie ręczę głową że to pomoże, ale wypadałoby spróbować :)

Jakby co to pisz czy pomogło, jak nie to pomyślimy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok, pora na głupie pytanie- jak się śpi i czy to regeneruje zdrowie? Jak klikam interakcję na łóżka w gildiii to piszą mi, że nie mogę tu spać, a jak klikam na swoje to nic się nie dzieje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:08, Budo napisał:

Ok, pora na głupie pytanie- jak się śpi i czy to regeneruje zdrowie? Jak klikam interakcję na łóżka w gildiii to piszą mi, że nie mogę tu spać, a jak klikam na swoje to nic się nie dzieje ;]

Problem w tym, ze w Fable spac sie nie da :/ Jedynym sposobem regeneracji zdrowia jest picie eliksirow i jedzenie.
Polecam jak najszybciej nauczyc sie czaru fizyczna tarcza - wtedy obrazenia sa najpierw pochlaniane przez nia (ksoztem punktow many). Ma to dwa plusy - mamy praktycznie dwa paski zycia (jesli wrog wyzeruje nam mane i tarcza przestanie dzialac, wystarczy wypic eliksir many i mozemy aktywowac tarcze ponownie);kolejna zaleta to koszt eliksirow many - paradoksalnie u wiekszosci kupcow sa tansze niz napoje odnawiajace zycie (czasem nawet dwukrotnie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:46, Damian14BO napisał:

Polecam jak najszybciej nauczyc sie czaru fizyczna tarcza - wtedy obrazenia sa najpierw
pochlaniane przez nia (ksoztem punktow many). Ma to dwa plusy - mamy praktycznie dwa
paski zycia (jesli wrog wyzeruje nam mane i tarcza przestanie dzialac, wystarczy wypic
eliksir many i mozemy aktywowac tarcze ponownie);kolejna zaleta to koszt eliksirow many
- paradoksalnie u wiekszosci kupcow sa tansze niz napoje odnawiajace zycie (czasem nawet
dwukrotnie!).


Ma również tę wadę, że zjeżdża mana, co oznacza że mamy jej mniej na inne zaklęcia. Osobiście zawsze olewałem Tarczę. Wolałem mieć pewność, że będę mógł co chwila używać spowolnienia czasu i tego zaklęcia zwiększającego liczbę uderzeń. Potiony kosztują na tyle mało, że pod koniec gry spokojnie nosi się ponad setkę.
Na początek polecałbym zaklęcie leczące. Po walce można przy jego pomocy spokojnie uzupełnić zdrowie, a i przydaje się gdy jakiś NPC zostanie poraniony przy zadaniach eskorty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować