Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 19:56, Kalejdoskop86 napisał:

Eee... i to wszystko? Bez żartów, ale odpowiadanie twierdząco lub przecząco i nic poza
tym to trochę ubogie rozwiązanie. :D

No to właśnie nie jest żart :/ Dlatego uważam, że Fable nie jest prawdziwą grą RPG. Dla mnie to slasher z elementami RPG i masą urozmaiceń. Całkiem fajny, ale to jednak nie jest prawdziwe RPG :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:48, Madoc napisał:

No to właśnie nie jest żart :/ Dlatego uważam, że Fable nie jest prawdziwą grą RPG. Dla
mnie to slasher z elementami RPG i masą urozmaiceń. Całkiem fajny, ale to jednak nie
jest prawdziwe RPG :/

Trochę to było za piękne, tyle efektów, ładna grafika... :)
Ale cóż, z pewnością gra jest warta uwagi. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 20:49, Kalejdoskop86 napisał:

Trochę to było za piękne, tyle efektów, ładna grafika... :)
Ale cóż, z pewnością gra jest warta uwagi. ;>

Fakt, jest dość nietypowa i wciąga. I warto do niej po jakimś czasie wrócić i zagrać inaczej, fajnie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:53, Madoc napisał:

Fakt, jest dość nietypowa i wciąga. I warto do niej po jakimś czasie wrócić i zagrać
inaczej, fajnie tak jest :)

A przecież to w grach jest najważniejsze: rozrywka! :)
Z tego co wiem to Fable można na wiele sposobów przechodzić, wiesz, dobry, zły, średni albo jeszcze ktoś inny, który jest mieszany pod względem charakteru. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, przechodzę drugi raz, tym razem oszczędzę Szept, ponawalam więcej z łuku, rozwinę inne skille. Tak, będzie zupełnie inaczej. Myślę, że Fable można spokojnie 5 razy przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem 6 oO'' Dobry, zły, neutralny, łucznik, magik, wojownik i do tego dochodzi od groma tatuaży, tytułów i wyborów podczas gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekaliśmy z dniem 19 Czerwca Fable: Zapomniane Opowieści trafi do serii eXtra Klasyka HIT , grę oczywiście obowiązkowo kupuje , po prostu nie mogę zmarnować takiej okazji , tyle wyczekiwałem na ten podobno bardzo dobry tytuł i teraz już za parę dni będę mógł sobie go kupić za jedyne 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:16, Sebat1 napisał:

W końcu się doczekaliśmy z dniem 19 Czerwca Fable: Zapomniane Opowieści trafi do serii
eXtra Klasyka HIT , grę oczywiście obowiązkowo kupuje , po prostu nie mogę zmarnować
takiej okazji , tyle wyczekiwałem na ten podobno bardzo dobry tytuł i teraz już za parę
dni będę mógł sobie go kupić za jedyne 20 złotych.


Nie spodziewaj się, że długo w nią pograsz :P ( jest ona możliwa do przejścia w ok. 15-17h ) ... choć gra i tak warta zakupienia ze względu na bajkowość, fabułę i... bajkowość ;D ( w sensie graficznym ;) ). Jak dla mnie jest to bardzo ''przyjemna'' ''śmigałka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:32, lisek93 napisał:

Nie spodziewaj się, że długo w nią pograsz :P ( jest ona możliwa do przejścia w ok. 15-17h
) ... choć gra i tak warta zakupienia ze względu na bajkowość, fabułę i... bajkowość
;D ( w sensie graficznym ;) ). Jak dla mnie jest to bardzo ''przyjemna'' ''śmigałka ;)


A już myślałem że nikt nie zagląda do tego tematu ;) Te 15-17 godzin gry w zupełności mi wystarczy , oczywiście mógłbym przejść grę kilka razy , ale wątpię żeby gra mnie aż tak wciągnęła , najpierw przejdę grę jako ten zły , a później się zobaczy może za kilka miesięcy przejdę ją jako ten dobry albo neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:57, Sebat1 napisał:

A już myślałem że nikt nie zagląda do tego tematu ;) Te 15-17 godzin gry w zupełności
mi wystarczy , oczywiście mógłbym przejść grę kilka razy , ale wątpię żeby gra mnie aż
tak wciągnęła , najpierw przejdę grę jako ten zły , a później się zobaczy może za kilka
miesięcy przejdę ją jako ten dobry albo neutralny.


Zmienisz zdanie gdy przejdziesz pierwszy raz ;] Zapewniam, że wciąga jak cholewcia i a przy końcówce czujesz niedosyt i pragniesz przejść jeszcze raz. Zazwyczaj nie przechodzę gry więcej niż jeden raz, chyba, że jest wybitna. A ta według mnie to majstersztyk w swym gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2008 o 15:15, Rozrobiony napisał:

Zmienisz zdanie gdy przejdziesz pierwszy raz ;] Zapewniam, że wciąga jak cholewcia i
a przy końcówce czujesz niedosyt i pragniesz przejść jeszcze raz. Zazwyczaj nie przechodzę
gry więcej niż jeden raz, chyba, że jest wybitna. A ta według mnie to majstersztyk w
swym gatunku.


Mam że nadzieje że będzie tek jak piszesz ;) Po prostu z góry zakładam że gra mi się nie spodoba , żeby potem nie być rozczarowanym , chciałbym grę co najmniej dwa razy przejść od początku do końca , dobrym i złym , ale jak to będzie wyglądało okaże się jak grę zakupie i trochę pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak :)
Gra baaardzo wciąga :))
warto przejść grę dobrym jak i złym ... łucznikiem, wojownikiem, magiem ;]] - każdym można się świetnie bawić :)
...
choć po przejściu jej 4-5 raz ma się juz to odczucie, że w grze znasz wszystko na pamięć :P
dodatkowo te wszystkie minigierki, zadania poboczne, DOMEK ;D - dobrze zapełniają czas ;)
hm.. Miłego grania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:42, Piotrbov napisał:

Gdzie mogę znaleźć jakiegoś fryzjera w kamiennej altanie, lub okolicach?

W Pld. Kamiennej Altanie:
http://www.gamebanshee.com/fable/walkthrough/images/mapbowerstone.jpg
Nr. 6
W okolicach... Hmm w Wielkim Lesie mozesz natknac sie na jakiegos wedrownego fryzjera (jest to generowane losowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 19:52, Bingolo napisał:

Hmm...a może jest tu ktoś kto interesuje się nie samą grą a uniwersum i historią Fable''a?

Hmm... co nieco tam wiem - pytaj. Jesli nie odpowiem ja, to ktos inny na pewno Ci pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować